Umbes

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology pakub Graduate Research / Teaching Assistant (GRTA) stipendiumi, et toetada kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes on omandanud kraadiõppeprogrammid.

Stipendium annab suuri hüvitisi ja hüvesid, mis hõlmavad:

 • Õppemaksu täielik katvus.
 • Khalifa ülikooli viisa alusel üliõpilaste ravikindlustus.
 • Toetus rahvusvahelistele teaduskonverentsidele.
 • GRT stipendiumi osamaksete stipendiumid on järgmised (muutuvad):

Rakenduse avamine!

Alustame 1. novembrist 2018 uute taotluste vastuvõtmist järgmisel tarbimisel 1. septembril 2019. aastal.

Master of Engineering in Health, Safety and Environment Engineering kraadi programm (M. Eng. In HSE Engineering) on ​​mõeldud kahe tüüpi spetsialistide haridusalase ettevalmistuse jaoks:

 • Inseneri lõpetajad, kes praegu töötavad inseneridena tööstuses ja kes kavatsevad jääda sellist tüüpi tööle, kuid kes soovivad hõivata HSE-d oma inseneriülesannete täitmisel. Need lõpetajad omavad erinevaid võimalusi HSE erinevate aspektide puhul ning kasutavad neid teadmisi riskide juhtimiseks, sest nad koostavad optimaalseid inseneri- ja töölahendusi regulatiivsete volituste ja parimate tavade piires.
 • Inseneriõppe lõpetanud, kes soovivad eeldada HSE vastutusalade erinevat taset ettevõtte HSE osakonna / programmi ühes või mitmes aspektis. Need lõpetajad omavad piisavat tausta, et võtta endale üldise HSE-i inseneriteadlase / -juhi rolli, kuid neil on lisavõimalused mis tahes pakutud HSE-alastes kontsentratsioonipiirkondades.

Eesmärgid

HSE Engineering programmi magistriõppe eesmärgid on:

 1. Pakkuda lõpetajale piisava teadusliku ja inseneri laiusega, et kujundada ja arendada innovaatilisi lahendusi HSE probleemidele tööaladel.
 2. Andke välja kõrgelt haritud lõpetajatest, kes saavad kasutada oma omandatud teadmisi oma tööandja konkurentsieelise parandamiseks.
 3. Pakkuda lõpetajale silmapaistvat haridust, juhtimisoskusi ja teadmisi karjäärivõimaluste täiustamiseks.
 4. Anda lõpetajatele tõhusad suhtlemis- ja meeskonnatöö oskused, et oma karjääri edukalt toimida.
 5. Anda kõrgkoolidele kvaliteetne haridus, mis on pühendunud tipptasemele ja innovatsioonile, mis soodustab juhtimist, professionaalsust ja elukestvat õpet.

Õpitulemused

Pärast lõpetamist Master of Engineering HSE Engineering programmi, lõpetajatele on võimalik:

 1. Ohtlike tingimuste ja töötavade hindamine HSE üldistes valdkondades, tootmissüsteemide ohukontroll, tööstushügieen, süsteemi ohutus, riskijuhtimine, keskkond, tulekaitse, ohtlikud jäätmed, QHSE programmi juhtimine ja ergonoomika ning inimtegurid.
 2. Edukalt töötada välja / viia ellu inseneri- ja haldusstrateegia kindlaksmääratud ohtlike tingimuste ja tööpraktikate kohta üldistes HSE-alades, tootmissüsteemide ohukontrolli, tööstushügieeni, süsteemi ohutuse, riskijuhtimise, keskkonna-, tulekaitse, ohtlike jäätmete, turvalisuse ja hädaolukordade ohjamise , HSE programmi juhtimine ja inimtegurid.
 3. Koostada professionaalsed tehnilised kokkuvõtted / aruanded.
 4. Ilmselgelt väljendage oma ideid ja mõtteid professionaalsete esitluste kaudu.
 5. Edukalt toimivad meeskonnaliikmed, kes töötavad kindlaksmääratud probleemide lahenduste leidmisel.
 6. Töötada välja teadusuuringute alased oskused, mis on seotud HSE-i erialadega.

Üldine struktuur ja nõuded

M. Eng. HSE Engineering programm koosneb vähemalt 32 krediidi tundi. Nõutud programmi ainepunktid jagunevad järgmiselt: 23 ainepunkti programmi Core kursused ja 9 ainepunkti programmi valikainete kursused. Üliõpilane võib korraldada valikainete valimise, et järgida kontsentratsioonipiirkonda (AOC) HSE valdkonna ulatuses. Sellistel juhtudel märgitakse lennuettevõtja sertifikaat õpilase ärakirja. Järgnevas tabelis on esitatud kokkuvõte M.Eng. HSE Engineering kraadi programmi struktuur ja nõuded. Kõik M.Eng. HSE programmikursustel, välja arvatud 1-krediidikursuse uurimiskursusel ja 1-krediidi teadusliku ja tehnilise kirjutamise kommunikatsioonikursusel, on krediidireiting 3 krediiti.

M. Eng. Kokkuvõte. HSE kraadi programmi struktuur ja nõuded

Kategooria

Programm Core - kursused

21

Programmi tuum - uurimismeetodid HSE-s

01

Programmi tuum - teaduslik ja tehniline kirjutamine

01

AOC-i valikained

09

Kokku

36

Programmi nõuded

Õpilased, kes otsivad M.Eng. peab HSE-s edukalt läbima vähemalt 32 arvestatud tunnit, nagu on täpsustatud käesolevas jaos üksikasjalikult, koos minimaalse kumulatiivse hinnepunkti keskmisega (CGPA) 3,0.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 15 kursust Khalifa University of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date