Tekstiili- ja rõivatööstus, luksus ja moetööstus

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülikooli diplom tekstiili- ja rõivatööstuses Mood & Luxury - Fashion Design Valik BAC + 4

Õppeaeg: 4 aastat

'' Lõpus muidugi noored disainerid on võimalik integreerida mood firma või luua oma brändi kui nad soovivad. ''

Koolitus Fashion Design Looja annab üle neli aastat ja selle eesmärk on valmistada õpilane funktsioonidele loomine ja disain moetööstus ja eriti tekstiili disain, luua rõivaid, aksessuaare mood ja toodete esitlus.

Koolituse kättesaadavaks tegemine õpilastele bakalaureusekraadi pärast motivatsioonivestlusi keskmes on mood ja meisterlikkust disainiga seotud teadmised: protsessi ja tehnikaid création.Des kujundav panuse ettevõtte eesmärk on sisendama õpilastele tootmistehnoloogia, juhtida materjali ja teha konkreetseid saavutusi erinevates valdkondades mood. Lõpuks tehnilise inglise kursustel võimaldab üliõpilasel, et parandada oma tasemel.

  1. aasta kõrgharidus tekstiili- ja rõivatööstuses Mood & Luxury loomine eesmärk režiim võimaldab moekunsti õpilastel arendada tugev loovust ja teadlikkust seotud piirangud tootmiseks ja levitamine riided, kas luksuskaupade sektorist või jaemüük. Lõpus muidugi, noored disainerid on võimalik integreerida mood firma ja / või luua oma brändi kui nad soovivad.

Praktika

Kõik marsruudil, praktikume annavad võimaluse üliõpilasel rakendada oma tehnilisi teadmisi ja tavasid ning paremini teha kohapeal tegelikkust äri, kus ta on tõenäoliselt tegeleda.

Sisu õppetunde esimese kolme aasta jooksul

loominguline lähenemine, joonistamine, kultuuri, moedisain, Mudel, tekstiilidisaini, paigaldus toode, tehniline inglise, tekstiil, Business Communication, Law ja kultuurikeskkond, Marketing of Fashion, Web Marketing, kaubandus, rahvusvahelise kaubanduse, tootmise juhtimine, arvutigraafika.

Sisu õpetusi 4. aastal

Täpsem Fashion Design: Need loengud hõlmavad tootmise, juhtimise ja tootmise kogustest, prototüüpe, teadus- tarvikud, kogumise kavandamine, tehnilise joonestamise. Nende kohaldamine on mälu kujul, täites mini kogumise, koostamise ja järelevalve tootmise mudelit.

Major Autasud Collection: Kursused ja nende rakendamise võidaks luua isiklik kollektsioon millega kaasneb teostatavusuuringu selle tootmise ja selle esitamine enne žürii.

Mood Research: mälu kirjutamine sealhulgas uuring nii turunduse, sotsioloogiline, majanduslik ja tehniline seonduvalt oma kollektsiooni.

Fashion Collection Journal: Creating kollektsiooni album nii '' trend raamatu '', mis võtab kokku tugevused ja mõjutusi stiilis.

käsitöö

  • Fashion Stilisti
  • tekstiilidisainer
  • Designer Fashion Accessories
  • Stilist - Riided Maker
  • Designer esitlus ja müügiedenduse
  • moedisaneril
  • Designer esitlus ja edendamise kohta.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our school was launched in 1981 by the Chambre of Commerce and Industry in Toulouse, and the Apparel trade association. ESIMODE offers a diverse range of courses for fashion students which includes sp ... Loe edasi

Our school was launched in 1981 by the Chambre of Commerce and Industry in Toulouse, and the Apparel trade association. ESIMODE offers a diverse range of courses for fashion students which includes specialised diplomas. These cover fashion design, fashion management, textile techniques, pattern making and couture. Näita vähem