Füüsika areneb pidevalt ja teoreetilise füsiisti ülesandeks on kasutada ja parandada olemasolevaid teooriaid ja mudeleid, leida uusi, et kirjeldada hiljuti avastatud nähtusi või tuua vanadele probleemidele uut valgust. Tuginedes meie osakonna ja kaastöötajate teaduslikele teadmistele, pakub see MSc programm teid arenenud teadmisi teoreetilises füüsikas tugevas ja progressiivses uurimiskeskkonnas.

Valiku põhjused

Esimese klassi haridus, tihedalt seotud teadusuuringutega
Albaania ülikoolikeskuses, mida jagavad Stockholm University
ja The Royal Institute of Technology (KTH), tegeleme maailma juhtivate uuringutega. Põhja-Eesti Teoreetilise Füüsika Instituudi (Nordita) kõrval asetame peaaegu kõik teoreetilised valdkonnad stringi teooriale ja kvantinähtusele üldrelatiivsusele ja kosmoloogiale. See loob tugeva ja elujõulise uurimiskeskkonna, mille eesmärk on kajastada meie MSc programmi. Kui kõik õpetajad on aktiivsed teadlased, pakutakse meie õpilastele suurepäraseid võimalusi erinevate valdkondadega kontakteerumiseks loengute, laborisessioonide, grupiprojektide ja doktoritöö kaudu.


Mentorlusprogramm oma iseseisvate oskuste tugevdamiseks
Suur osa teie õpingutest toimub Albaavos, kus me keskendume peamiselt loengutele ja laborisessioonidele. Me tahame, et meie õpilased arendaksid oma võimet töötada nii iseseisvalt kui ka gruppide kaupa, mistõttu meie õpetus keskendub muidugi projektidele. Õpilaste ja õpetajate vahel on head suhted ning õpilastele pakume tugevalt akadeemilist tuge, kuna neil on alati hõlpsasti kättesaadavad õpetajad. Lisaks sisaldab programm unikaalset mentorist, kus Ph.D. üliõpilased tegutsevad praktikantide juhendajatena praktilistes asjades ja erinevate valdkondade sissejuhatuseks.

Programmi struktuur

See kaheaastane programm annab teile arenenud teadmised ja laia kvalifikatsiooni, kuidas kasutada matemaatilisi ja statistilisi meetodeid, mis on kohaldatavad teoreetilise füüsika. Lisaks kohustuslikule kursuste kogumile on see programm paindlik ja saate oma ainulaadse profiili luua, ühendades oma huvi kursused. Meie valikained hõlmavad selliseid valdkondi nagu kvantvälja teooria, kosmoloogia, astropartikli füüsika ja arenenud statistiline füüsika. Teie õpingute lõppeesmärk on kraadiõppe projekt, kus õpilased saavad oma teadmisi rakendada ning uurimisprojekti kavandada, teostada ja aru anda. Seda tehakse tihti koos ühe meie teoreetilise füüsika uurimisgrupiga. Programmi ülevaade on illustreeritud allpool. Pange tähele, et see ülevaade võib muutuda.

Esimene aasta

  • Programmeerimine ja infotehnoloogia füüsikutele 7,5 krediiti
  • Elektrodünaamika 7,5 krediiti
  • Matemaatilised meetodid füüsikas 7,5 krediiti
  • Statistiline füüsika 7,5 krediiti
  • Analüütiline mehaanika 7,5 krediiti
  • Valikained 15 ainepunkti

Teine aasta

  • Valikained 15 ja kraadiõppe projekt 45 ainepunkti või
  • Mittekohustuslikud kursused 30 ja kraadiõppe projekt 30 ainepunkti

Karjääri väljavaated

Stockholm University füüsika üliõpilane omandab keeruka teabe analüüsimise, modelleerimise ja sünteesimise kogemuse eesrindlikus uurimiskeskkonnas töötades ja arukalt arusaamisel teoreetilistest füüsikatest. Meie programm pakub suurepärast alust Ph.D. õpib ja avab mitu karjäärivõimalusi väljaspool akadeemilist valdkonda. Uute keerukate nähtuste kriitilise hindamise ja väljaõppe võime, mis sageli kasutab keerukaid matemaatilisi meetodeid, on kasulik sellistes valdkondades nagu bioinformaatika, rakenduslik matemaatika ja sellised valdkonnad nagu kaasaegne tööstus, rahandus, kindlustus ja kommunikatsioon.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ja Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Bakalaureusekraad, sealhulgas vähemalt 90 ECTS ainepunkti füüsikast. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud October 9, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
Õppemaks kokku: 280 000 SEK; ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 2022

"Vibrant scientific environment" – Nobel Laureate Frank Wilczek

The best thing about Stockholm? Meet French master's students Manon and Maxime