Strateegiline juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Strateegiline juhtimine

&nbsp

Programmi eesmärk on arendada integreeritud lähenemisviisi, et kapten ülesandeid ettevõtte juhtimine, teadus-ja praktilise väljavaated valdkonnas strateegiline juhtimine, saavad põhjalikke teadmisi blaste valida sobivad meetodid teket strateegilisi otsuseid.

&nbsp

Haridus programm võimaldab üliõpilastele kapten teoreetilisi ja metodoloogilisi aluseid strateegiline juhtimine, juhtimise ja organisatsioonilise tootmis-süsteemid, praktiliste oskuste arendamise strateegilised plaanid orgaaniliste atsii ja protsessid nende rakendamiseks, juhtimise, strateegilise ettevõtte saneerimine.

&nbsp

Valminud magistriõppesse on spetsialistid, sõltumatult uurimis-ja analüütilise töö suurtes organisatsioonides, osakondade strateegilise planeerimise ja arengu, teadusuuringute ja analüütika Center x töölahust strateegilisi ülesandeid, konsultatsioonifirmad, osakondade kõrgkoolide, ametiasutuste ja haldamine. Neid saab edukalt rakendada funktsioonide juhid korraldamise, planeerimise ja juhtimise ettevõtete erineva omandilise vormid valdkonnas uuenduslike arengut, loovat probleemide lahendamine.

&nbsp

Väljastamise osakond: Department of Management ehitus ja majandus osakond

Viimati uuendatud sept 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa k ... Loe edasi

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa kosmoseaparaatides on arendatud ja toodetud Krasnojarski. Siberi riik Aerospace Ülikool (SibSAU), asutatud aastal 1960 kui ainulaadset kõrgema õppeasutuse, kus teoreetiline koolitus on koos tava hi-tech ettevõtted, praegu on kaasaegne multidistsiplinaarne kõrgem kool, kus spetsialistid nagu kõrgtehnoloogia ja innovaatiliste valdkondades nagu raketi ja ruumi tootmist, samuti arvutiasjandus, rahvusvaheline äri, rahandus, juhtimine ja humanitaarteaduste on koolitatud. SibSAU on koolitanud rohkem kui 20 000 spetsialisti nende aastate. Rohkem kui 60% inseneride, teadlaste ja juhtivtöötajate aluse ettevõtted - PJSC "ISS nime akadeemik MF Reshetnev" ja PJSC "Krasmash riigi Enterptise" - on lõpetanud Siberi riik Aerospace Ülikoolis. Tänapäeval SibSAU nime akadeemik MF Reshetnev on rahvusvaheliselt tunnustatud teadus-ja hariduskeskus, mis viib kõrgema kooli filiaali juhtiv töö võim koolitus teadusorganisatsioonide ja ettevõtete kaitse keha valdkonnas "Space Systems". Ülikool jätkab traditsioone kõrgem tehnikum ühendades teoreetilist õpetamise ja töötada teaduspõhine põhiline ettevõtete ruumi filiaal; seda peetakse üks uuenduslik keskusi Venemaal. Teaduslike prioriteetide Ülikooli on "Space Information Systems", "Secluded Mehitatud Space Systems", "Rocket and Space Sõidukid Production". Nendes valdkondades SibSAU võtab juhtiva positsiooni Vene Föderatsioon, peale selle, tööjõu koolituse ja teadusliku uurimistöö. Näita vähem