Tööstussüsteemide analüüsi magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Tehnoloogia, organisatsiooni ja inimeste perspektiivid (TOP)

ASIINi akrediteeritud magistriprogramm Industrial Systems Analytics (ISA) pakub sisu, mudeleid ja meetodeid keerukate protsesside ja süsteemide kavandamiseks, arendamiseks, juurutamiseks ja käitamiseks energeetikasektori organisatsioonides. Energiasüsteemid on keerulised süsteemid, mis nõuavad terviklikku mõistmist ning seega ka teaduse ja hariduse mitmekülgseid vaatenurki. Energiasüsteeme võib vaadelda kui sotsiaaltehnilisi süsteeme ja ISA programm on üles ehitatud tehnoloogia, organisatsiooni ja inimeste vaatenurgast (TOP). Süsteemi dünaamika ja süsteemide mõtlemine on programmi jaoks vajalikud ühenduselemendid. Oluline on mõista, kuidas tehnoloogia ja inimesed eesmärkide saavutamiseks on korraldatud.

ASIINi kvaliteedimärk annab kinnituse selle kohta, et akadeemilise distsipliini ja kutseala, millele see programm ette valmistatakse, ainespetsiifilised kvaliteedinõuded on täidetud kõrgel tasemel. See kinnitab, et hea õppe ja eduka õppimise jaoks on olemas sobiv raamistik. Pitseri omistamine on kooskõlas Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku ning Euroopa standardite ja juhistega.

Tihedad sidemed ettevõtetega

Selles programmis õpetatavate teemade hulka kuuluvad andmeteadus ja analüütika, kvaliteeditehnika, süsteemitehnika, otsuste tugi, projektijuhtimine ja tööstusprojektide töö. Programm valmistab õpilasi ette tööstuslike energiasüsteemide, nende tarnimise ja kasutamisega seotud toodete ja teenuste innovatsiooni arendamiseks ja juhtimiseks. Kursused koosnevad loengutest, meeskonnatöö ülesannetest, projektidest, esitlustest ja lõpueksamitest.

Vaasa on Põhjamaade suurim energiatehnoloogia keskus, kus töötab 140 ettevõtet ja 11 000 töötajat energeetikatööstuses. Vaasa tööhõive määr on Soome parim. Meil on tihedad sidemed piirkonna ettevõtetega ja kasutame oma õppetöös tegelikke juhtumianalüüse, ühendades teoreetilised teadmised praktiliste näidetega.

Programm viib magistrikraadi tehnoloogia kraadi ja seda saab lõpetada kahe aasta jooksul. Iga-aastaselt võetakse 20 parimat volitust kandvates üliõpilastes tööstussüsteemide analüüsi magistriõppesse. Taotlus kestab umbes detsembrist jaanuarini igal aastal.

106410_vy_valmiit_300ppi_17b.jpg

University of Vaasa ei toimu sisseastumiseksameid rahvusvahelistele magistriõppekavadele. Vastuvõtuotsused tehakse nõutavate dokumentide alusel, hinnates iga täielikku taotlust eraldi ja valides parima kvalifikatsiooniga töötajad. Tööstussüsteemide analüüsi magistriprogrammi õppemaks on 10 000 eurot aastas. Lisaks õppetasule peavad üliõpilased maksma üliõpilasesinduse liikmemaksu umbes 140 eurot õppeaastas. University of Vaasa on saadaval stipendiumid üliõpilastele, kes peavad maksma õppemaksu magistrantuuris.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor.

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor. Näita vähem