Keelehariduse programmi magistrikraad (MD) toob üliõpilastele kurssi haridusseaduste uusimate tavade, programmide ja muudatustega.

New Hampshireis ja kogu riigis kasvab vajadus koolitatud keeleõpetajate jaoks. New Hampshire'i haridusosakond loetleb TESOLi kui kriitilise puuduse piirkonda.

Programm pakub järgmisi kontsentratsioone:

  • Inglise keelte õpetamine muude keelte kõnelejate (TESOL) haridus, K-12 sertifitseerimine
  • Inglise keele oskus teiste keelte kõnelejatele (TESOL) Haridus (mittesertifitseerimine)

TESOLi haridus K-12 sertifitseerimine

Keeleõpe inglise keelt kõnelejatele muude keelte (TESOL) Haridus K-12 Sertifitseerimine kontsentratsioon valmistab ette õpilasi õpetama inglise keele õppijate igas vanuses ja võimeid Ameerika Ühendriikides ja välismaal. Õpilased, kes täidavad programmi, täidavad New Hampshire'i Haridusameti litsentsi K-12 inglise keele õppijatele õpetamiseks.

Programmi fookus on kogemuslik ja praktilise tähtsusega, rõhuasetusega sellele, mida klassidesse õppetöös üldiselt õpitakse. Programmi klassid ühendavad teooriat ja praktikat ning loovad keeleõpetajatele keeleõppe metoodika, keelehinnangu, kirjaoskuse, keele omandamise ja keeleteaduse täieliku aluse. Programm sisaldab ka 21. sajandi klassiruumide vajadustele vastavat tehnoloogilist komponenti. Meie eesmärgiks on edendada alternatiivseid tavasid, koolitades keeleõpetajaid, kes on teadmistepõhised õpilaskesksed, suhtlemisklassid.

Programmi klassid pakutakse kogu aasta jooksul veebis ja segatud (veebi- ja isiklikult) vormingus. Õpilased võivad osaleda ka tööajaga. Õhtuti ja nädalavahetustel pakutakse isiklikke ja segatud tunde.

TESOL Haridus (sertifikaat puudub)

Keeleoskuse, TESOL-i metoodika, mitmekultuuriline õppimine, keeleõpe ja kirjaoskus ning tehnoloogia õpetamise alused ja õppekavade disain. Programm võimaldab õpilastel keskenduda täiendavale ajale, sõltuvalt nende huvivaldkonnast, täiskasvanute koolitusele, tehnoloogiale, hindamisele, kirjaoskusele, erivajadustele, klassitöödele või klassiruumis põhinevatele uuringutele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Plymouth State University

Vaata veel 5 kursust Plymouth State Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school