Osakonnad

 • Automaatika tootmise
 • Arvuti ja -tehnoloogia Osakond pakub koolitust järgmistel suurtootjate:
  • Tarkvara ja Internet Tehnoloogia
  • Arvuti süsteemid ja tehnoloogia
  Uuringud õppekava esmakordselt Bulgaarias on täielikult kooskõlas rahvusvaheliste standardite koolitust arvuti teaduse ja tehnoloogia. CST osakond regulaarselt uuendama oma õppekava, mis võimaldab viimaseid saavutusi infotehnoloogia ja infotehnoloogia viivitamata esitada õpilastele. Õppekavade ajakohastamine põhineb tööturu vajadustele IT-spetsialistidele on viimased soovitused IEEE (World Organisation of Electrical and Electronic Engineers) ja ACM (Association for arvutid), ja pidev akadeemilisi programme juhtivate ülikoolidega.

 • Elektrooniline ja mikro-elektroonika Electronic Engineering on üks high-tech ja dünaamilise valdkonnas. See on oluline mõju ja rakendusi paljudes teistes teaduse ja tehnika valdkondades. Oma laialdased teadmised ja kohanemisvõime "Elektroonika" lõpetajad on hästi ette valmistatud eduka karjääri teenused, tootmine, nõustamine ja disaini elektroonilised komponendid ja süsteemid, mida kasutatakse tööstuses, meditsiinis, side, arvutid jms Department "Electronic Engineering ja mikroelektroonika" tihedad sidemed tööstuse ja ulatuslik rahvusvahelisi kontakte. Teadus- ja rakendusuuringute osakond on peamiselt: Elektrooniline kontrollerid ja jõuelektroonika muundurid; Kaasaegne tehnoloogia jaoks topoloogia ja elektroonilisi süsteeme, mikroprotsessoripõhised kontrolli-, juhtimis- ja diagnostika süsteemid; Medical elektroonikaseadmete ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks; Informatsioon ja mõõtesüsteemide, tööstus- kontrollerid ja andurid. Üliõpilased "Elektroonika" nautida rikkalikku raamatukogu tehniliste perioodika poolt väljastatud ülemaailmne organisatsioon inseneride elektroonika ja elektrotehnika IEEE. Nad võivad saada Internetipangas täiendavat teavet arengu elektroonika ja teiste teaduste. Laborid on viimane viide ja kataloogi kirjandust.

 • Kommunikatsioonide projekteerimine Osakonna kuulub EE teaduskonna Tehnikaülikooli Varna ja vastutab eriväljaõppe "Communications varustuse ja tehnoloogiate" sisse "Bachelor" ja "magistri-" kraadi. Osakond koolitus teatud teemadel, samuti muid teemasid ja mooduleid EE Ülikool ja Tehnikaülikool - Varna. Osakond on laborid on varustatud kaasaegsete mõõteriistu valdkonnas side ja arvutid, kus õppejõud ja üliõpilased saavad täita koolituse ja uurimistöö järgmistes valdkondades: sideahelate, raadiolainete ja raadio read, analooglülitustel, antennide ja mikrolaine seadmed mõõtmised side, optoelektroonika ja optilise side, digitaalne ülekandesüsteemid, signaalitöötluse, vahetamise ja multipleksimine tehnikat, raadioside seadmed, terminalid, televisioon ja video andmed ja arvuti side, helitehnika, telekommunikatsiooni võrkude, raadionavigatsiooni vahendeid, raadiot leida kaabel sideliinid; sonar seadmed.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Technical University of Varnais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date