Parsonsi Disainikool New Yorgis - hiljuti nimetati USA parimaks kunsti- ja disainikooliks ning leidis 2. koha maailmas - on pakkunud uuenduslikke lähenemisviise hariduse kujundamisele alates selle asutamisest 1896. aastal. Praegu on Parsons ainus suur Ameerika kunst ja disainikool ühes ulatuslikus ülikoolis: The New School . Parsonsis saate õppida kõikides ülikoolide õppevaldkondades kindlaksmääratud loomingulisi tavasid ja sädemeid uusi.

Umbes

Tekstiilid on sõna otseses mõttes ja kujundlikult ühendatud inimese ajalooga ja kultuuriga. Tänased tootjate, disainerite ja teadlaste kogukonnad uurivad tekstiili - kohalikult valmistatud materjalidest kuni 3D-silmkoekangani kuni käsitsi kaunistatud riieteni - ja tekstiili-alaseid tööstusharusid ja teooriat. Tekstiilivaba kunstiteoste magister, mis käivitub 2018. aasta sügisel, võimaldab teil uurida neid dünaamika loominguliselt ja peegeldavalt, lahustades tehnoloogia ja käsitöö piirid. Protsessi käigus olete valmis kasvama reklaami- ja professionaalsete võimaluste hulka, mis on seotud tekstiiliga moelooja, toote disaini, sisekujunduse, tekstiiliuuringute, kujunduse, kujunduse, arhitektuuri ja hübriidväljaga.

Õppekava

Kaheaastase 60-krediidi täiskoormusega MFA Textiles programmi raames arendate kriitilist arusaamist tekstiilide sotsioloogilisest, keskkonna- ja emotsionaalsest mõõdetest kogu inimkonna ajaloos ja meie tulevikku. Te uurite võimalusi ühendada käsitöö uuenduslike kõrgtehnoloogiliste ja biotehnoloogiatega. Stuudiosuundades arendate oskusi olulistes kangast valmistamise tehnikates, nagu näiteks kiudude arendamine ja innovatsioon, lõnga hankimine ja valmistamine, kudumine ja žakaartehnoloogia, kudumine, muster disain ja tekstiilimüük. Te saate täpsustada oma isiklikke esteetilisi tundeid ja mõistmist jätkusuutlike tavade kohta kohapeal NYC tekstiili stuudiod ja disaini ateliers, süvendades koostööd ja kontseptuaalne võimeid kudumine, värvimine, kudumine ja trükkimine. Ettevõtte parimad tavad on integreeritud õppekava igasse aspekti, tuues stuudiosse majanduse ja kontseptuaalse reaalmajanduse oskused.

Programmi esiletoomine

  • Osa Parsonsi mooduli koolist, maailmatasemel väljakujunenud reklaamifirmade ja murranguliste tööstuse juhtkondade institutsioonist.
  • Luua teadmised loominguliste ja professionaalsete võimaluste kohta, mis on seotud tekstiilidega toote- ja sisekujunduse, moelooja, tekstiiliuuringute, disaini, kujunduse, arhitektuuri ja hübriidväljade valdkonnas.
  • Töötada välja kriitiline arusaam tekstiili sotsioloogilisest ja keskkonnamõõtmetest ning uurida kiiresti muutuvaid käsitöönduslikke ja uuenduslikke tehnoloogiaid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The New School

Vaata veel 22 kursust The New Schoolis »

Viimati uuendatud Oktoober 20, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school