Tarneahela juhtimise ja logistika magister ConnectEd

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie ConnectEd programmid ühendavad veebipõhise perioodi näost-näkku perioodiga, luues õppeökosüsteemi, mis püüab ühendada iga modaalsuse parima, et optimeerida osalejate arengut ja õppimist.

Master tarneahela juhtimises ja logistikas koolitab teid ettevõtte tegevust juhtima ja pakub teile vajalikku mitmekülgsust, et toimida ostmise, kavandamise, tootmise, logistika ja levitamise valdkonnas.

Programm valmistab ette mitmekülgseid spetsialiste, kes tunnevad kõige arenenumaid juhtimistehnikaid, on võimelised infotehnoloogilisi süsteeme maksimaalselt ära kasutama ja kes samal ajal teavad, kuidas uusi ärinišše tuvastada ja vajadusel isegi uusi turge avada. .

Connect Ed on uus hübriidõppe vorming, mis ühendab kaugõppe eelised ja paindlikkuse praktilise ja dünaamilise klassiruumis õppimisega.

Magister jaguneb kaheks plokiks, millest esimene on võrgus ja teine isiklikult.

Selle programmi esimesel veebiastmel pääseb üliõpilane sisule juurde oma professori ja kaasmeistrite poolt kogu maailmast. Esimene periood kestab novembrist 2020 kuni veebruarini 2021.

Programmi teine etapp toimub meie Madridi ülikoolilinnakus, kus tõstame teisele tasemele kõik, mis meil on võrguperioodil töötanud. Näost-näkku periood kestab märtsist 2021 kuni juulini 2021. Näost-näkku perioodil pöörame erilist tähelepanu innovatsiooni ja loovusoskuste arendamisele, mis on põhiaspektid kõrge kvalifikatsiooniga ja konkurentsivõimeliste spetsialistide koolitamiseks rahvusvahelisel tasandil.

technology, laptop, keyboard

Selle magistriõppe põhjused EAE Business School

 1. Ühendatud: uuenduslik formaat
  See uudne metoodika, osaliselt veebis, osaliselt silmast silma, seab õpilase koolituskogemuse keskmesse. Selle uuendusliku kihlveo keskmes on see, et meie õpilased omandavad pädevused, mis tähistavad edasiminekut nende ametialases karjääris.


 2. EAE , sertifitseeritud CSCMP poolt
  Oleme tarneahela juhtimise spetsialistide nõukogu poolt sertifitseeritud ärikool, et õpetada tarneahela juhtimise programme.


 3. Elamu programm Amsterdamis
  Kooliperioodi lõpus saate teha kahenädalase viibimise ja teha eriala „Tarneahelate lahendused ja väljakutsed“ Amsterdami rahvusvahelise äri koolis (akrediteeritud EPAS) Amsterdami rakenduskõrgkoolis (Holland). Sellel elamurajoonil on lisatasu.


 4. Rahvusvaheline talentide programm
  Kui soovite rahvusvahelist erialast arengut, on teil maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete seas, kes teevad koostööd EAE -ga tööhõive seminaride ning rahvusvaheliste peajahtijate ja värbamiskonsultantide intervjuude kaudu.


 5. Kutsetunnistus
  Magister lõpus on teil võimalus sooritada EFPA sertifitseerimise eksamid, EFA tase (Euroopa finantsnõustaja). Selleks pühendab see meister reaalsete küsimustike abil eksamite ettevalmistamisele mitu seanssi.

Esiletõstetud

 • Alates 1958. aastast on koolitanud 77 000+ juhti
 • Maailma 25 parima ärikooli 25 parima seas, kes on América Economía 2019 edetabelis
 • 1. ärikool Hispaanias ametlike ülikoolimeistrite õpetamiseks
 • 50 parimat 50 parema seas Euroopas, edetabelis QS Global MBA 2019
 • 2018. aastal 103 erinevat rahvust

Tööhõivearuanne

 • 85% õpilastest said magistriõppe lõppedes uued tööpakkumised
 • 98% EAE üliõpilastest, kes praktikume, omandavad nad tänu kutsealase karjääri osakonnale
 • 2018. aastal avaldatud 7000+ tööpakkumist ja praktikakohta
 • 2018. aasta 5 parimat värbavat ettevõtet: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol ja Coca Cola

Finantseerimisvõimalused

EAE teame, et tarneahela juhtimise ja logistika magistrantuuri andekad üliõpilased inspireerivad meid positiivselt ja on meie kogukonna edasimineku mootoriks. EAE stipendiumid premeerivad teie jõupingutusi tipptasemel teel ning on pühendumus võrdsusele ja sotsiaalsele õiglusele, mis avardab võimalusi meie haridusprogrammidele juurde pääseda.

 • 25% õpilastest saab rahalist abi
 • 12 kuu omafinantseering ilma intressideta
 • 4 erinevat tüüpi EAE stipendiumi
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 5 Rohkem Vähem