Teoloogia, ministeeriumi ja missiooni kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

See kraadiõppe kraadi teoloogia, ministeerium ja missiooni, on kinnitanud Durham University osana ühise Autasud kava. See on võimalus välja töötada teoloogilisi uuringuid, mis sobivad ideaalselt neile, kes on seotud Kiriku teenistusega, kas lepitud või ordineeritud. See on eriti sobiv neile, kes on ministeeriumi esimestel aastatel või hiljem, kui puhkusepikendus võimaldab täiendavat õppimist ja mõtlemist. See on kaugõppe kursus, mis sobib teie töö ja teiste kohustustega kooskõlla.

MA on tavaliselt avatud neile, kellel on hea teoloogia tase. Sõltuvalt eelmisest kvalifikatsioonist ja kogemustest võib kursuse tavaliselt lõpule viia kolme aasta jooksul.

MA moodulid

Te uurite 7 taseme 7 moodulit, osalise tööajaga üle kolme aasta, mis seob teoloogilisi teadmisi oma professionaaliga

Töö hindamine on mitmekesine ülesannete, peegelduste, eksemuste ja portfellide kaudu. Teie isiklik juhendaja aitab teil neid ette valmistada ja annab nõu, kuidas oma õppimist edasi arendada. Igale moodulile märgitakse MA-ga üldine hinne.

Palun võtke meiega ühendust, kui vajate rohkem üksikasju moodulite või hindamise kohta.

MIS TULEB ÕPETA?

  • Uuringud ja peegeldused, ressursid ja meetodid
  • Haridus ja õpikirik
  • Täiustatud teooria ja meetodid praktilises teoloogias
  • Piibliõpetus
  • Teoloogilise teksti täiendav uurimine
  • Peegeldav tegevus: missioon ja evangeelium
  • Dissertatsioon

Kuidas kandideerida

Kursusele sisenemise taotlused võetakse vastu igal ajal, kuid iga aasta sügisel registreerume uusi üliõpilasi. Peate olema lõpetaja, tavaliselt teoloogia, kuid me peame neid, kellel on muu sobiv kvalifikatsioon või kogemus. Kui teie taotlus on vastu võetud, antakse teile juhendaja, kes juhendab teid õpingute läbi. Samuti on teil juurdepääs meie veebimudelile Moodle'i saidil koos õppematerjalide, foorumite, tagasisidevormide ja iga mooduli hindamise üksikasjadega. Lihtsalt täitke taotlusvorm ja saatke see e-posti teel.

Taotluste esitamise tähtaeg on 31. august, et alustada septembris.

Osana taotluse esitamise protsessist peavad välismaalastest õpilased esitama tõendeid selle kohta, et kõik varasemad välismaised õpingud / haridus on Ühendkuningriigi kvalifikatsiooniga võrreldavad. Seda saab teha NARICi kaudu href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC saab ka tõendeid inglise keele hindamise kohta, mis on Durhami ülikooli nõue kõigile, kelle emakeel ei ole inglise keel. Nõuded bakalaureuse- ja magistriõppekavadele href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Tasud 2018/19

Me hoiame oma tasud konkurentsivõimelised, sest me tahame, et paljud saaksid kursustel osaleda. Aastal 2018/19 on MA aastamaks 1860 naelsterlingit. See hõlmab teie kaugõpetajat, kõiki klasse või rühmi, veebimaterjale ja ülikooli valideerimist. See tasu võib olla väike tõus igal aastal ja kui MA kursus kestab kolm aastat, kogu tasu võib olla umbes 5800 £.

Pakume 5% allahindlust kõigile, kes taotlevad ja maksavad aastamaksu 31. augustiks. See vähendab aastamaksu alates 1860 kuni 1767 £.

Karmimale eelarvele pakume makseid osamaksetena. MA-ga maksate 31. augustiks 620 £, 31. detsembriks 620 £ ja 31. märtsil 620 £. Iga moodul tuleb tasuda enne uuringu alustamist.

Kahjuks ei saa me välja anda kurssi aasta jooksul. Erandlikel asjaoludel on siiski võimalik uuringutest katkestada, võttes arvesse 80-aastase edasilükkamise tasu ja järgmise õppeaasta kohta.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our vision here at St John’s is to equip Christians for mission in a world of change. For more than 150 years we’ve pioneered innovation in ministerial training, and we continue to form disciples for ... Loe edasi

Our vision here at St John’s is to equip Christians for mission in a world of change. For more than 150 years we’ve pioneered innovation in ministerial training, and we continue to form disciples for front-line leadership through programmes that are context-based, integrated and relevant. Näita vähem