Tööstusdisain (MFA)

Üldine

Programmi kirjeldus

New Yorgi Parsonsi disainikool - mida hiljuti nimetati USA parimaks kunsti- ja disainikooliks ning kuulus maailmas 2. kohale - on disainiharidusele alates oma asutamisest 1896. aastal pakkunud uuenduslikke lähenemisviise. Täna on Parsons ainus suur ameeriklane kunsti- ja disainikool tervikliku ülikooli raames: The New School . Parsonsis saate omandada väljakujunenud loomepraktikaid ja luua uusi, õppides samal ajal kõigil ülikooli erialadel.

Umbes

Parsoni magistriõppesse kunstiteos tööstusdisaini programmis pakutakse uuenduslikku kaheaastast 60-krediidi täiskoormusega kraadiõppe õppekava, mis valmistab õpilasi ette läbirääkimisi näiliselt vastuoluliste jõudude üle, mida mängib kasvav tootearenduse tööstus. Õpilased uurivad, kuidas kaupu saab valmistada nii lokaliseeritud kontekstis ("kohapealse" lähenemisviis, mis tugineb piirkondlikele vajadustele ja piirangutele) kui ka globaliseerunud kontekstis (kasutades universaalvajadustele keskenduvaid disainipõhimõtteid). Parsoni ehitatud keskkondade kool pakub arhitektuuri, sisekujunduse ja valgustuse disaini kraadiõppe üliõpilasi, luues ainulaadse õpikogukonna.

Õppekava

MFA tööstusdisaini õppekava tasakaal, mis konkureerib selliste huvidega nagu majanduslik tootmine ja jätkusuutlikkus, tarbimine, sotsiaalne ja keskkonna parandamine ning globaalne ja kohalik tootmine, uurides võimalusi nende jõude integreerimiseks ja ühitamiseks. Oma teisel semestril uurivad MFA üliõpilased piiratud juhtimistegevust New Yorgis ja kolmandal semestril saavad nad uurida ulatuslikku ülemaailmset tootmist virtuaalse koostöö kaudu või õppida välismaal Parsons Parisis asuvates kohtades. Spetsialiseerunud lõputööprojekt pakub võimalusi kujunduste väljatöötamiseks, mis eelnevad või väljakutseks on tööstusdisaini teooria ja praktika.

Programmi esiletoomine

  • 60-krediidi stuudios ja teadustööga seotud õppekava.
  • Uurige elamiskõlblikku ruumi ja ornamenti kui muutuste jõudu, keskkonnasäästmise vahendit ja kogemuste kujundamise vahendit.
  • Analüüsige seost inimeste käitumise ja sisemise tajumise vahel, kasutades NYC-d kui linnavalitsust.
  • Õppige spetsialiseerunud haridusfirmade õppejõult koolis, kus algas ametlik sisekujunduse haridus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Loe edasi

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Näita vähem