Säästva Arengu Programm

Üldine

Programmi kirjeldus

Saate multidistsiplinaarseid teadmisi rohelise innovatsiooni kohta ning õppige säästva arengu põhiaspekte ja mõõtmeid. AUCi jätkusuutliku arengu kraadiõppe programm on Aafrika 2018. aasta Eduniversali parima magistriõppe edetabeli kohal 1. kohal, pakkudes põhjalikku ja põhjalikku jätkusuutlikkuse uuringut, mis hõlmab majanduse, keskkonna ja ühiskonna kolme mõõdet. Lisaks programmi teoreetilistele ja analüütilistele komponentidele julgustatakse õpilasi viima läbi kogukonnapõhiseid tegevusi. Sõltuvalt õpilase huvidest ja taustast võib taotleda keskendumist inseneriteadustele, ettevõtlusõppele, avalikule poliitikale või sotsiaalteadustele.

136024_SustainableDevelopmentInActionPic.jpgAUC The American University in Cairo","author_url":"","source":""}" />

Saadaolevad saaterajad:

  • Magistriõpe säästva arengu alal, keskendudes rohelistele tehnoloogiatele, ettevõtlusele, jätkusuutlikele linnadele ja jätkusuutlikele kogukondadele.
  • Magistriõpe säästva arengu alal kahes kraadi juures Politecnico di Milano juures Itaalias
  • Lõpetaja diplom säästva arengu kohta.

Kelle jaoks see on:

  • Uuenduslikud ja visioonilised juhid erineva akadeemilise taustaga, kellel on huvi uurida jätkusuutlikke lahendusi globaalsetele väljakutsetele

Mida õpid:

Selle programmi kaudu saate teada roheliste ettevõtete asutamiseks vajalikke oskusi, käivitada uuenduslikke ettevõtmisi ja tooteid ning panna paika avaliku poliitika ja sotsiaalse ettevõtluse uuendused, mis koos käsitlevad ühiskonna keskkonna- ja loodusressurssidega seotud probleeme.

Kuhu see teid võib viia:

Programmi lõpetanutel on karjäär tavaliselt järgmistes valdkondades: alustavatel ettevõtetel rohelise tehnoloogia valdkonnas, säästvat arengut toetavatel rahvusvahelistel organisatsioonidel, kohalikel või piirkondlikel valitsusvälistel organisatsioonidel, kes teevad tihedat koostööd oma kogukonnaga, valitsusasutustel tase, ettevõtete sotsiaalne vastutus, keskkonnateenuste või sotsiaalse arengu valdkonnas töötavad nõustamisettevõtted ja kahepoolsed abiandjate agentuurid.

Vastuvõtutingimused:

Programmi kandidaadil peab olema bakalaureusekraad inseneriteaduses, teaduses, ettevõtluses, politoloogias või ühiskonnaõpetuses. Sisseastumisel kehtivad ka ülikooli üldised nõuded kraadiõppele, sealhulgas inglise keele oskus. Programmi täielikuks lubamiseks on vajalik minimaalne GPA - 3.0 / 4.0. Ajutiselt võidakse vastu võtta üliõpilasi, kellel on bakalaureuseõppes teatavaid puudusi, kuid kellel on muudes aspektides hea kvalifikatsioon. Programmi direktor ja rööbasteede koordinaatorid võivad puuduste korvamiseks ette kirjutada mittekrediiditöö programmi. AUCi elamukontor pakub õpilastele dünaamilist, õpilaskeskset kogemust ja erinevaid majutusstiile.

Ekspert teaduskond

136021_SustainableDevelopmentFacultyProfileHaniSewilam.jpgAUC The American University in Cairo","author_url":"","source":""}" />

Hani Sewilam: Hani Sewilam (doktorikraad, RWTH Aacheni ülikool) liitus AUC-ga säästva arengu ja veevarude majandamise professorina. Ta on ülikooli keskkonna ja jätkusuutlikkuse rakendusuuringute keskuse (CARES) direktor ning nii säästva arengu keskuse kui ka AUCi säästva arengu magistriõppe asutaja. Sewilamil on enam kui 25-aastane akadeemiline ja tööalane kogemus säästva arengu, veevarude majandamise, vee-energia-toidu seoste, magestamise ja suutlikkuse suurendamise alal. Ta on juhtinud rahvusvahelisi teadusuuringute ja suutlikkuse suurendamise projekte 21 riigis ning on kirjutanud palju eelretsenseeritud teadustöid ja raamatupeatükke. Ta on olnud ka konsultandi ja retsensendina mitmetes rahvusvahelistes teadus- ja arendusorganisatsioonides.

Lisateavet leiate aadressilt href = "https://www.aucegypt.edu/fac/hanisewilam

Stipendiumid

AUC pakub stipendiume bakalaureuse- ja magistriõppe välisüliõpilastele. Lisateabe saamiseks klõpsake siin . Ülikooli üks peamisi prioriteete on stipendiumite ja rahalise abi pakkumine oma üliõpilastele, et edendada AUC missiooni - juhtimiskultuuri, elukestva õppe loomist ja pühendumist Egiptuse ja rahvusvahelise üldsuse märkimisväärse panuse andmisele erinevates valdkondades. Stipendiumide kaudu meelitab AUC andekaid noori mehi ja naisi, olenemata nende rahalisest olukorrast, ülikooli ja pakub neile haridust, mis annab neile õiguse luua positiivseid muutusi Egiptuses ja maailmas. AUC pakub stipendiume, mis põhinevad teenustel ja vajadustel. Nende stipendiumide saamiseks võistlevad üliõpilased, kellel on eriline kvalifikatsioon, näiteks akadeemiline, sportlik või kunstiline anne.

Tänu meie annetajate suuremeelsusele pakub AUC enam kui 90 nimelist stipendiumi, mida toetavad üksikisikud ja ettevõtted. Need mainekate rahastajate rahalised vahendid on võimaldanud AUC-l värvata ja koolitada silmapaistvaid ja abikõlblikke õpilasi, kes on pärit erinevatest linnadest, riikidest ja hariduslikust taustast.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Näita vähem
Kairos , Kairos , New York + 2 Rohkem Vähem