Supersiitide meister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Me elame linnade maailmas ja meie planeet on üha enam linnastunud. Linnad on ülemaailmse majanduse uued mootorid ja samal ajal võivad nad olla peamised osalejad kliimamuutuste väljakutsetele vastamiseks ning ebavõrdsuse ja vaesuse vastu võitlemiseks. Kui minevikus elasime läbi etappide, kus maailm oli korraldatud imperiumide ja seejärel rahvusriikide poolt, siis tulevikus elame üha enam linnade maailmas SuperCities'i maailmas.

Me elame enneolematult "digitaalrevolutsiooni" 4 megatrendi koosluses, mis on "Big Data" jaoks mõeldud pilvandmetöötlus, mobiilseadmed, sotsiaalsed võrgustikud ja luureandmed. Me ei ole kunagi olnud rohkem arvutusvõimet või lihtsamat juurdepääsu teabele või parematele füüsilistele ja digitaalsetele sidevõimalustele ning see muudab inimeste elu, tööd, lõbusat tundmist, õppimist ja seostamist. Poliitika, majandus, ühiskond ja loomulikult muutuvad ka linnad, mis täna naudivad võimalusi, mida varem ei olnud.

PROGRAMMI STRUKTUUR

1 aasta

Selle Supercities programmi abil valmistame ette uue põlvkonna juhte, kes püüavad muuta maailma linnade kaudu. Juhid, kes saavad integreerida innovatsiooniprojektidega, mida edendavad linna tipptasemel tehnoloogiafirmad, või areneda ettevõtjatega häirivas keskkonnas, kus nad loovad oma ettevõtmisi multidistsiplinaarse koostöö kaudu.

Supercities programmi õpilaste omandatud väljaõpe ja kogemused võimaldavad neil teha koostööd ka arengupankade, rahvusvaheliste organisatsioonide ja linnade esindajatega, kes töötavad tuleviku linnade projekteerimisel ja ehitamisel.

Moodulid

  • Arukad piirkonnad: FutureCities Megatrends
  • CityRegions ja territoriaalsed teemandid
  • Tänavavalgus: linnakeskuse ümberkujundamine
  • Digitaalne linn ja uuenduste ökosüsteemid
  • Smart City Solutions
  • Eco-Urbanism
  • Globaalne ühenduvus tulevastel linnadel
  • Linnade intelligentsed mobiilsuslahendused
  • "City Solutions LAB" @ Cobox

Programmi juhtimine

Alfonso Vegara

Asutaja ja auväärne president Fundacion Metropoli

Alfonso Vegara on Fundacion Metropoli asutaja ja auväärne president, rahvusvaheline tippteadmiste keskus, mis on pühendatud teadusuuringutele, disainile ja innovatsioonile kogu maailma linnades. Fundacion Metropoli on liit Microsoftiga, et töötada erinevates maailma linnades territooriumi ja tehnoloogia vahelisel ristumisel. Aastaks 2016 lõpetas asutus projekti "Kolumbia Kariibi teestandard", mille 2015. aastal Barcelonas välja pakutud Smart City Expo maailmakongress on välja antud kui aasta "Innovatiivse idee auhind" ja ka maineka "2017. aasta ülemaailmne auhind Excellence "poolt Rahvusvaheline Linna- ja Regionaalplaneerijate Ühing.

Alfonso Vegari tegevuse keskmes on edendada linnade strateegilisi väärtusi ja nende tulevikuvõimalusi keerulises ja omavahel seotud maailmas. Tema ideed ja projektid on esitatud raamatutes, mille ta on kirjutanud: "Territorios Inteligentes" ja hiljuti "Supercities". Territooriumi luure "; see viimane publikatsioon sai Gerardo Albersi auhinna parimaks raamatuks 2016 ISOCARPi poolt.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain and Bangkok, Thai ... Loe edasi

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain and Bangkok, Thailand. Näita vähem