Professionaalne fotograaf, lisaks teoreetilisele ja tehnikaid, et oleks võimalik teha hea pilt, väga spetsiifilisi teadmisi iga foto žanrid pidada selliseid võimeid vaja. See on vajalik, et saavutada töötavad professionaalsed fotograafid ja spetsialistid igas avastada saladusi ja eripärad sama.

Aga seal on mõned neist žanrid, mis võimaldavad fotograafil on globaalses perspektiivis võimaldab see elukutse, nii professionaalselt ja isiklikult. Kaks neist põhilised žanrid, et täiendada ja täita selle põhjal, mida saab ja tuleb teada, kuidas fotograaf, portreefoto on aruandluse ja võime kõnega.

Sest portree täpset ja väga professionaalne tehnilise võimsuse hindamiseks, kuid mõlemad teame, mida iga märk võib saada Pildi selgitada, mida nad tahavad näidata. Aruandes on seotud sisuliselt fotograafia ja põhjal professionaalne fotograaf ja sotsiaalne funktsioon, mis on jutustada piltide kaudu. Kontrolli nii erialadel koos võime teha seda isiklikul moel ning seisukohalt iseenesest featuring foto autor on aluseks tõeline fotograaf ja ta saaks tegeleda peaaegu iga professionaalne väljakutse.

Eesmärgid

See kapten eesmärk, et õpilased on juba alanud fotograafia alustama spetsialiseerumise olulistes žanrid, portreefoto ning Juhtkiri aruanne ühelt poolt, ja Dokumentaalfilm ja Reporteri Fotograafia teine, mis koos töötajate koolitus stiilis läbi Art Photography, nad võivad olla aluseks jätkata oma karjääri või jätkata teiste erialade palju tugevam lähtepunkt.

Eesmärgi saavutamiseks projektid on kaasas istungid teoreetiline ja kontseptuaalne töö, kus üliõpilane seisab silmitsi reaalse ja konkreetsete probleemide mõlemast soost, et oleks võimalik teha tõeline professionaalne töö.

See on praktiline programm, kus te töötate professionaalse ülesandeid, kus õpilased peavad ise otsustada, abiga spetsialistid, kes läbi oma kogemuste selgitada müügikohtades, mis on olemas igas sektoris avastada oma oskusi ja ületada oma piiranguid.

Sel viisil igale õpilasele lõpus programmi läbinud suure hulga fotode, mis moodustavad isikliku portfelli, mis kontrollib Pedagoogiline direktor kasutab oma töid tutvustama töökeskkonda.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajale töökogemus fotograafia austusväärne akadeemiline õppekava ja / või portfelli, kes soovivad süvendada tehnilised erialad ja üldine fotograafia. Vastasel juhul on vaja võtta kraad / Fotograafia kursus.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (bakalaureuse-või magistriõppe kraadi) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See magistrikraadi on tingitud ühendab akadeemilise õppekava kraadiõppe Täpsem Fotograafia ja Dokumentaalfilm Photography and Applied aruanne.

Avasta portfellide Photography!

Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania

Vaata veel 16 kursust Idep Barcelonais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev