Suurbritannia-Hiina juhtimise magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Peking University HSBC Business School (PHBS) , üks kõige lootustandvamaid ärikoolides Hiinas, on uhke oma saavutuste üle kõrghariduse valdkonnas. Oma peamise ülikoolilinnaku asub Hiina, PHBS jõudsalt ja ettevõtlikus linnas, Shenzhenis , on PHBS teinud julge sammu, avades uue ülikoolilinnaku Inglismaal Boar's Hillil, kolm kilomeetrit Oxfordi linnast lõuna pool.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS UK-China Master of Management on kaheaastane täistööajaga ja piiriülesed programmid, kus üliõpilased veedavad meie esimesel aastal meie Ühendkuningriigi ülikoolilinnakus ja teine ​​aasta meie Shenzheni ülikoolilinnas Hiinas.

See programm on suurepärane võimalus üliõpilastele mitte ainult spetsialiseeritud koolituse ja valdkondadevahelise kursuste, vaid ka mitut riiki kogemusi ja põhjalikult kultuuridevahelise kokkupuute.

See on kaheaastane programm, mis lõpeb lõputööga. Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Õppejõud on pälvinud oma doktorikraadi ülikoolide tippspetsialistest üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

Õppekava

See programm pakub erikoolitust juhtimises ja hõlmab valdkondadevahelisi kursuste nagu juhtimisteooriaid, majandusteadust ja organisatsioonilist käitumist ning kuidas neid rakendada reaalmaailma korporatiivsetele küsimustele. See sisaldab matemaatilist ja loogilist mõtlemist loomingulise ja külgmise mõtlemisega probleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks.

Kursused hõlmavad strateegilist juhtimist, operatsioonide juhtimist, organisatsiooni käitumist, empiirilist ärianalüüsi, turunduse juhtimist, üldist ja ärilist Hiina keelt ning valikained.

Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilaste teaduslikke teadmisi juhtimise ja võime teostada teadusuuringuid seotud kontsentratsioonidega. Selle eesmärk on ka ette valmistada üliõpilasi tipptasemel teadmisi ettevõtte juhtimise ja võime pakkuda lahendusi praktilisi äriküsimusi, kohaldades juhtkonna teooriad. See pakub kõvasid ja pehmeid oskusi, mis on vajalikud õpilaste muutumiseks uuenduslikeks globaalsete juhtkonna juhtideks erinevates sektorites ja karjäärides.

Nõuded kraadile, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded siin

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Uni ... Loe edasi

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions, but also to develop its own world-class reputation. Näita vähem
Shenzhen , Witney + 1 Rohkem Vähem