tehnoloogia MBA (tmmba)

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Tutvustus

18-kuuline Technology Management MBA programm valmistab teid juhtpositsiooni kiiresti muutuv tehnoloogia sektoris täitevvõimu tasandil silmas ettevõtluse ja oskuste efektiivselt juhtida inimestesse, uuendustegevusse, operatsioonide ja finantsvarad.

Õppekava äri tehnoloogia
Technology Management MBA õppekava rõhutab teadmiste ja oskuste pead juhtima kiire tempo, dünaamiline, tehnoloogiapõhiste töökeskkonda. Juhtudel, loengud ja klass arutelu keerleb ümber reaalne tehnoloogiaettevõtted ja uuendusi. Teadmised ja oskused omandanud klassis saab rakendada oma organisatsiooni praegustele probleemidele ja eesmärkidele.

Koostööl põhinev õppimine ja elukestev ühendused
Lisaks kursuste üliõpilased õppida kollektiivseid teadmisi kaasõpilastega, kes on viie-kuni kahekümneaastase töökogemuse ning esindavad erinevaid organisatsioone ja töökohtade funktsioone. Meeskond orienteeritud keskkond pakub intellektuaalne stimulatsioon ja vastastikune toetamine. Ühendused te teete klassiruumis, ning osana vilistlaste ühenduse tulemuseks tugev ametialast võrgustikku pärast lõpetamist.

Projekteeritud töötamiseks ametikohtadel
Õpilased teenivad oma MBA vaid 18 kuud või kuus järjestikust kvartalit koos ühe kuu pikkust vaheaega septembris. Tunniplaani ühe öö nädalas ja kõik muu laupäev on eriti atraktiivne töötavad spetsialistid.

Põhjalik üliõpilase toetamine
Balancing täiskohaga töö, kooli ja pere saab vaidlustada. Et toetada oma edu programmi ja tagada, et saate keskenduda õppe programm pakub nõutavad raamatupidamis-, kursuse materjalid ja registreerimise teenuseid. Õhtusöök on ette-klassi ööd samuti hommiku-ja lõunasöök laupäeva istungid. Kõnealune süsteem on varustatud traadita võrgud, üliõpilane lounge ja mitmetasandilise klassiruumid mõeldud tõhus õpetamine. Kirkland asukoht pakub tasuta parkimine ja on kergesti ligipääsetav Interstate 405 ja Highway 520.

Õppekava

Teadmised võid kasutada - päevast alates
Projekteeritud töötamiseks ametikohtadel, Technology Management MBA õppekava keskendub põhimõtteid ja tehnikaid, mida saab rakendada, kui te õppida. Et anda teile tipptasemel arvates programm pakub asjakohase üldise juhtimise kursused, mis annavad laia ülevaate vastastikuse sõltuvuse vahel ärivaldkondi ja tehnoloogia. Valmistada teid saada tõhus juht, õppekava rõhutab meeskonnatöö ja juhtimisoskused ning pakkudes kasulikke vahendeid otsuste tegemiseks.

International Study Trip

Ehita oma üldise ülevaate nende äri
Twin jõud tehnoloogia ja globaliseerumine toob suurt väljakutsed ja kasutamata võimalused ettevõtetele. Õppige, kuidas navigeerida üha korter maailma uurides muu maailma seisukohast. Teemad globalism, rahvusvaheline strateegia, makroökonoomika ja kultuuride vahelist kommunikatsiooni põimub kogu TMMBA õppekava.

Avasta ülemaailmsete organisatsioonidega
Sul on võimalus näha globalism firsthand ajal vabatahtlik International Study Trip. Rohkem ettevõtted konkureerivad ülemaailmsel turul, on oluline mõista, kuidas rakenduskavade uuendused, äritavad ja majanduslikud küsimused mõjutavad ja on mõjutatud ettevõtetele teistes riikides. Õppereis annab Sulle võimaluse avardada oma äritegevuse teadmiste baasi ja sukeldu teistsugune kultuur. Külasta ettevõtete tour tootmisvõimsused ja suhelda kohalike ettevõtete juhtide ja riigiametnikud.

Abi vali sihtkoht
See vabatahtlik reis toimub kevadel vaheaja teisel aastal. Eelmine õppereisid sisaldab Prantsusmaal, Jaapanis ja Hiinas. Sihtkohta ja kestust määratakse mõlema programmi ja üliõpilastele.

Sihtrühm


Tech spetsialistid, kes tahavad mängida laiem roll juhtimine.
Viimati uuendatud apr 2011

Teave kooli kohta

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... Loe edasi

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. Näita vähem
Seattle , Soul , San Francisco + 2 Rohkem Vähem