Strateegilise disaini magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Spetsialiseerunud meister on täielikult inglise keeles.


Spetsialiseerunud Master strateegilise disaini. Uute ettevõtete ja strateegiate loomine disaini abil on Politecnico di Milano 1. taseme spetsialiseerunud kapten, mille on välja töötanud ja juhib POLI.design , mille on asutanud Politecnico di Milano koostöös MIP-ga, Politecnico di Milano Graduate School of Business.

Strateegiline disain on disaintoiming, mis puudutab tooteteenuste süsteemi, st toodete, teenuste ja kommunikatsioonistrateegiate integreeritud kogumit, mille abil osaleja või osalejate võrgustik (ettevõtted, institutsioonid, mittetulundusühingud jne) loob ja arendab luua väärtust. Sageli väidetakse, et tehnoloogiline innovatsioon, kultuuriline ja majanduslik globaliseerumine ning üleminek keskkonna jätkusuutlikkusele tekitavad probleeme ja võimalusi. Samuti on korduvalt öeldud, et võimalus vältida esimest ja kasutada viimast eeldab kolme põhioskuste arendamist: visioon, innovatsiooni tundmine ja uute ärimudelite kaasamine. Ta nõuab, et oleks võimalik kujundada tooteid ja teenuseid, mille edu täna eeldab seda, mis saab või peab olema, homme. Sotsiaalne nõudlus uue põlvkonna toodete ja teenuste järele, mis on kooskõlas praeguste sotsiaal-kultuuriliste muutustega, ja nende jätkusuutlik areng muutub võimaluseks ettevõtetele, kes suudavad töötada selle uue disaini mõtteviisi kontekstis. See ainulaadne disaini- ja ettevõtte strateegia koosolek: strateegiline disain.

Eesmärgid

Programmi eesmärk on luua alused spetsiifilisele ja asjatundlikule pädevusele, mis on seotud strateegilise disaini ning tootesüsteemi innovatsiooni ja disainiga seotud küsimustega. Spetsialiseeruv kapten püüab toota eksperte ja konsultante, kes on võimelised tootesüsteemi projekteerimis- ja juhtimisülesandeid täitma. Eelkõige pakutakse programmis välja koolitust toodete, teenuste ja kommunikatsioonikomponentide integreerimise kohta ning konkreetsete oskuste arendamist, mille eesmärk on parandada protsessi üldist kvaliteeti (st tootmismeetodeid ja -kohti) ja tulemuste (st tegeliku ja tegeliku) kvaliteeti. kvaliteeti), mis määravad kindlaks kultuurilise identiteedi omadused, sensoorilisus ja kavandatud lahenduste jätkusuutlikkuse.

Need lahendused eristavad seega nende võimet kombineerida tootekvaliteeti koos nende keskkonna ja nende loodud sotsiaalsete vormidega.

Eesmärk on seega anda osalejatele disainivõime (probleemide lahendamine ja probleemide lahendamine), võime kavandada ja luua ideid, luua ja edastada pilte, algatusvõime, et oleks võimalik kindlaks määrata meetodid, ressursid ja partnerid, et jõuda - loodud eesmärk, suutlikkus juhtida keerukust, integreerides ressursse ja osalejaid uuendusliku disainiprotsessi käigus ning omakorda teades, kuidas nendega integreerida, visioon kui võime valida infot, suutlikkus kindlaks teha suundumusi, luua isiklik punkt vaatama ja esitama stsenaariume, omandama vahendid, mis on vajalikud, et mõista ja ära tunda "võimaluste valikut", mille raames tegutseda, ja sellega seotud uuenduslikud tegurid; omandada oskused, mida on vaja erinevate tootekomponentide uuenduste kavandamiseks ja juhtimiseks; omandada multimeediavahendeid, et esile tuua personaalsed ideed ja kujundused erinevate kommunikatsioonituge; arendada ja parandada oskusi omandada ja uuendada toodete süsteemide kultuurilise identiteedi olemuslikke ja väliseid omadusi.

Töö kirjeldus

Paigutus määrab kindlaks kaks peamist makroprofessionaalset profiili: "innovatsiooni ja disaini spetsialistid" (turundusdirektorid, R

Lõplik hindamine

Programmi lõpus, kui lõpueksam on läbi viidud, on esimene tase spetsialiseerunud kapten strateegiline disain. Uute ettevõtete ja strateegiate loomine projekteerimisdiplomi kaudu väljastatakse koos sellega seotud saavutusega 61 CFU / ECTS.

Õppemaks ja tasud

  • Kogumaksumus on 14 500 eurot õpilase kohta.
  • Politecnico di Milano õpilastele 13 000 eurot.
Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Näita vähem