MASTERS PROGRAMMI VASTUVÕTMISE NÕUE

Magistriõppekavade kandidaadid peavad omama järgmist: 1. Viis "O" taseme ainepunkte asjakohastel teemadel, sealhulgas inglise ja matemaatika, mitte rohkem kui kahel istungil.

 1. Joseph Ayo Babalola Ülikoolist või mõnest teisest tunnustatud ülikoolist, kellel on vähemalt teise klassi auhind või sugukonnapiiri asetäitja esimese astme sugulaspiirkonnas, mis tahes tunnustatud asutusel koos CGPA-ga vähemalt 4,0 punktiga 5-punktiarvest.
 2. Kandidaadid magistriõppes Toiduaineteadus ja -tehnoloogia, kes peavad omandama vähemalt teise klassi alamjaoskonna biokeemias, mikrobioloogias, põllumajanduses, inseneriteaduses või mis tahes muus sarnases erialal, võib kaaluda, kuid sellisel kandidaadil on vaja vajaduse korral puudujääki katta.
 3. ACA, ACCA, ACIB, ACII, CAN jne Võib arvestada ka PGD raamatupidamisarvestusse 5 sisenemisega. M.Sc. Ärijuhtimine, bakalaureuse kraadiõppejõud Kraad kindlustus ja kindlustusmatemaatika võib kaaluda M.Sc. Ärijuhtimine koos võimalusega kindlustus- ja riskijuhtimise valdkonnas.
 4. PGD ​​(Arch) on kvalifitseeritud arhitektuuri magistriprogrammi (M.Sc. Arch) kraadi programm. Muu kandidaat kui JABU lõpetaja peab esitama tõendid tööstusliku koolituse kohta, mille kogukestus on vähemalt kuus kuud.
 5. Kandidaatidel peaks olema suuline või kirjalik intervjuu

KOHALDAMISE MEETOD

Taotlusvormid on kättesaadavad Joseph Ayo Babalola ülikooli nimel akadeemilises büroos, Joseph Ayo Babalola ülikoolis, Ikeji Arakeji, Osuni osariigis või mis tahes allpool loetletud kohtades. Kõik eelnõud peavad kandma kandidaatide täielikud nimed tagaküljel.

 1. Kristuse Apostlik Kirik, peasekretariaat, Oba Isaac Akinyele kompleks, Anlugbua, Bashorun, Ibadan.
 2. JABU Akure büroo, Olukayode maja Oshinle ristmik, Oluwatuyi tee, Akure. Ondo riik. (GSM 08034478648).
 3. JABU Lagose büroo: nr 50, Ikorodu tee, Fadeyi, Lagose osariik.
 4. Atanda jätkukoolituskeskus, Oluyole maja SW ringtee, Ibadan. (GSM 08051382613) 5. CAC, FCC, DCC peakorter, Stadium / Games Village, ringtee enne VIO kontorit, 1. ala, Abuja 6. Christolad raamatupood, pood 4, Ibukun-Oluwa ostukompleks, vastaspoolelinnuse staadion, Omo-West ala, Osogbo.
 5. Kristuse Apostlik Kirik, jõed DCC, 25, Umuduru tänav, Mile 3, Diobu, Port Harcourt, jõgede osariik.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 5 kursust Joseph Ayo Babalola Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date