Teoloogia ja usuõpetuse kunstide magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe teoloogia ja usuõpetus

Teoloogia ja usuõpetuse magistrikraad (120 ECTS - 2 aastat) varustab teid õpetama, juhtima organisatsioone ja kirikuid ning osalema praegustes Kiriku ja ühiskonna teoloogilistes aruteludes.

 • Lisaks keskendumisele põhi- ja metoodikaküsimustele pakub magistrikraad eri kursustel mitmesuguseid kursusi.
 • Juhendid ja seminarid tugevdavad teie teadustöö kogemusi. Samal ajal omandate oskusi juhtimiseks või pastoraalseks rolliks ja arendate oma teoloogiat isiklikult.
 • Magistritöös saate õppida sõltumatut panust teoloogilisse uurimisse.
 • Programm, õpetatakse inglise keeles , on mõeldud rahvusvahelistele üliõpilastele.

Spetsialiseerumise

Ühiskomponent (35 ECTS) sisaldab erinevaid osakondi kursusi, pöörates erilist tähelepanu teadustöö metodoloogiale ja eksgeksi.

Kõigi kolme eriala eesmärk on põhjalikumalt töö ja teaduse erialal (70 ECTS) ja lõppeb lõputöö 30 ECTS-i tasemel. Peale selle saate kasutada 15 ECTS tasuta valikained.

 • BIBLE & THEOLOGY
  • Sa keskenduda klassikalistele teoloogilistele distsipliinidele: Vanas Testamendis, Uues Testamendis, ajaloolises teoloogias ja süstemaatilises teoloogias. See eriala pakub laia valikut kursusi, mis võimaldavad teil keskenduda teie huvitavatele valdkondadele.
 • CHURCH & PASTORAL MINISTRID
  • Te olete spetsialiseerunud Praktilistele teoloogiatele ja hiljutistele arengutele Kiriku arengu, juhtkonna ja võimu struktuuri muutmisel. Te omandate teadmisi ja oskusi kiriku või ühiskonna pastoraalsete kohustuste võtmiseks ja juhtpositsioonide võtmiseks.
 • RELIGEERIMINE JA HARIDUS
  • Sa õpid vaimset vaimu ja usku erinevates maailma religioonides, pöörates tähelepanu usulise moodustamise teoreetilistele ja praktilistele aspektidele ning tänapäevaste mestioloogiliste küsimuste uurimisele.

Sissepääs

Kunstiteaduse bakalaureuse kraad teoloogia ja usuõpetuse alal annab teile otsese juurdepääsu meie magistriprogrammile. Sõltuvalt soovitud spetsialiseerumisest peate võib-olla lõpetama silla programmi (max. 18 ECTS).

Inglise keele B2 või kõrgemate teadmiste tase (Euroopa ühine raamistik) on vajalik. See vastab TOEFL-skoorile vähemalt 550 (paberkandjal) või vähemalt 80 (Interneti-põhise) või IELTS skooriga 7,5.

ETF Leuven

 • Fides Quaerens Intellectum. See Canterbury Anselmi motiiv - usk, kes otsib mõistmist - inspireerib meie akadeemilist haridust ja teadustööd.
 • Me kasutame mõistet "evangeelne" inclusively. ETFis leiad üliõpilasi ja õppejõude paljude kiriku taustade kohta ning osalevad klassides koos Reformeeritud, Baptisti, Anglikaani ja Nelipüha vürstide ning muude igasuguste evangeelsete inimestega. Aus, lugupidav ja õpetlik dialoog on meie õpetamise keskmes. Otsime avatud arutelu kõigi kristlike traditsioonidega, mineviku ja tänapäevaga.
 • Me elame endises jesuiidi seminaris. Meie ülikoolilinnakus on ligikaudu kuuskümmend üliõpilaselamu ja ühistööga aedade, terrasside ja köögiga stuudiod.
 • ETF asub madalaima vanema ülikooli linna servas (1425). Leuvenil on ilus ajalooline kesklinn, võluv kaubatänavad, restoranid ja välimööbel kohvikud ning palju võimalusi kultuuri, looduse ja spordi jaoks hinnaga õpilastele. Samuti leiate erinevad kristlikud kirikud ja üliõpilasliidud.

Pärast õpinguid

Lõpetanud on teil mitmeid töövõimalusi nii kiriku kontekstis kui väljaspool seda. Meie vilistlased on pastorid / vaimulikud, toimetajad, noorsootöötajad, kõrghariduse õppejõud, misjonärid, pastorid, poliitika nõustajad ja (kristlaste) organisatsioonide juhid.

ETFi vilistlased on esindatud 5 kontinendil, rohkem kui 63 riigis ja üle 27 nimiväärtuse.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Evangelische Theologische Faculteit (ETF) in Leuven is a unique institution for higher, university education. We are located in the oldest University City in the Benelux, in a country where Protes ... Loe edasi

The Evangelische Theologische Faculteit (ETF) in Leuven is a unique institution for higher, university education. We are located in the oldest University City in the Benelux, in a country where Protestants are only a small minority. At the same time, as one of the few evangelical institutions for higher education in Europe, ETF has an impact which reaches far beyond our national borders. Näita vähem