täidesaatva kapten juhtpositsiooni personalijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Master of Leadership in Human Resource Management

Mis kutsealase kursuse "Executive Master of Leadership in Human Resource Management" (hrm. MasterCard kaatrid) juures WFI Ingolstadt School of Management Katoliiklikus Ülikoolis Eichstatt-Ingolstadt, kapten programm, mis on eelkõige suunatud juhid ning silmapaistvaid noori talente inimressursid, kes toovad oma teadmisi ajakohane ja professionaalsemaks oma tööd jätkata. Praktilist tähendust ja õppekava kvaliteeti tagavad suurepärase teadlased ja praktikud kogu saksakeelsetes riikides.

&nbsp

Hrm.master näitab HR talent ning HR spetsialistide uusi professionaalsuse HRM võtma üle majanduskriis, iseäranis ajal, suurendades vastutust personali Mangement võib üheaegselt ning osaleda aktiivselt rakendamine ettevõtte strateegias. Keskendub õppekava, mistõttu roll personalijuhtimise nii strateegiliseks partneriks ettevõtte juhtkonnale ja panuste HR funktsiooni äri eduks.

&nbsp

&nbsp

Leadership in HRM!


Erilist tähelepanu inimressursside ettevõtte edu on nüüdseks laialdaselt tunnustatud. Need, kes "haldamise" ettevõttes see oluline ressurss tuleks kaaluda firma on juhtiv strateegiline partner juhtimine. Eriti arvestades üha intensiivistav siseriiklikule ja rahvusvahelisele konkurentsile, ning hetkeline häireid finantsturgudel, vaid ka otsustajate HR kasvava strateegilise probleemidega.

&nbsp

Eesmärk personalitöötajad. MasterCard on seega andma personalijuhtide "tools" käsi osaleda strateegilisi otsuseid, rakendab neid aktiivselt ja panus HRM äriedu selgelt välja tuua.

&nbsp

&nbsp

Sihtgrupp personalitöötajad. kapten

  • HR andeid, et muudab "hüpe" ja valmistuda vastutab mis tahes tegevus on personalijuhtimise tahad.
  • Juhtide HRM, mis toovad oma teadmisi ajakohane ja rõhutada strateegiline panus HRM ikka tahad rohkem.
  • Managers teiste funktsionaalsete valdkondade, kes usuvad potentsiaali inimfaktor see täielikult ära kasutada ja teha vajalikke muudatusi aktiivsed inimesed tahavad.

&nbsp

&nbsp

Target: professionali HRM!


Osalejad meie Executive Master of Leadership in Human Resource Management - personalitöötajad. MasterCard - klassifitseeritakse kahel viisil: esiteks, nii operatiiv-ja strateegilise nõudeid asetada HRM arutatud ja state-of-the-art lahendusi pakutakse selle eest. Ja teiseks, julgustades neid esindama rolli strateegiline partner ja muuta agent samuti usaldusväärselt ja jätkusuutlikult.

&nbsp

&nbsp

Me arendame potentsiaali!


Personalitöötajad. MasterCard oma profiili otse strateegilisi ja praktilisi nõudeid seoses tulevikule orienteeritud personali juhtimise meetmeid. Me silmitsi meie õpilastele alalisvool strateegilisi küsimusi silmitsi Human Resource Management ja orienteeruda suunas interaktiivsetel juhtimiskoolitust.

&nbsp

Meie osalejad viia oma kogemusi potentsiaal - me tuleme sellest. In suhtlemist instruktorite ja eakaaslased, nad pidevalt laiendada oma HR potentsiaali rakendamiseks professionaalses ja juhtimisalaseid küsimusi.

Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

Founded in 1989, the WFI – Ingolstadt School of Management is one of the youngest and most successful business schools in Germany. Prospective Students are carefully selected on the basis of their edu ... Loe edasi

Founded in 1989, the WFI – Ingolstadt School of Management is one of the youngest and most successful business schools in Germany. Prospective Students are carefully selected on the basis of their educational background, intellectual capabilities and social competence. Näita vähem