täistööajaga MSc laevandus ja transport

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Eesmärk

Täistööajaga Master of Science Shipping ja transport programm pakub kombinatsiooni ulatuslikke teadmisi ja oskusi, mis võimaldab teil täita juhtivale kohale laevandus ja transport tööstuses. Kuna osalejale programmi saate kokku puutuda multidistsiplinaarse vaade mere-, sadama-, transpordi ja logistika küsimusi ja keerulisi probleeme haldamine.

Programmi struktuur

Täistööajaga programm on ühtekokku 12-18 kuud. Kursused on õpetanud 11 kuud. Viimase ploki siis hakkab väitekirja uurimisprojekti. Klassid, ekskursioonid ja praktilist koolitust, nagu juhtimine mängud ja simulaatori harjutusi on kavas esmaspäevast reedeni.

Programm pakub erinevaid vahendeid teadmiste ja oskuste arendamine, sealhulgas loenguid, seminare, juhul ülesandeid, esitlusi ja praktilist koolitust. Pärast teie astmestamise Sul on varustatud lahendada keerulisi probleeme haldamine, võttes omandatud vajalikud teadmised ja pädevuse, nagu:

  • Integreeritud multidistsiplinaarne professionaalne teadmisi laevandus ja transport kõrgeima akadeemilise taseme ja oskusi rakendada neid teadmisi edasi taktikaline ja strateegiline tasand laevandus ja transport tööstuses.
  • Teadlikkus sotsiaalse vastutuse laevandus ja transport, mis on seotud töötingimuste, ohutuse, turvalisuse ja keskkonnakaitse.
  • Leadership, veenvus, sotsiaalsed oskused, näiteks koostöö, suhtlemise, läbirääkimiste teel.
  • Väljenda analüütilist suhtumist, loovust ja teaduspotentsiaali.

Programm on täiesti õpetatakse inglise keeles Campus.

KKK

Avalduste esitamise tähtajad: september 2018 klass: 31. mai 2018 väljaspool ELi, 30. juuni 2018 ELi üliõpilased.

Ülikooli asukoht: Lloydstraat 300, Rotterdam (Holland)

Korpus: saadaval STC-Safeport lähedal University u. € 500 / kuus

Rahastamine: Ülikool ei paku rahastamist. Muud rahastamisallikad võib leida https://www.studyinholland.nl/scholarships

Töö viibimise ajal: Non-EU õpilastele luba õpinguteks on ainult lubatud töötada piiratud koguses tundi nädalas või teha hooajaline töö. Rohkem teavet võib leida www.ind.nl.

Application: bakalaureusekraad, inglise keele tase - vaata taotlusvormi dokumentide loetelu, mida peaks esitama.

Rohkem informatsiooni

Täpsemat infot programmi kohta leiate meie kodulehel www.stc-nmu.eu. Lisaküsimusi, palun ärge kõhelge Sisseastujale Office.

Telefon: +31 10 448 6060

E-mail: info@stc-nmu.eu

Liitu meiega Seotud-in, Facebook ja Twitter (stcnmu)!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Netherlands Maritime University is a specialized training and educational institute for the maritime industry. NMU offers a Master of Science in Shipping and Transport, a management program for port a ... Loe edasi

Netherlands Maritime University is a specialized training and educational institute for the maritime industry. NMU offers a Master of Science in Shipping and Transport, a management program for port and shipping professionals. This program is provided in Rotterdam, the Netherlands. Näita vähem
Rotterdam , Sohar + 1 Rohkem Vähem