Tõsiste mängude meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas teile meeldib mängude tegemine ja kas teil on soov muuta oma ideed arvutite või mobiilide mängudeks? Tõsiste mängude magistriprogrammis õpitakse arendama põnevaid elemente sisaldavaid mänge eesmärgiga edastada midagi enamat kui pelk meelelahutus. See võib hõlmata mängude loomist näiteks koolitus-, haridus- või turunduseesmärkidel.

Mitmes ärisektoris on kasvav huvi mängude mehaanika kasutamise vastu, et juhtida tähelepanu probleemile või keskenduda teatud käitumisviisile. See võib hõlmata näiteks töötajatele motiveerivate koolitusmaterjalide loomist. Tõsised mängud annavad teile täpselt sobivad tingimused, et saaksite luua mängudel põhinevaid süsteeme muudel eesmärkidel kui puhas meelelahutus.

Teie õpingute fookus

See programm on suures osas projektipõhine. See tähendab, et töötate kliendi heaks projekti nimel, et uurida, kuidas mängud võivad nende ettevõttele väärtust lisada. Te analüüsite ettevõtte vajadusi ja arendate vastavalt nendele vajadustele mängu.

Samuti uurite mängude kujundamist, tutvute juhtivate uurimistöödega ja saate teada, kuidas teaduslikke meetodeid kasutatakse mängude ja nende rakenduste hindamisel. Lõppes viib läbi väikesemahuline tõsiste mängudega seotud uurimisprojekt.

Serious Games on rahvusvaheline programm ja kogu õpe toimub inglise keeles.

Magistriõppe programm algab sügissemestril. Seda pakutakse ühel õppeaastal (kaks semestrit).

Kas see programm sobib mulle?

Programm Tõsised mängud sobib teile, kui teil on taust arvutimängude arendamisel, mängude kujundamisel, arvutiteadusel, meediumil või muudel sarnastel erialadel. Kõige olulisem on see, et teil on mängude vastu suur huvi. Usume, et loov suhtlus erineva taustaga inimeste vahel on tõsiste mängude valdkonnas kasulik.

Pärast õpingute lõppu

Tõsiste mängude arendaja on võimeline töötama ettevõtetes ja organisatsioonides, mis arendavad, kohandavad või kasutavad mänge muudel eesmärkidel kui pelgalt meelelahutuseks. Tõsiseid mänge ja mängimist kasutatakse paljudes erinevates valdkondades ja erinevatel eesmärkidel, sealhulgas väljaõppe ja hariduse jaoks nii sõjaväes kui ka tsiviilsektoris. Mängupõhist õpet kasutatakse koolides üha enam ja mängupõhist lähenemist rakendatakse paljudes erinevates sektorites, näiteks arvutimängude tööstuses, reklaamis, muuseumides, turismis, infosüsteemides ja õppematerjalides. Teine kasutusvaldkond on koolitus ja rehabilitatsioon tervishoiusektoris. Kasutamine kasvab erinevates tööstusharudes, kus on kasvav vajadus loovate ja innovaatiliste lahenduste väljatöötamise järele.

Programmi eduka läbimise tulemuseks on 1-aastane magistrikraad (60 ainepunkti), mida saab kombineerida teiste University of Skövde arvutimängude arendamise University of Skövde edasijõudnute õpingutega. Infotehnoloogia magistrikraadi saamiseks (120 ainepunkti) võib õpinguid jätkata näiteks veel ühe aasta.

Selle valdkonna teadusuuringud

Tõsiste mängude piirkonnas on palju huvitavaid väljakutseid. Nii nagu meie muude mängude ja mängude arendamisega seotud eriuuringute puhul, on ka tulevikus võimalusi doktoriõppeks.

131216_pexels-photo-682933.jpegGarrett Morrow / Pexels

Vastuvõtutingimused

Programmis osalemiseks on vaja omandada bakalaureusekraad (samaväärne Rootsi bakalaureusekraadiga) informaatika, informaatika või digitaalse meedia õppe (või muu sarnase) alal.

Lisanõue on Rootsis gümnaasiumi astmes õpingute inglise keele oskuse tõend, mida tuntakse inglise keele kursus 6 / inglise keele kursus B. Seda tõendatakse tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud testiga, nt IELTS või TOEFL või samaväärne.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Loe edasi

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Näita vähem