Pekingi ülikool HSBC Business School, üks kõige lootustandvamaid ärikoolides Hiinas, on uhke oma saavutuste üle kõrghariduse valdkonnas. Oma peamise ülikoolilinnaku asub Hiina, PHBS jõudsalt ja ettevõtlikus linnas, Shenzhenis , on PHBS teinud julge sammu, avades uue ülikoolilinnaku Inglismaal Boar's Hillil, kolm kilomeetrit Oxfordi linnast lõuna pool.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS UK-China Master of Finance on kaheaastane täistööajaga ja piiriülese programm, kus üliõpilased veedavad esimesel aastal meie Ühendkuningriigi ülikoolilinnakust ja teine ​​aasta meie Shenzheni ülikoolilinnas Hiinas. Programm on suurepärane võimalus üliõpilastele mitte ainult spetsialiseeritud väljaõppe ja mitut valdkonda hõlmava kursuste, vaid ka mitut riiki hõlmava kogemuse ja põhjaliku kultuuridevahelise suhtluse kaudu.

See on kaheaastane programm, mis lõpeb lõputööga. Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Õppejõud on pälvinud oma doktorikraadi ülikoolide tippspetsialistest üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

Õppekava

See programm pakub erikoolitust rahanduses, kaasaegseid finantsteooriaid, rakendusi ja metoodikaid. Finantseerimine õpilastele on ka mugav, teades, et PHBS Master of Finance kursused on tunnustatud CFA Instituudi ülikooli affiliation programmi ette valmistada õpilasi Chartered Financial Analyst ® (CFA) eksamid. Õppekava on väga kvantitatiivne ning nõuab õpilastelt matemaatiliste oskuste väga kõrget taset.

Kursused hõlmavad järgmist: finantsturud, finantsmajandus, rakenduslik ökonomeetria, finantsturgud ja investeeringud Hiinasse, üld- ja ärihinnangud, samuti valikainete kursused

Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilastele terviklikku arusaamist finantstulemustest ja juhtimisest. Rahastamisprogramm valmistab õpilasi ette mitmesugustele karjääridele, nagu finantsjuhid, riskijuhtimise spetsialistid, ettevõtte fondijuhid ja palju muud. See programm võimaldab üliõpilastel jätkata doktorikraadi või viia läbi teadusuuringuid seotud kontsentratsioonidega rahanduses.

Nõuded kraadile, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded siin.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hiina

Vaata veel 4 kursust Peking University HSBC Business School (PHBS)is »

Viimati uuendatud November 4, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 GBP
õppemaks aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date