Tervise, spordi ja inimressursi magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Tervise, spordi ja inimressursi magister paneb teid üles teadusliku kvalifikatsiooni põhjal, mis õpetab sind kriitiliselt uurima, kuidas poliitilised, kultuurilised, sotsiaalsed ja majanduslikud tegurid mõjutavad spordi, harjutuse ja vaba aja veetmist.

Õppimine magistriõppes, tervis, sport

The University of Waikato tervishoiu-, spordi- ja inimeluosakond ostab maailmakuulsaid aktiivseid teadlasi ja õppejõude, kellel on rahvusvaheline kogemus ja maine. Samuti on meie spordi- ja kehakultuuri kriitiliste uuringute uurimisrühm maailmas üks kõige kõrgemalt hinnatud, eriti tegevus- ja seikluspordialade uurimisel.

Te töötate meie kõrgtehnoloogilistes laborites Cambridge Avantidroomis või The University of Waikato Adamsi The University of Waikato suure jõudlusega Taurangas ja kasutate kohalike organisatsioonidega loodud koostöösuhteid. Need partnerlused toovad teile võimaluse ühendada eliidi sportlased ja meeskonnad teadustööks, kaasa arvatud; Waikato juhatajad, BoP Magic, jalgrattasport NZ ja ühiskondlikud organisatsioonid nagu Parafed, Puuetega Waikato ja Sport Waikato.

MHSHP on paindlik kraad, mis võimaldab teil kohandada programmi oma vajaduste rahuldamiseks. Meie töötajad omavad eriteadmisi erinevate projektide kontrollimiseks ja teil on võimalus lõpetada oma kraad üle ühe aasta täistööajaga või osalise tööajaga töötamise ajal.

Uurige paindlikult

Magistriõppe tasandil saate uurida erinevaid dokumente. MHSHP sisaldab tavaliselt 180 punkti (500 taset), sealhulgas kohustuslikud ja vabatahtlikud dokumendid. Teil tuleb valida üks või mitu võimalust allpool. Teil on võimalik uurida ka mõnda meie ekspertide järelevalvet tehes uurimisprojekti või väitekirjaga huvi pakkuvat valdkonda. Te peate võtma uurimismeetodidokumendi ja soovitame koolipõhist paberit: SPLS501-16A Uurides sporti ja vaba aja veetmist.

Peamine teema

Tervis, sport ja inimene

Magistriõppe võimalused

PhD tervishoiu, spordi ja inimressursside valdkonnas

Praktiline kogemus

Meie uurimisprojektid

  1. Spordi- ja spordiala teadlane Dr Matt Driller
  2. Sport ja liikumisteadlased dr Holly Thorpe ja dr Belinda Wheaton (Marsden Research Grant, kes uurib sporti sõja-, konflikti- ja katastroofi saitidel)
  3. Kvaliteethariduse seaded - dotsent Clive C Paavst (laste ja noorte sport) ja Mike Brown (väliskoolitus)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Loe edasi

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Näita vähem
Hamilton , Tauranga + 1 Rohkem Vähem