tööstustehnoloogia plastmassi Masinaehitus - magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Industrial Engineering Plastics Engineering - magistrikraadi


Uuring pulse


Kasvavale nõudlusele tööstuse ja majanduse eeldab hästi koolitatud inseneride ja teadlaste valdkonnas plastist tehnoloogiat. JKU vastas sellele trend ja ronge spetsialistid uue kõrgtehnoloogilise tööstuse tulevikku.

&nbsp


Teema

Plasti tehnoloogia tegeleb uurimise ja kasutamise füüsikalised, keemilised ja tehnilised omadused plastist. Eesmärgiks on arendada plastdetaile, mis on vajalikud selle kasutamiseks muude rakenduste või toodangut.Kõrgelt koolitatud tehnikud ja plasti uus tõuge tootmise ja projekteerimise plastosade samuti plasti töötlemine on vältimatult vajalik plastmassitööstus olla rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline. Koolitus on osa skulptuurteost õpinguid Johannes Kepler University kohtub erinevate nõuetega erinevad plastid spetsialistid.

&nbsp


Uuring

Distsipliinide plastist inseneri-, polümeer keemia, masinaehituse ja mehhatroonika nurgakivideks on uus plast tehnoloogia uuringutega. Praktilise koolituse uuringu ajal muudab kontaktid riigisiseste ja rahvusvaheliste firmadega. Lisaks puhas plast koolitus, kombineerides majandus-ja tehnilise sisu pakutakse, mis on ka suur nõudlus.Kaasaegsete tehniliste seadmete äsja asutatud institutsioonide ja uuenduslik õppekava võimaldab uuring pulss.

Magistriõpe tööstustehnoloogia plastmassi tehnoloogia põhineb uuringutel, nagu Bachelor plasti ehitus, keemiatööstus, info elektroonika, mehhatroonika, tehniline matemaatika ja muude samaväärsete uuringutega.

Vasta rahvusvahelistele nõuetele, magistrikraad tööstustehnoloogia plasti tehnoloogia pakutakse ainult inglise keeles.

&nbsp


Alad

plasti tehnikud on nõudlus tööturul, uute töökohtade loomise väljavaated suurepärased. Lõpetajad töötavad arendamise ja töötlemise uute plasttoodete ja materjalide ja ehitamise uue, innovatiivsete plasti töötlemine masinaid.Tegevuse aluseks on teadus-ja arendustegevust, kohaldamise projekteerimine, müük, juhtimine, ehitus, pakendamiseks lennundus, in sporditarbed, autode ja elektri tööstusharudes.


Major: magistrikraad Industrial Engineering Plastics Technology - Management Polymer Technology


Kraad: Master of Science kraadiga (MSc või MSc (JKU))


Kestus: 4 semestrit

Viimati uuendatud dets 2011

Teave kooli kohta

Nagu suurim teadusasutus föderaalriigi Ülem-Austria on JKU impulsi keskusesse teadust ja ühiskonda, ja naudib rahvusvahelise maine. Põhioskuste on sotsiaalteadused ja majandus-, õigus-uuringud ning te ... Loe edasi

Nagu suurim teadusasutus föderaalriigi Ülem-Austria on JKU impulsi keskusesse teadust ja ühiskonda, ja naudib rahvusvahelise maine. Põhioskuste on sotsiaalteadused ja majandus-, õigus-uuringud ning tehniline ja loodusteadustes. &nbsp Majandus-ja sotsiaalnõukogu Sciences (SOWI) pakub unikaalset Austrias, kogu spektri sotsiaalset ja majanduslikku uuringud. SOWI arendanud oma teenuseid nõudeid riigi ja rahvusvahelistele standarditele. &nbsp Tegevuse õigusteaduskond (RE) ei piirdu riigi tasandil. Tipptase on keskpunktiks avaliku, era-ja rahvusvahelise äriõiguse valdkondades.Läbi piiriülese õpetajate ja õpilaste oskused lahendada õiguslikud küsimused süvendatakse rahvusvahelisel tasandil. &nbsp Mitmekülgsuse tehnika-ja loodusteaduste (TNF) on iseloomulik rahvusvaheline teadus-ja arendustegevuse koostöö, ning nende lähedust ettevõtlusele ja tööstusele. Instituudid on keskendunud alusuuringute ja rakendusuuringute ning tagama praktilise ja kaasaegse hariduse. Näita vähem