Tööstusdisaini magister

Ülevaade

Hiina kodus või rahvusvahelisel tasandil määratlevad tulevikus tarbimise, tootmise ja kultuurimudelid uuesti. Täna pööratakse kodumaiseid ettevõtteid "Hiina disainile" ja rahvusvahelised ettevõtted kavatsevad ka kavandada spetsiaalselt Hiina turule mõeldud tooteid, mistõttu nõudlus selle suuremahuliste lõpetajate järele on väga suur.

See magistriõppe programm on mõeldud bakalaureuseõppe lõpetanutele ja spetsialistidele disaini või inseneri taustaga, kes soovivad laiendada ja süvendada oma disaini ja disaini teadustöö mõtlemist. Õpilased mõistavad ja kasutavad kultuuridevahelisi lähenemisviise disaini-, toote-, teenindus- ja süsteemide arendamisele. Töötajad, kes töötavad, võivad valida osalise tööajaga õppida.

Kogu magistriõppe programmi käigus parandavad õpilased oma erialaseid oskusi, säilitades samal ajal oma disainilahenduste üldine interdistsiplinaarne ülevaade. Selle magistriõppe esimesel poolaastal on õpilased konkurentsivõimelisemad teadustöö meetodite, interdistsiplinaarse disaini tööriistade, innovatsiooniprotsesside ja disaini visualiseerimise ja kommunikatsiooni kavandamisel. Järgmise kahe semestri jooksul saavad õpilased iseseisvalt akadeemiliste õppejõudude juhendamisel oma disaini uurimisprojekte.

Lõpetajad saavad magistrikraadi Liverpooli Ülikoolist, mille on akrediteerinud Hiina Haridusministeerium.

See programm julgustab õpilasi täielikult ära kasutama projekti interdistsiplinaarseid eeliseid ning hindama ja hindama meetodeid ja meetodeid. Õpilaste uurimisprojektid võivad keskenduda teadlastele ja panna aluse tulevasele doktoriõppele, see võib põhineda ka rakenduslikel ja tööstusharul põhinevatel tavadel.

Kursus

Kursus

 • Ehitage disainiuuringuid
 • Interdistsiplinaarne disain lähenemine
 • Disaini uuendused
 • Arenenud disaini visualiseerimine ja kommunikatsioon
 • Disainiuuringu projekt (kaks semestrit)
Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused on osa kraadiõppe lõpetamisest ja kraadi omandamisest. Täiendavate õppetegevuste tunnid eraldatakse keskmiselt semestri jooksul, tavaliselt 200 tundi semestri kohta. Täiendavad õppetööd osalise ajaga magistriõppe programmide puhul on üldjuhul 100 kuni 150 tundi semestris.

Tööhõive

Magistriprogramm loob tugeva aluse üliõpilastele, kes on huvitatud disainijuhtide ja disaini osakonnajuhtide saamisest. Samal ajal valmistab ta õpilasi ette disainiga seotud doktorantide jätkamiseks.

tasu

Õppemaks

90 000 RMB, täiskoormusega 18 kuud või osalise tööajaga 30 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureuseõppe peamised äriühingud tööstusdisaini, inseneri, arhitektuuri, linnaplaneerimise ja disaini valdkonnas või muud disainiga seotud peamised äriühingud.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Vaata veel 28 kursust Xi'an Jiaotong-Liverpool Universityis »

Viimati uuendatud Detsember 11, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
18 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
90,000 CNY
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date