Programmi ülevaade


"Väljakutseid juhid luua tulevikus"

Senior Executive programm varustab kõrgematele juhtidele intellektuaalse agility, tööriistu ja teadmisi vajalike kogu organisatsiooni juhtimise täna ja homme. See on tulemustele orienteeritud, uurimise kolme põhiteemat väljakutset juhid üle kogu maailma: strateegia, juhtimise ja ümberkujundamine.

See programm aitab teil kriitiliselt analüüsida oma praegust meeles seadistatud ja peensusi, muutes oma silmas ennast liider. Sa avastad rohkem elemente oma juhtimisstiili, nende mõju teie võimet juhtida oma organisatsiooni kaudu, rahutud ajad ja teile teadlikkust sa vajad, kui seda kõige rohkem vajavad.

Osalejad sellel kommenteeritud arengu programmi tavaliselt tuua rohkem kui viisteist aastat asjakohaseid juhtimise kogemusi ja vastutavad määramise tuleviku suunas oma organisatsiooni, juhtimise keerukus, muutes nende organisatsioonide ja inspireerib isikud, kellega nad töötavad.

Täidame tänapäeva eesmärgid ja kujundamisel homse suunas on süda see kommenteeritud arengu programmi. See kommenteeritud arengu programmi esitab väljakutse teile, et luua tulevikus enda ja oma organisatsiooni.

Sisu


Inspireeriv juhid luua tulevikus enda ja oma organisatsiooni.

Edu täna nõuab tõhusaid meetmeid mitmel mõõtmed. Samamoodi, juhid peavad toetuma kõik oskused üheaegselt. Põimunud kogu Senior Executive programm on kolm teemat kriitiline tänapäeva juhid ja nende organisatsioonid - strateegia, juhtimise ja ümberkujundamine.

Sihtrühm


Senior Executive programm on mõeldud suure kaliibriga juhid, kes tahavad intensiivne, üldise juhtimise kogemus elavdada oma võimet viia, inspireerida ja muuta nende organisatsioonidele. Osalejad avaliku, era-, forprofit ja mitte mittetulunduslik sektorites liituda tänapäeva juhid üle kogu maailma, luues maailmatasemel, multikultuurne kommenteeritud foorum. Innustav teil parandada ettevõtte tulemuslikkust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust London Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 nädalat
Osakoormus
Price
19,500 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev