Teenuste ja tehnoloogia juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Teenuste ja tehnoloogia juhtimise magister (MMST) on ainulaadne kõrgtehnoloogia ja operatsioonide juhtimise (TOM) haridusprogramm, mis keskendub nii tööstusharudele kui ka teenindusvaldkondadele. Selle programmi eesmärgiks on arendada tänapäevaseid, ajakohaseid, ennetavaid, vastutustundlikke ja sotsiaalselt vastutustundlikke juhte, mis keskenduvad konkreetselt äritegevusele. Lõpetajad on valmis erinema, juhtima, õppima ja muutuma eetilisteks (intra /) ettevõtjateks igal rahvusvahelisel areenil. Samuti võivad nad jätkata teadustööga seotud karjääri, osaledes TOM-i selle uurimisvaldkonna doktoriõppes, kus kolm iseseisvat õppesüklit interakteeruvad ja on integreeritud, et laiendada eelnevat.

Resultado de imagem para financial times european business schools ranking 2018

Eduniversal_completo.jpg

Miks valida IBSi teenuste ja tehnoloogia juhtimine

Comendador Agostinho Silva tunnistus

Engenheiro Agostinho Silva, kes on teiste tippjuhtide hulgas ka CEI / Zipor Groupi haldusnõukogu liige, on tema avalikkuse toetuse eest MMST-le. Engº Agostinho Silvale omistati Portugali Vabariigi ekstsellentsi Comendador da Ordem do Mérito Empresariali, Classe do Mérito Industriali au.

Iseloomustus

Kui mind kutsuti üles avaldama oma arvamust teenuste ja tehnoloogia juhtimise magistri (MMST) kohta, otsustasin, et ennekõike ma vaid ennast ära kuulutan, kui pärast hoolikat hindamist jõudsin ma järeldusele, et minu väärtuste, minu uskumuste, ootuste ja MMSTi ettepaneku ja praktika vahel.

Tegelikult tekitab MMST-missioon («täielikult pühendunud oma õpilaste abistamisele») õpilaste muret koos võitva mõtteviisiga. Lisaks seab see eesmärgid, mis on konkurentsitingimustes täitmiseks nõutavad, mis on kooskõlas minu positsiooniga ärimehena. Lisaks nõustun täielikult nõuetega "vastutustundlikele ja sotsiaalselt vastutustundlikele juhtidele", kuna ettevõtted on osa ühiskonnast ja seetõttu peavad nad arvestama oma tegevuse mõjuga mitte ainult majandusele, vaid ka keskkonnale ja keskkonnale. kogukond.

Õppemaks 2020/2021

Kogu programmi õppemaks on 6 850 €:
1. juunil 2004. aastal 5250 eurot ja 2. akadeemilisel aastal 1600 eurot (väitekirjaaasta).

Õppemaksu võib esimesel aastal maksta kas ühekordselt või üheksa osamaksetena.

Kandideerimisprotsess 2020/2021

Nõuame taotlejatelt järgmisi oskusi ja kvalifikatsioone meie rahvusvahelistele magistriprogrammidele:

  • Bakalaureusekraad, mille annab välja ülikool või kõrgkool;
  • Inglise keele oskus;
  • Hageja GMATi või GRE eksami tulemused, kuigi mitte kohustuslikud, võivad suurendada nende võimalusi aktsepteerida;
  • Kaks soovituskirja;
  • Motivatsioonikiri;
  • CV;
  • Diplom ja retseptide ärakiri.

Dokumentatsioon

Vastuvõtukeskuse taotlusel tuleb saata (paberkandjad ja failid skannitud dokumentidega):

Koopia oma ametlikust bakalaureuse kraadist ja kõik muud taotlusvormis mainitud kraadid (vajaduse korral); * kursuste ja märkide akadeemilised ärakirjad (kui on kohaldatav); kaks originaalset fotot. Teie ID-kaardi või passi koopia (ja vajadusel ka fiskaalpiirkonna number) ) GMAT skoor - vabatahtlik *

* Juhtudel, kui diplomit pole saadaval, kuid lõpetamist oodatakse enne 2020. aasta septembrit - palume õpilastel allkirjastada pühendumuse deklaratsioon. Bakalaureuse diplom tuleb esitada hiljemalt septembri keskel.

* GMAT-skoori esitlus võib teie taotlust väärtustada ja võib teatavatel juhtudel olla kohustuslik.

Katsetulemused saadavad otse ETS-i (haridusalase testimise teenistuse) ISCTE ärikoolile.

Kontaktid

Catarina Delgado
masters.ibs @ ISCTE -iul.pt
Tel .:(+351) 210 464 211

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Iscte Business School is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of econom ... Loe edasi

Iscte Business School is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to the corporate world are a distinctive feature of our School. Since the outset, IBS has relied on the support of invited faculty from the business world whose collaboration has provided valuable input for our curricula. Näita vähem

Akrediteeringud