Teadus Master sotsioloogia kultuuri, meedia ja kunsti

Üldine

Programmi kirjeldus

Teadusministeerium kultuuri, meedia ja kunsti sotsioloogias

Challenge ennast selles interdistsiplinaarne Research magistriõppesse! Kombineeri sotsiaal-teadusliku väljaõppe ja praktilise teadustöö kogemus. Arendada oma teadusuuringute huvid. Ja valmistada ennast PhD või teadus-orienteeritud karjääri väljaspool akadeemilisi ringkondi.

Kaheaastane Research magistriprogrammi sotsioloogia kultuuri-, meedia- ja Arts on pakutud Erasmus School of History, kultuuri- ja kommunikatsiooniminister ja Sotsiaalteaduskond. See Master 's of Science (MSc) Programm on mõeldud andekatele ja motiveeritud õpilased, kes on huvitatud teadus kultuuri, meedia ja kunsti.

Sul on koolitatud, et iseseisvalt läbi viia kvaliteetseid teadusuuringuid, lahendades samal ajal saada võimaluse selgemalt kirjeldada oma teadusuuringute huvid - abiga top teadlased valdkonnas. Õppekava koosneb teoreetilistest kursustest, samuti kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed metoodilise koolituse. Sa neid teadmisi praktikas uurimistöö praktika, kus sa saad võimaluse teha koostööd kogenud teadlane ja töö reaalse elu uurimisprojekti. Läbi uuring vahetada oma teisel aastal saad võimaluse veelgi laiendada oma teadmisi ja laiendada oma rahvusvahelist võrgustikku.

Kokkuvõttes Research Master mitte ainult valmistab teid PhD sotsioloogias, kunsti ja kultuuri uuringud, meediat ja sellega seotud väärib esile toomist, vaid ka täiuslik vaheastmeks, teadus-orienteeritud karjääri väljaspool ülikooli.

iiris

Siit Research Master PhD

"Ma veedad järgmise kolme aasta jooksul uurimisprojekti rassismi ja seksismi on parempoolsete sotsiaalne meedia, vastuseks sisseränne. Nagu (ambitsioonikaid) PhD kandidaat, ma leidsin, et Research Master õpetas mulle, kuidas ehitada ja esitama teadusuuringute ettepaneku, midagi, mida on sageli teha, kui taotletakse PhD positsioon. "Iris Segers. PhD kandidaat Ülikooli Oslo.

Viimati uuendatud aug 2017

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem