Suurbritannia-Hiina juhtimise magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Peking University HSBC Business School (PHBS) , üks kõige lootustandvamaid ärikoolides Hiinas, on uhke oma saavutuste üle kõrghariduse valdkonnas. Oma peamise ülikoolilinnaku asub Hiina, PHBS jõudsalt ja ettevõtlikus linnas, Shenzhenis , on PHBS teinud julge sammu, avades uue ülikoolilinnaku Inglismaal Boar's Hillil, kolm kilomeetrit Oxfordi linnast lõuna pool.

PHBS-20190918-18" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135805_SEEN-PHBS-20190918-18.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-18" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Akrediteeritud EFMD poolt EPAS ja AACSB , PHBS on kiiresti kasvanud maine ja rahvusvahelise tippkeskuse PHBS .

PHBS Suurbritannia ja Hiina ärijuhtimise magister on kaheaastane täisajaga ja piiriülene programm, mille raames üliõpilased veedavad esimese aasta meie Suurbritannia ülikoolilinnas ja teist aastat Hiinas asuvas Shenzheni ülikoolilinnakus.

See programm on suurepärane võimalus üliõpilastele mitte ainult spetsialiseeritud koolituse ja valdkondadevahelise kursuste, vaid ka mitut riiki kogemusi ja põhjalikult kultuuridevahelise kokkupuute.

See on kaheaastane programm, mis lõpeb lõputööga. Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Õppejõud on pälvinud oma doktorikraadi ülikoolide tippspetsialistest üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

Õppekava

See programm pakub erialast koolitust juhtimises ja hõlmab valdkondadeüleseid kursuste teemasid, nagu juhtimisteooriad, ökonoomika ja organisatsiooni käitumine, ning kuidas neid rakendada reaalmaailma korporatiivsetes küsimustes. See hõlmab matemaatilist ja loogilist mõtlemist koos loova ja külgse mõtlemisega probleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks.

Kursused hõlmavad strateegilist juhtimist, operatsioonide juhtimist, organisatsiooni käitumist, empiirilist ärianalüüsi, turunduse juhtimist, üldist ja ärilist Hiina keelt ning valikained.

Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilastes kindlaid teoreetilisi teadmisi juhtimises, samuti võimet viia uuringuid läbi seotud kontsentratsioonides. Selle eesmärk on ka ette valmistada õpilasi, kellel on tipptasemel teadmised ettevõtte juhtimises ning võime pakkuda juhtimisteooriaid rakendades praktilistele äriküsimustele lahendusi. See annab kõvad ja pehmed oskused, mis on vajalikud õpilaste muutmiseks innovaatilisteks globaalsete juhtimisjuhtideks väga erinevates sektorites ja karjääris.

Nõuded kraadile, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded siin

PHBS-20190918-21" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135803_SEEN-PHBS-20190918-21.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-21" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Kuidas kandideerida?

Täitke veebipõhine taotlusvorm ja saatke vastuvõtudokumendid rahvusvahelisse büroosse.

Taotluse nõue

  • Peab omama bakalaureusekraadi tunnustatud ülikoolist;
  • Peab olema inglise keele oskuse tõend rahuldava TOEFL (90 ja uuemad) või IELTS (6,5 ja kõrgema) hindega, välja arvatud juhul, kui olete inglise keelt emakeelena kõneleja;
  • Peab olema kehtiva passiga mitte-Hiina kodanik;
  • GMAT ja GRE hindeid ei nõuta, kuid neid arvestatakse sisseastumisel.

Taotluste esitamise tähtaeg

Prioriteedi tähtaeg

6. detsember th

Regulaarsed vastuvõtud

31. märtsil st

Stipendium

PHBS lõi kooli rahastatud stipendiumi rahvusvahelistele tudengitele. Stipendium pakub kvalifitseeritud üliõpilastele silmapaistvaid tulemusi kas poole õppe- või täisajaga stipendiumiga.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning, recognised internationally as one of China's premier centres of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Un ... Loe edasi

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning, recognised internationally as one of China's premier centres of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions but also to develop its own world-class reputation. Näita vähem
Shenzhen , Witney + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Epas Accredited
AACSB Accredited