Taastuvenergia osakond

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kliimamuutused, kasvavad populatsioonid ja piiratud fossiilkütuste ressursid tähendavad, et taastuvenergia nõudlus jätkub pidevalt. Taastuvate loodusvarade kasutamine ja taastuvate energiaallikate tehnoloogiate rakendamine mängib olulist rolli tulevikus energiavarustuses. Taastuvenergia on nüüd iga teadliku arutelu keskmes energia säästlikkuse, turvalisuse ja taskukohasuse kohta. Lõpetajad saavad eeldada, et nad saavad jätkata mitmesuguseid karjäärivõimalusi kogu tööstus- ja avalikus sektoris.

Kursuse ülesehitus

Taastuvenergia meistrid õpetatakse üldiselt oktoobrist veebruarini ja need koosnevad kaheksast moodulist. Moodulid antakse üle ühe nädala intensiivse üleandmiseni, teine ​​nädal on vabad struktureeritud õpetusest, et võimaldada aega iseseisvaks õppimiseks ja mõtlemiseks.

Üksikprojekt

Individuaalne projekt on võimalus õpilastel keskenduda neile huvipakkuvale alale ja nende tulevastele karjääridele. Õpilased valivad üksikprojekti koos doktoritöö koordinaatoriga ja nende kursuse direktoriga. Need projektid annavad üliõpilastele võimaluse tõestada oma võimet sõltumatute uuringute läbiviimiseks, mõtlemiseks ja töötamiseks originaalsuunaliselt, teadmiste omandamisele ja avamere tööstuse tõeliste probleemide ületamisele. Paljusid projekte toetavad välised organisatsioonid.

Grupiprojekt

Rühmaprojekt on rakendatav, multidistsiplinaarne ja tegevuspõhine tegevus. Sageli on reaalsete, tööstuspõhiste probleemide lahendamisel üliõpilastele võimalus võtta akadeemilise järelevalve all töötamise eest vastutus konsultatsioonitüüpi projekti eest. Edu sõltub erinevate tegevuste integreerimisest ja toimimisest kokkulepitud eesmärkide, tähtaegade ja eelarvete raames. Arendatakse ka ülekantavaid oskusi, nagu meeskonnatöö, eneseanalüüs ja selge kommunikatsioon.

Tulevik karjäär

Praeguse ülemaailmse keskendumisega madala süsinikusisaldusega energia tootmise ja taastuvate energiaallikate tehnoloogiaga tegelemisele võivad selle kursuse lõpetajad olla tööandjate poolt kõrgelt hinnatud. Edukatel lõpetajal on oskused ja teadmised, et oleks võimalik analüüsida praeguseid ja tulevasi energiavajadusi ning kavandada ja rakendada asjakohaseid lahendusi, võttes arvesse sotsiaalseid, keskkonna-, tehnilisi, regulatiivseid ja ärilisi küsimusi. Lõpetajad võivad eeldada, et nad saavad töötada erinevatel ametikohtadel kui professionaalsed teadlased või insenerid, kes tegelevad energia tootmise, jaotamise ja nõudluse juhtimisega tööstuse ja avaliku sektori organisatsioonide laias ulatuses.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem