Toiduuuringud, MS

Üldine

Programmi kirjeldus

Kirjeldus:

36-tunnine MS-d toiduainete uuringus pakub kraadiõppe üliõpilastele interdistsiplinaarset ja terviklikku lähenemisviisi toiduainete süsteemidele, toidumajandusele ning jätkusuutlikule elatusvahendile ja keskkonnale, mis mõjutavad rahvatervist ja toitumise tulemusi ning üldist heaolu. Põhirõhk keskendub toiduainete süsteemi poliitilise majanduse mitmekesistele tõlgendustele, inimõiguste järgimisele piisava toiduga, riikidevahelise toidukäitlemise ja sellega seotud avaliku korraga. Toiduainete uuringute MS täiendab õpilaste huvi teiste valdkondade vastu, sealhulgas majanduslik ja sotsiaalne areng, rahvatervis, põllumajandus ja toidupoliitika, kodanikuõigused, tõhusad organisatsioonilised kommunikatsioonistrateegiad ja ettevõtlus. Programmi lõppedes on lõpetajate valmis andma sisulisi teadmisi ja analüütilisi oskusi igat tüüpi toiduga kindlustatute organisatsioonide tööle võtmiseks või jätkama kraadiõppe või erialaõpinguid.

Sissepääs:

Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist, mille lõpetanud GPA on 3,0 või kõrgem, minimaalne punktisumma TOEFL-is (rahvusvaheliste taotluste puhul), bakalaureusekraadid, kolm soovituskirja, jätkamis- ja isiklik avaldus ning GRE skoorid. Kuid GRE-d ei nõuta üliõpilastele, kes on juba läbinud erineva kõrghariduse (nt MS, PhD, JD). Lisaks peavad üliõpilased olema sooritanud bakalaureusekraadi sotsiaalteaduste uurimismeetoditel ja ülemise osa toiduainete õpingute klassis või võtma neid kursusi Sirakiuse ülikoolis, kui nad ei omandanud kõrgkooliõpetajaid. Vastuvõtmiseks tuleb kaaluda üliõpilasi laiahaardelistest bakalaureuseõppe valdkondadest ja töökogemustest. Ülikooli nõuete erandid vaadatakse iga juhtumi puhul eraldi läbi toiduainete ülikooli vastuvõtukomitee koosseisu, mis koosneb kolmest toiduainete uuringute programmi liikmest.

Ülekande krediit:

Õpilased võivad üle kanda kuni 30% krediitidest. Asendatud / edastatud kursuste töö peaks hõlmama materjale, mis on samaväärne sellega, mis on hõlmatud vastavas nõutavas kursus. Asendamise / edastamise taotlused peavad heaks kiitma toiduainete uuringute programmide lõpetaja. Kõigist õpilastelt oodatakse esialgset õppekava teises semestris. Üliõpilased, kes võtavad üle kursused teiselt asutuselt, peavad esitama õppekava enne Siraciuse ülikoolis 12 ainepunkti sooritamist.

Rahuldav edu:

Siracusa ülikoolis kõrghariduse diplomi sertifitseerimine nõuab minimaalselt keskmiselt 3,0 töökohta, mis sisaldab programmi taset ja 2,8 keskmist kõigi teenitud krediitide eest.

Õpilaste õpitulemused

1. Hinnake mitmesuguseid ajaloolisi ja kaasaegseid mõtlemispõhjuseid toiduainete uuringutes ja süsteemides

2. Kasutada uurimis- ja hindamismeetodeid, mis on eriti olulised toiduainete uuringute jaoks

3. Analüüsida põhjuseid, tagajärgi ja strateegiaid, et käsitleda toiduainete tootmise ja tarbimise erinevusi

4. Uurige kodumaist ja ülemaailmset põllumajandusliku toidutööstuse juhtimist ja poliitikat

5. Andmete ja üldsusele esitatava toidu kohta teabe edastamine kirjalikult

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Di ... Loe edasi

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Dietetics, Social Work, and Sport Management in an environment of cross-disciplinary teaching, research, practice, and service. Näita vähem