Kirjandus- ja kultuuriuuringute magistrant

Üldine

Programmi kirjeldus

Kirjandus- ja kultuuriuuringute magistrant

Kaheaastane kirjandus- ja kultuuriuuringute magistriprogramm on spetsialiseerumine kahele uurimistöö magistrikraadile kirjanduse ja kunsti ning kultuuri alal.

Programm kirjandus- ja kultuuriuuringutes pakub teile kunsti põhjalikku uurimist. Keskendute konkreetselt rollile, mida kunst etendab kultuurimuutuste protsessides. Samuti uurite kunsti ja kultuuri üldiselt ning olete spetsialiseerunud ühele neist kunstivormidest: kirjandus, film, teater, muusika ja multimeediumvormid.

Programmil on multidistsiplinaarne lähenemisviis. Te uurite kunste sellistest vaatenurkadest nagu ajalugu, filosoofia ja sotsioloogia. Lisaks on programm tihedalt seotud Groningeni kultuuriuuringute instituudis (ICOG) läbi viidud multidistsiplinaarse uurimistööga.

Erinõuded rahvusvahelistele üliõpilastele

 • Vastavusmenetlus.
 • Eelmine haridus. Bakalaureusekraad (mille tulemusi hinnatakse väga heaks) valdkonnas, mis on seotud:
  • Keele- ja kultuuriuuringud (spetsialiseerunud kirjandusele, filmile ja kultuurile).
  • Ameerika uuringud.
  • Kunsti- ja kultuuriuuringud (kirjandus, film / televisioon, teater, muusika, multi- ja uued meediad).
  • Kunstipoliitika ja juhtimine.
 • Muud vastuvõtutingimused. Suurepärane akadeemiline rekord, motivatsioonikiri, kaks soovituskirja ja ärakiri, lõputöö või paber.

Töö perspektiivid

Selle programmi lõpetanuna on teil kunsti ja kultuuri suhtes analüütiline, kriitiline ja sõltumatu suhtumine. Teil on hea ettevalmistus teadlaskarjääriks kirjanduse, kunsti ja kultuuri valdkonnas nii ülikoolides kui ka eraõiguslikes teadusinstituutides.

Töö näited

Teadusele orienteeritud karjäär avalikus või erasektoris.

Keel: inglise keel (100%)
Alguskursus: 01. september 2020
Kandideerimise tähtajad: EL / EMP ja EL-i / EMP välised õppurid: 01. mai 2020

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Loe edasi

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Näita vähem
Groningen , Leeuwarden + 1 Rohkem Vähem