See programm on koostatud hispaania keeles

Tekstiili- ja põrandapindade magistrikraad pakub erikoolitust prinditavate disainide kujundamiseks, mida kasutatakse erinevatel aladel: tekstiil ja tooted (tapeedid, keraamika, kodutekstiilid jne) ja rongide professionaalid, et töötada välja konkreetsete pindade kujundused, võimaldades neil otsuseid teha nende tehnoloogiate ja tootmisprotsesside kohta nende võimaluste ja eesmärkide põhjal, õppides nende tööstuslike, poolin tööstuslike ja manuaalprotsesside kohta, nende spetsiifilise sõnavara ja tehniliste iseärasustega.

Madalmaade IED Madalmaade Tekstiilide ja rõivamanuste aed on esinenud Vimeo IEDi ettevõtte päevast.

Tekstiili- ja põrandapindade magistrikraad rongib õpilasi oma töö loomeaspektidele, aidates neil ideedest esteetiliste kriteeriumide alusel ja ressursside majandamise aluseks võtta, et valida parimad viise projekti läbiviimiseks tähtajaks.

Master tunnistab selle tööstuse tohutuid nõudmisi ja on ainus Hispaanias.

Tekstiili- ja põrandaplaadide magistriõpe on mõeldud neile, kes soovivad spetsialiseeruda tekstiil- ja kodutehnikale. Kursuse käigus omandavad õpilased teadmised, mis on vajalikud iga pinnatüübi (tekstiili, keraamika, kudumise jms) disaini, tehnikate ja tootmisprotsesside kindlaksmääramiseks.

Tekstiili- ja pindamiste magistriõppe õppeprotsessis töötavad tekstiilide disainerid, kes on spetsialiseerunud erinevate materjalide spetsiifilistele tootmisprotsessidele. Inimesed kvalifitseerusid mitte ainult konkreetsele pinnale vastava disaini väljatöötamiseks, millel on vajalikud tehnilised omadused, vaid ka otsustada tehnika ja tootmisprotsesside üle vastavalt nende võimetele ja eesmärkidele.

Professionaalsed võimalused: Tekstiiltoodete disaini osakonnad, kodutekstiilide ja koduarhitektuuri osakonnad, tootearenduse, moe- ja sisekujunduse disainerid, Disainer-konsultant.

Programmi õpetamise keel:
Spanish (Spain)

Vaata veel 32 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

Viimati uuendatud October 1, 2018
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
9 kuud
Päevane õpe
Price
12,400 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date