Teadmised projektijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Project Management

EAN Ülikool koolitab juhid, kes kasutavad juhid, konsultandid ja teadlased juhtimisel riiklike ja rahvusvaheliste projektidega. See magistriprogrammi kaasa majandusliku, poliitilise ja sotsiaalse arengut, sekkumise kaudu oma lõpetajate avalikud või eraorganisatsioonid, mis viib projekti kontseptsioonist, kavandamine, rakendamine, seire ja sulgemise.

MSc Project Management EAN Ülikool annab täieliku ja tervikliku visiooni, joondatud põhialuste PMI®, sealhulgas seoses projektijuhtimine, tegevus, tehnikaid ja vahendeid, mis on vajalikud projektide tõhusa juhtimise arengu oskusi juhtida kõiki individuaalse ja kollektiivse lõpus projekti ja sidusrühmade huve inimese jõupingutusi.
Üldiselt öeldes, Master Project Management EAN Ülikool arendab kompetentsiraamistik, viidates olend, funktsionaalsed oskused tegemisega seotud ja terviklikku oskusi, mis on seotud teadmisi globaalses kontekstis.


volitused

 • Viib iga etappe ja protsesse projekti eluea, ulatuse määratlemisel, tulemused asjaosalistele, kontrollimehhanismid ja kinnitamine Igas faasis, mis hõlmab kõiki teadmisi valdkondades projektijuhtimist.
 • Designs, juhib ja suunab mis tahes projekti vastavalt rahvusvahelistele standarditele PMI®, Project Management Institute.
 • Loo õige organisatsiooniline keskkond, kes on kaasatud projekti arendada protsesse loomise, tootmise ja teadmiste levitamine.
 • Teedrajav projektide nõustamine ja uurimistöö rakendada projektijuhtimise all järjekindel rangust
 • koos teadmiste tase ja suunised rahvusvahelistele standarditele nagu PMI®.
 • See sisaldab projektijuhtimise vaatenurgast ettevõtluse ja keeruline, strateegilise ja globaalse mõtteviisi.
 • Arendab säästvat ärivõimalusi ning viib projekte, mis loovad majanduslikku ja sotsiaalset väärtust.

märkimisväärse panuse

 • Master annab õpilasele oma programmi, Professional Development ühikut (PDU-d) ja põhialuste vaja saada ettevalmistamisel registreeritud Haridus Provider (REP), nagu EAN Ülikooli poolt volitatud Projektijuhtimine Instituut - PMI®, täites nõuded on kõlblikud sertifitseerimiseks PMP (Project Management Professional) või CAPM (sertifitseeritud Associate Projektijuhtimine), peetakse kõige maineka rahvusvahelise sertifikaadi ISO tunnustatud.
 • Sertifitseerimine kursused heaks kiidetud PMI.
 • professionaalset vahetust õpetajate Master, kes on rahvusvaheliste konsultantide projektijuhtimine.
 • Master annab praktilisi ülevaate projektijuhtimise metoodika, mida kohaldatakse ettevõtete tahes majandussektoris.
 • Arendada oskusi, mis võimaldavad neil olla mõjutegurite organisatsioonide omandada kultuuri projektijuhtimine.


METOODIKA

Application pedagoogiliste oskuste koolitus Mudel, kus õpilane osaleb proaktiivselt klassiruumis istungid, tugevdades praktilist ja rakendatakse eelmise iseseisva töö, enne iga seansi. Lisaks mudel hõlmab rakendusuuringuid läbi seminare, nii kontseptsioonide integratsiooni ja kohaldamise oskusi juhtida projekte päris ettevõtted, akadeemilise ja äri abiõpetajad ekspert projektijuhtimist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development.

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development. Näita vähem