Tekstiilitööstuse magistriprogramm

Üldine

Programmi kirjeldus

See haridus on ainus Skandinaavias omataoline ja üks väheseid Euroopas. Hariduse ajal arendate oma teadmisi, oskusi ja hindamisoskusi tekstiilitööstuses. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Siinkohal on lähtepunktiks tekstiilkiud: mida nad koosnevad, millist tähtsust nad omavad ja mida saab nendega teha. See haridus ühendab endas ja on spetsialiseerunud erinevatele elementidele, mis arendavad nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi. Kogu hariduse üks neist korduvatest elementidest on jätkusuutliku arengu perspektiiv.

Tekstiiltehnoloogia põhieesmärk on muuta tekstiil säilitada oma tekstitunnet isegi siis, kui nad omandavad uusi võimeid ja interaktiivsust erinevate tehniliste protsesside kaudu. Et edu saavutada, peavad protsessid käsitlema tekstiilide eritingimusi. Sellepärast rõhutavad kursused protsessi mõtlemist säästva arengu aspektidega, mis on ka teaduskonna otsustavaks jõuks. Tudengite praktilise labori oskused õpetatakse kirjalike ülesannete täitmisega ning teadusliku suhtlemisoskuse nõudmised suurenevad iga ülesande alusel.

Rajatised
Rootsi Tekstiilikoolis on hästi varustatud laboratooriumid, nii tööstuslikud töökojad kui ka vahe- ja väikesemõõtmelised uurimislaborid. Siit saate praktilisi kogemusi arvukatel ülesannetel, mis suurendavad sõltumatust, et edendada teaduslikku küpsust. Pange tähele, et teil peaks olema kudumis-, kudumis- ja muude tekstiilstruktuuride teadmised ja oskused, kui sisenete programmisse, kuna need ei kuulu õppekavasse. Kõrge kvalifikatsiooniga tehnikute abil saate disainida ja luua uusi kangasid, millele ta oma ülesandeid kutsus. Samuti pakub osakonna uurimiskeskkond palju võimalusi suhelda doktorantide ja personaliga iseloomustusmeetodite ja uurimisprojektide läbiviimise osas.

Programmi struktuur
Esimesel aastal pakutakse kursusi ainete, nagu tekstiilmaterjalide tehnoloogia, millele järgneb komposiit tehnoloogia ja tekstiili keemia. Biokompositsioonid ja komposiittoodete ringlussevõtt on jätkusuutlikkuse ahela seosed. Muud kursused sel aastal on tekstiiltoodete arendamine ja tekstiili elektroonika.

Programmi teise aasta jooksul on uuringu alus eriti väljendunud. See algab funktsionaalsete ja arukate tekstiilide kursustega, kus teil on võimalus rakendada tekstiilitööstuses kasutatavaid elemente ja keemia kõiki nõutavaid võimeid, et luua kontseptuaalse tekstiiltoodete esemeid. Nüüd peaksite olema hästi ette valmistatud, et näidata oma teadmisi, võimeid ja oskusi oma väitekirjaprojektis, mis on kavandatud ja läbi viidud seoses uurimisprojektidega. Siin on ka metoodika kursus, kus on laialdane kirjandusülevaade ja teaduslike meetodite kursus, mis põhinevad praegusel väitekirja teemail.

Karjääri väljavaated
Pärast lõpetamist on karjäärirajad avatud ja üliõpilased saavad alustada tööst tööst R-s

Riiki sisenemise nõuded
Selleks, et programmi kõige paremini ära kasutada, on teil vaja head oskusi matemaatika, tekstiili tootmismeetodite, tekstiilmaterjalide tehnoloogia ja tekstiili keemia valdkonnas. Riiki sisenemise nõuded on bakalaureuse kraad 180 ainepunkti tekstiilitööstuses või samaväärse kvalifikatsiooniga. "Samaväärne kvalifikatsioon" tähendab, et taotleja oleks pidanud läbima kolmeaastase inseneriõppe, mis sisaldab vähemalt 15 ainepunkti matemaatikas, 7,5 ainepunkti keemia (vähemalt pool mahepõllumajanduslikus keemias), 7,5 ainepunkti ainepunkte (vähemalt poole polümeersed materjalid) ja 15 ainepunkti tekstiilitootmise meetodites. Lisaks on vajalik inglise keele oskus, mis vastab inglise keelele 6.

Enesehindamise test

University of Borås on välja töötanud enesehindamise testi, kus saate enne õpingute alustamist kontrollida, millistes valdkondades tuleb teil parandada.

Vaadake, kuidas see toimib: https: // play. HB .se / media / t / 0_cn8vzj4z

Registreeru testi jaoks siin: https://atom.hiryzr.com/candidate/onboarding/9r1n2

Magistriõpe

  • Magistrikraad (120 ainepunkti) koos suurte Textile Engineering

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Loe edasi

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Näita vähem