Statistiliste ja andmeteaduste magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven statistika- ja infoteaduste magistriõpe põhineb rahvusvaheliselt tunnustatud teadusuuringutel. Teid koolitavad intensiivselt eksperdid nii statistika laiapõhjaliste teoreetiliste kui ka praktiliste aspektide osas. Programm õpetab teile, kuidas rakendada statistilist metoodikat. Saate kogu vajaliku kogemuse ja ülevaate, et olla kindel igas olukorras, et probleem kiiresti ja tõhusalt lahendada.

Struktuur

Statistiliste ja andmeteaduste magistriprogramm koosneb ühistest õppekavadest, valikupõhistest kursustest, valikainete kursustest ja magistritööst:

• Ühine õppekava (30 EAP): need kursused on kohustuslikud igale õpilasele.

• Valikupõhised kursused (vähemalt 32 EAP): valitud kursuse jooksul valite kursused, mille koguväärtus on vähemalt 32 EAP.

• Valikainete kursused (30 EAP): programmi kohandamine vastavalt teie vajadustele ja huvidele.

Tugevused

• Õpid ekspertidelt biomeetria, sotsiaalkäitumis- ja kasvatusteaduste, ettevõtluse, tööstuse, teoreetilisemas keskkonnas ja ametlikku statistikat käsitleva statistika ja infoteaduse kohta.

• Meistrit pakub KU Leuven Leuveni statistikauuringute keskus KU Leuven (LStat), see on privilegeeritud kohtumisruum erinevate valdkondade statistika- ja infoteaduste uurijatele ning stimuleeriv keskkond multidistsiplinaarse statistika- ja andmeteaduse uuringute jaoks. Magister on akrediteeritud Suurbritannia kuningliku statistikaühingu poolt, et lisada teie kvalifikatsioonile suurem prestiiž.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti