Suurbritannia-Hiina finantsmajandus

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Pekingi ülikool HSBC Business School, üks kõige lootustandvamaid ärikoolides Hiinas, on uhke oma saavutuste üle kõrghariduse valdkonnas. Oma peamise ülikoolilinnaku asub Hiina, PHBS jõudsalt ja ettevõtlikus linnas, Shenzhenis , on PHBS teinud julge sammu, avades uue ülikoolilinnaku Inglismaal Boar's Hillil, kolm kilomeetrit Oxfordi linnast lõuna pool.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS UK-China Master of Finance on kaheaastane täistööajaga ja piiriülese programm, kus üliõpilased veedavad esimesel aastal meie Ühendkuningriigi ülikoolilinnakust ja teine ​​aasta meie Shenzheni ülikoolilinnas Hiinas. Programm on suurepärane võimalus üliõpilastele mitte ainult spetsialiseeritud väljaõppe ja mitut valdkonda hõlmava kursuste, vaid ka mitut riiki hõlmava kogemuse ja põhjaliku kultuuridevahelise suhtluse kaudu.

See on kaheaastane programm, mis lõpeb lõputööga. Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Õppejõud on pälvinud oma doktorikraadi ülikoolide tippspetsialistest üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

Õppekava

See programm pakub erikoolitust rahanduses, kaasaegseid finantsteooriaid, rakendusi ja metoodikaid. Finantseerimine õpilastele on ka mugav, teades, et PHBS Master of Finance kursused on tunnustatud CFA Instituudi ülikooli affiliation programmi ette valmistada õpilasi Chartered Financial Analyst ® (CFA) eksamid. Õppekava on väga kvantitatiivne ning nõuab õpilastelt matemaatiliste oskuste väga kõrget taset.

Kursused hõlmavad järgmist: finantsturud, finantsmajandus, rakenduslik ökonomeetria, finantsturgud ja investeeringud Hiinasse, üld- ja ärihinnangud, samuti valikainete kursused

Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilastele terviklikku arusaamist finantstulemustest ja juhtimisest. Rahastamisprogramm valmistab õpilasi ette mitmesugustele karjääridele, nagu finantsjuhid, riskijuhtimise spetsialistid, ettevõtte fondijuhid ja palju muud. See programm võimaldab üliõpilastel jätkata doktorikraadi või viia läbi teadusuuringuid seotud kontsentratsioonidega rahanduses.

Nõuded kraadile, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded siin.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud November 2018

Teave kooli kohta

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Uni ... Loe edasi

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions, but also to develop its own world-class reputation. Näita vähem
Shenzhen , Witney + 1 Rohkem Vähem