Täistööajaga ärijuhtimise magister

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Võimaldage oma karjääri algust

Üheaastane intensiivne karjääri käivitamise programm, mis on mõeldud noortele spetsialistidele ja hiljuti kõrgkooli lõpetanud noortele. EGADE ärijuhtimise magistrikraad on intensiivne programm, mis on mõeldud varajases staadiumis professionaalidele, kelle eesmärk on alustada oma karjääri kiire kasvu teel.

Vorming Täiskohaga
Kestus 1 aasta
Asukoht Monterrey ja Guadalajara
Programmi sissevõtmine Septembril
Keel Inglise
Professionaalne kogemus Hiljuti lõpetanud või noored spetsialistid, kellel on 0–2-aastane täistööajaga töökogemus
Rahvusvaheliste residentuuride võimalused Ülemaailmne keelekümblusõpe, rahvusvahelised vahetused, ülemaailmsed praktikumid ja kaheastmelised võimalused

See programm valmistab teid silma paistma konkurentsimaastikul, laiendama oma ettevõtte visiooni, arendama peamisi digitaalseid

Ümberkujundatud ja integreeritud õppimise kogemus

Ettevõtte juhtimise magistriõppe omandamine tähendab traditsioonilistest õppepraktikatest kaugemale jõudmist koostöö- ja aktiivkeskkonnas koos mitmekesise dünaamiliste ja motiveeritud eakaaslastega. Panustate oma oskused praktikasse ja juhendavad õppeprotsessis läbi erinevad eksperdid, näiteks ettevõtte mentorid, õppejõud ja treenerid.

 • Sukelduge sügavalt ettevõtte keskkonda

Programmi EGADE Corporate Alliance kaudu määratakse üliõpilasgrupid juhtivasse ülemaailmsesse organisatsiooni. Need rühmad on sukeldatud korporatiivsetesse väljakutsetesse, mis on seotud probleemidega, mis mõjutavad praegu ühte neist juhtivatest ettevõtetest.

 • Suurendage oma pädevust ümberkujundamise juhtimisel

Tugevdage oskusi, mis suurendavad teie karjääri ülemaailmse visiooni ja digitaalse oskuse abil , sealhulgas loov ja süsteemne mõtlemine, probleemide lahendamine, tõhus suhtlus, mitmekultuurilised läbirääkimised, sotsiaalse õppimise teooria, innovatsioon ja ettevõtlus.

 • Ehitage tugev võrk

Tänu EGADE rollile ülemaailmse võrgustiku asutamiskoolina saate mitte ainult luua vilistlaste ühenduse kaudu võimsa ja strateegilise globaalse võrgustiku, vaid ka luua ühenduse 30 maailma kõige hinnatuma rahvusvahelise ärikooli õpilaste ja vilistlastega täpsemaks haldamiseks (GNAM).

Rahvusvaheline fookus, globaalne mõju

Laiendage oma ulatust, osaledes EGADE ülemaailmsetel võrgustikuädalatel või ülemaailmse arenenud halduse võrgustikku kuuluvas partnerülikoolis. See eksklusiivne sündmus aitab teil suhelda GNAM-i võrgu rahvusvaheliste mõttekaaslastega, külastada kohalikke ettevõtteid ja kohtuda erinevate tööstusharude murranguliste ekspertidega. Taotlege, et veeta aasta Yale School of Managementis ja teenida teine magistrikraad (MMS globaalses ettevõtluses ja ühiskonnas).

Reaalajas kogemus, mis kiirendab teie karjääri

Master in Business Management Programmi eesmärk oli tugevdada oma oskusi, et saaksite oma karjääris edu saavutada ja laiendada oma ametialaseid võimalusi . Selle 12-kuulise programmi lõpuks on teil võimalus liituda ülemaailmsete organisatsioonidega ja võtta aktiivne roll nende ülitugevates meeskondades.

EGADE Business School on tuntud transformatiivse juhtimise edendamise eest kui tõeline muutuste katalüsaator meie õpilaste professionaalses ja isiklikus valdkonnas. Selle ümberkujundamise saavutamiseks pakutavad ressursid hõlmavad järgmist:

 • Talentide arendamise programm

MBM-i õpilased saavad 360 ° juhtimisoskuse hinnangu , mille eesmärk on diagnoosida nende konkreetsed oskused ja suurendada nende potentsiaali äärmiselt konkurentsitihedas ettevõtluskeskkonnas.

 • Karjäärinõustamisteenused

Kutseõppe nõustamisteenused pakuvad teile vajalikke tööriistu, mille abil oma ametialases trajektooris edasi liikuda, mis hõlbustab teie eesmärkidele ja nõudmistele paremini vastavate tööprofiilide leidmist .

 • Juhtide juhendamine

Tootlikkuse ja ajajuhtimise parandamine on tõhusa juhendamise üks eeliseid. See juhtivtöötajate juhendamise protsess on juurdunud mitmetes töötubades, kus käsitletakse teie karjääri alustamise põhiaspekte. Need töötoad on keskendunud sellele, kuidas korraldada edukaid tööintervjuusid, määratleda oma isiklik bränd, kirjutada oma CV ja kaaskiri, esitleda lifti ettekannet, pidada vaimukusega läbirääkimisi, rakendada tööotsinguks sobivaid tööriistu jne.

Lisateave vastuvõtuprotsesside kohta

Sissepääs sellesse programmi on väga konkurentsivõimeline. Vastuvõtukomisjon vaatab hoolikalt läbi kõik taotlused, vaadeldes taotleja erialase ja akadeemilise tausta iga kvantitatiivset ja kvalitatiivset aspekti ning hindab akadeemilise edu ja ametialase kasvu potentsiaali.

Vastuvõtutingimused

Professionaalne kogemus Noored spetsialistid või hiljuti lõpetanud inimesed, kellel on täiskohaga töökogemus 0–2 aastat
Vanusevahemik 22 - 25
Haridus Kolledži lõpetajad
Minimaalne / keskmine GMAT 550/600 PAEP (või GMAT / GRE / samaväärne hinnang)
Keel Inglise keele eksam (TOEFL, IBT või samaväärne)
Lisanõuded
 • Avalduse vorm
 • Sissepääsu testi skoor (PAEP või samaväärne)
 • Kaks erialast soovituskirja
 • Uuendatud CV ametlik dokumentatsioon
 • Inglise keele tunnistus (TOEFL või samaväärne)
 • Eesmärkide avaldus
 • Intervjuu saatejuhi või õppejõuga
Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Loe edasi

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Näita vähem
México , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Rohkem Vähem