Technion-Cornelli kaksik magistrikraad sidematerjalides

PEATÜKK: MS INFORMATSIOONISÜSTEEMID (CORNELL)

Digitaalsed seadmed ja platvormid on muutnud meie maailmaga suhtlemise sujuvaks, muutudes oluliseks ja järjest olulisemaks osaks sellest, kuidas me töötame, õppime, ostate ja suhtleme isegi juhtimisel. Kuid sidematerjalide kasulikkust pole veel täielikult realiseeritud ja nendega suhtlemise viise on pidevalt uuendatav.

Technion-Cornelli kaksik magistrikraad Connective Media'is, mida pakutakse Cornell Tech kaudu Jacobsi Technion-Cornelli Instituudi kaudu, valmistab teid selle dünaamilise inimeste ja tehnilise ristmikuga edenemiseks.Õppige, kus digitaalne ja inimene suhtlevad

Maailma esimene selline tase, Technion-Cornelli kaksik magistrikraad Connective Media'is õpetab uue põlvkonna inimest keskset tarkvara inseneride, uute toodete arendajaid ja tehnilise kasutaja kogemuse spetsialiste, tuginedes arvutiteaduse, inseneriteaduse , sotsioloogia, psühholoogia, äri ja disain.

Programm loodi selliste tehnoloogiliste ettevõtmistega nagu Twitter, Facebook ja The New York Times. Selle praktiline kaheaastane õppekava keskendub infotehnoloogiale ja -tehnoloogiale, tehnoloogia ja ühiskondlikule mõjule ning ettevõtlusele. Töötades multifunktsionaalsetes meeskondades klassikaasemetega kogu Cornell Tech mitmekesise üliõpilaskonnaga, saate lahendada probleemid tõelistele klientidele tooteartikliga ja arendada oma äri Startup Studiois. Vahepeal saate lõpule viia spetsialiseerumise projekti, mis on lai valik teie valitud teema uurimist. Lisaks suurepärasetele tehnilistele oskustele ja sügavale arusaamisele tehnoloogia inimlikest aspektidest võite lõpetada kogemuse, usalduse ja professionaalse võrguga, mida on vaja oma karjääri kiirendamiseks selles põnevas ja pidevalt muutuvas valdkonnas.

Kes peaks taotlema?

Technion-Cornelli kahekordne magistrikraad Connective Media'is on avatud ambitsioonikatele teadlastele, kellel on tugev akadeemiline taust teaduses või inseneri erialal, inimestega juhitavate tehnoloogiate vaimustus ja tugev ettevõtlusvaim. Kui teil pole teaduse või inseneri tugevat akadeemilist tausta, arvestame programmitöö või matemaatika oluliste isiklike või erialaste kogemustega.

Teemad on hõlmatud

 • Masinõpe
 • Arvuti turvalisus
 • NLP
 • Süsteemid (arvuti)
 • Andmeteadus
 • Arvuti visioon
 • HCl
 • Psühholoogia ja sotsioloogia aspektid
 • Tehnoloogia eetika, väärtused, seadus ja poliitika
 • Kasutajasõbralik kujundus

TÄIELIK KURSUS

Sidevahendite psühholoogilised ja sotsiaalsed aspektid

Krediidid 3.00

See kursus uurib kommunikatsioonitehnoloogia ja infoteaduste käitumispõhimõtteid ning viise, kuidas käitumisteadustel põhinevad teooriad ja meetodid mängivad rolli, et mõista inimeste info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate kasutamist, nendega tutvumist ja nendega suhtlemist. Mitu analüüsi tasandit - individuaalset, väikest rühma ja suuremaid kollektoreid - kaasatakse koos mitmekülgsete distsiplinaarsete väljavaadetega. Kursuse teemad hõlmavad järgmist: käitumisuuringute meetodite tutvustus; inimese taju ja tunnetuse põhimõtted; disaini, tähelepanu ja mälu kognitiivsed väljavaated; emotsioon / mõju; keelekasutuse psühholoogilised teooriad ja enese esitamine arvuti vahendusel; koordineerimise ja rühmatöö sotsiaalsete psühholoogiliste väljavaadete (digitaalne suhtlus), sotsiaalsete sidemete ja suhete organisatsiooni teadusteooriad; kasutaja motivatsioon, veenmine. Metoodilised teemad hõlmavad labori- ja välieksperimentide väljatöötamist, uuringuuringuid ja väljapanekute vaatlusi, käitumisteadustes kasutatavaid ühiseid statistilisi meetodeid ja nende tõlgendamist ning strateegiaid käitumisharjumustealaste uuringute tulemuste kohta.

Karjäärivõimalused valdkonnas

 • Tarkvara arendaja
 • Tootejuht
 • Andmeteadlane
 • Tehniline kasutaja kogemuse spetsialist
 • Startup asutaja või CTO

Õppekava

Technion-Cornelli kaksik magistrikraadi Connective Media'i õppekavas segatakse kursuste ja projekti töö, et pakkuda teile tugevat tehnilist tausta, mis keskendub innovatsioonile, tootearendusele, inimeste kaasamisele ja sotsiaalsetele aspektidele kogu tehnoloogia maailmas.

Cornell Tech ainulaadse haridusuuenduse puhul saate osaleda ka köitvates Studio kogemustes, kus arendate oma meeskonna loomise ja juhtimisoskusi, arendades samal ajal uue toote ideed vastuseks reaalse organisatsiooni strateegilistele vajadustele ja loo oma käivitusprogramm.

Mis teie plaan võib tunduda

Teie esimesel sügisel semestril võtate õhtul soovitud ja valikainete klassiruumi kursused hommikul. Teil läheb pärastlõunal töid tooteklassi ja startupideede meeskonnapõhiste projektidega ning saate õppida tööstuse juhtidest Stuudio jututoas.

Teie esimesel kevadsemestril jätkate vajalike ja valikainete kursuste jätkamist ning hakkate tööle oma kahe semestri sügavalt tehnilise erialase projektiga.

Teie teisel sügisel semestril jätkate vajalike ja valikainete kursuste läbimist ja lõpetate oma erialaprojektiga seotud töö.

Teie viimasel kevadsemestril veedate oma hommikuti nõutud ja valikainete klassiruumi kursustel. Pärastlõunal jätkate meeskonnapõhiste projektide kasutamist Startup Studio'is ja tootehalduses ning jätkake Studio'is vestlusi.

Magistriõpe Infosüsteemides

Connective Media ja Health Tech.

Rakenduse ajakava

Cornell Tech pakub kolme taotlusvooru. Taotlejaid julgustatakse esitama oma avalduse, kui see on valmis. Me kaalume kandidaate, kes kehtivad igas taotlusvoorus. Vaatame rakendusi, kui need on saanud.

2018.-2019. Aasta taotluste esitamise tähtajad on järgmised:

1. voor - reede, 4. jaanuar 2019 kell 23:59 ET

2. voor - reede, 15. veebruar 2019 kell 23.59 ET *

Pärast 2. vooru taotluse esitamise tähtaega vaatab sisseastukomitee taotlusi jooksvalt.

Taotlemise nõuded

Kõik taotlejad peavad oma veebipõhises taotluses esitama järgmised andmed:

Jätka

Peate oma taotlusega esitama praeguse kokkuvõtte. LinkedIni kasutamisel saate oma taotluses loetletud tööhõive ja hariduse teabe automaatse sisestamise. Pange tähele, et kõik andmed, mis on LinkedIniga automaatselt asustatud, saab muuta.

Isikliku avalduse

Siin on Cornell Tech osaks keskkond, kus loovus, tehniline sügavus ja juhtkond jagunevad lauale. Me hindame, kes te olete, ja mida lisate sellele valemile. Palun esitage ühe- või kahekohaline avaldus, mis kirjeldab teie huvi selle programmi vastu. Teie esitusviis peaks esile tõstma isiklikke kogemusi, mis näitavad teie loovust, juhtimist ja tehnilisi võimeid.

Eelkõige võite vabalt välja töötada tehnilised projektid olete lõpetanud, nende loomingulised ja tehnilised aspektid; kõik ettevõtlus- või juhtimiskogemused; oma karjääri eesmärgid; kasu, mida näete New Yorgi tehnoloogia ökosüsteemi osana; ja miks see programm teile sobib.

Kaks soovitust

Soovijatele peaksid olema õppejõud, juhendajad või teised isikud, kes teid professionaalselt teaksid ja olete näinud, et olete olulistes projektides olulist rolli mänginud. Soovitused tuleb esitada internetis.

GRE

GRE on vajalik magistriõppe vastuvõtuks infosüsteemide programmides. Kõik ametlikud testi tulemused tuleb esitada otse Cornelli ülikoolile. Cornelli GRE asutuse kood on 2098. Palun järgige oma nime õigekirja nii oma taotluses kui ka testi skoori aruandes.

Ärakirjad

Iga eelnevalt käimasoleva kolledži või ülikooli ärakirjad on vajalikud ja need tuleb rakenduse kaudu üles laadida võrgus. Vastuvõetud üliõpilased peavad esitama ametliku ärakirja otse Cornelli kõrgkooli enne immatrikuleerimist.

Taotluse tasu

Online-avaldusega tuleb esitada tagasimakse taotluse tasu 95 $.

Rahvusvahelised kandidaadid

Ärakirjad

Lisaks loetletud eespool nimetatud programmide nõuetele peavad rahvusvahelised taotlejad esitama tõestatud ingliskeelse ärakirja tõlke, kui originaalkeel ei ole inglise keel. Edukad rahvusvahelised taotlejad on saanud bakalaureusekraadi tunnustatud kõrgkoolis või ülikoolis.

TOEFL

Taotlejad peavad näitama inglise keele oskust, võõrkeele test (TOEFL). Ametlikud TOEFL skoorid tuleb saata Cornelli ülikooli lõpetuskoolile. Institutsiooni kood on 2098. Cornelli ametlikud minimaalsed allserverid iga TOEFLi elemendi kohta on järgmised:

 • Kirjutamine: 20
 • Lugemine 20
 • Kuulamine 15
 • Rääkimine 22

TOEFL-i nõude võib loobuda, kui taotleja vastab vähemalt ühele järgmistest kriteeriumidest:

 • Kas on Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa või Ühendkuningriigi kodanik.
 • Viimase viie aasta jooksul on ta õppinud täisajaga staatust vähemalt kahe akadeemilise aasta jooksul Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või inglise keele õpetusega Kanadas või Lõuna-Aafrikas. Peate esitama ärakirja, mis näitab, et olete osalenud kolledžis ühes neist heakskiidetud kohtadest.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Cornell Techis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 26, 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
54,584 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Round 1 – Friday, January 4, 2019 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 26, 2019
End Date
aug 31, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Round 1 – Friday, January 4, 2019 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.

aug 26, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Round 1 – Friday, January 4, 2019 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
End Date
aug 31, 2021