Umbes

Dalarna University läbi viidud teadusuuringute eesmärgiks on tutvuda kohalike turismisihtkohtadega ja anda teile teadmisi selle kohta, kuidas Rootsis ja kogu maailmas kasutatakse jätkusuutliku sihtkoha arendamist. 15-liikmelise eakaaslaste ja töötajatega suhtlemine laiendab nii teie professionaalset võrgustikku kui ka teie arusaamist erinevatest kultuurilistest vajadustest ja väärtustest.

Õppida globaalsete muutuste hindamisest turismitööstuses ja tõlgendama neid muutusi kohalikus olukorras. Saate suutlikkuse kriitiliselt hinnata säästva turismi sihtkoha arendamise erinevate strateegiate tagajärgi. Need oskused ja need teadmised aitavad teil liituda meie paljude lõpetajatega, kes nüüd rahvusvaheliselt töötavad turundus- ja projektiassistentide, teeninduskeskuste nõustajate ja ürituste juhtidega.

Kas peaksite esitama?

Teil peaks olema soov ühendada oma kirg säästva turismi vastu teaduse ja teooriaga, mis aitavad maailma turismitööstuse arengut jätkusuutlikkuse suunas. Kui olete eelnevalt spetsialiseerunud turismile, turundusele, ettevõtlusele, inimgeograafiale või sarnasele valdkonnale ning teil on dokumenteeritud rääkinud ja kirjalikke inglise keele oskusi, siis olete selle programmi jaoks hea kandidaat.

Sisenemise nõuded (2019)

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetanud bakalaureusekraadi humaniseerimise geograafia, ärijuhtimise ja juhtimise, turismiuuringute, majanduse või samaväärse taseme erialal või lõpetades sellel tasemel läbiviidud õppeaasta viimasel aastal.

Inglise keele oskus

Kõige sagedasemad ja olulisemad skoorid on aktsepteeritud

  • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
  • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osaga vähemalt 20)
  • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)
  • Inglise keele oskus üksikasjalikult

Täpsema teabe saamiseks vaadake ingliskeelset dokumentatsiooni aadressil universityadmissions.se

Õppemaksud

87 000 SEK (kokku)
* EL / EMP Kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

Õppemaksu makstakse kahe osamaksega 43 500 SEK ja esimene makse tuleb maksta hiljemalt 1. juunil. See võimaldab mõistliku ajaga elamisloa taotluse menetlust.

Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

Stipendiumid

Turismisihtkoha arendusprogrammi edukate taotlejate jaoks on saadaval mitmed stipendiumid, kes ei ole ELi / EMP kodanikud.

Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilasstipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.107224_DSC01927.jpg

Programmi ülevaade

Kõik kursused õpetatakse inglise keeles rahvusvaheliste õppejõudude poolt. Programm koosneb 60 ainepunktist (1 krediiti = 1 ECTS) ja algab septembri alguses sügissemestril. Märkus: 1,5 AP = üks nädal täiskoormusega õppes. Turismisihtkohtade arendamise õppekava

1. semester (sügisel) - augusti lõpus kuni jaanuarini

Esimesel semestril uurite programmi nelja peamist moodulit. Kõik need moodulid aitavad kaasa turismisihtkoha arengule.

Sihtkoha jätkusuutlik areng (KG3019) (7,5 krediiti)

Ürituste turism - planeerimine, turundus, hindamine (TR3009) (7,5 krediiti)

Loodus- ja kultuuripärandi alade haldamine ja tõlgendamine (KG3018) (7,5 krediiti)

Koht ja sihtkoha turundus (FÖ3035) (7,5 krediiti)

Külastage ka ettevõtteid, kultuuripärandi juhte ja ürituste organisatsioone ning piirkondlikke turismisihtkohti.

2. semester (kevad) - jaanuar lõpus juuni keskel

Teise semestri jooksul saate teada uurimismeetodite kohta ja lõpetate uurimisprojekti, mis keskendub sihtkoha arendamise aspektile rahvusvahelises või kohalikus turismisihtkohas.

Teooria ja uurimismeetodid (TR3010) (15 ainepunkti)

Kraadiõppe turism (TR3008) (15 ainepunkti)

Regulaarselt korraldatakse külalistele loenguid ja seminare, mida juhivad piirkondliku turismi haru esindajad ning rahvusvahelised partnerülikoolid ja vilistlased, et praegused üliõpilased saaksid rohkem teada saada rahvusvahelisest turismialastest teadusuuringutest, tööturul ühendatakse ka endiste üliõpilastega võimalusi rääkida .

Erasmuse stipendiumi saate praktikandi läbimiseks ja saate taotleda ühe kuni 12 kuud pärast õpingute lõpetamist. See on kättesaadav kõikidele programmi õpilastele, olenemata kodakondsusest, kes taotlevad Erasmuse programmi riigis (välja arvatud Rootsi) heakskiidetud praktikat.

Kraad

Selle programmi lõppedes saab teid magistriõppe turismiuuringutes. Saate kasutada seda kraadi taotleda Ph.D. uuringud Rootsis.

Õppekeskkond

Dalarna University on väike ülikool, mis võimaldab teil välja arendada tihedad professionaalsed suhted oma klassikaaslaste ja õpetajatega. Õppige Borlänge ülikoolilinnakus, mis asub piirkonna suurima ostukeskuse, looduse ümbruse ja väljapaistvate välitingimuste lähedal.

Dalarna University turismisihtkohtade arendamise uurimiseks on tulnud maailma õpilased. Tavaliselt on igas klassis 20 tudengit. Õppetunnid sisaldavad loenguid; seminarid; rühmatööd; esitlused; õppekülastused; ja kirjalikud ülesanded. Tavaliselt on teil neli kuni kaheksa tundi klassi nädalas, 20-30 tundi individuaalset lugemist ja kirjutamist ning grupiprojekte.

Kuna TDD programm tunnistab vaid väikest arvu üliõpilasi, saate hõlpsasti oma klassikaaslasi tundma õppida ja osaleda tegevustes Dalarna ja Rootsis ning nendega uute leitud sõpradega. Oma klassikaaslastega jagatud teadmised ja kogemused koos võimalusega osaleda huvitavates turismisihtkohtade arendusprojektides valmistub teid liituma meie vilistlastega, kes jätkavad oma ideaalsete töökohtade leidmist selles valdkonnas.

Karjäärivõimalused

Turism on suur majanduskasv tööstus rahvusvaheliselt ja on hädavajalik teadmisi sihtkohtade jätkusuutliku arendamise kohta. TDD programmi kursused valmistavad teid tööle turismi- ja turundusalastes valdkondades ning võivad kaasa tuua lugematuid töövõimalusi, sealhulgas järgmisi ametikohti:

  • Juniori Interneti-turundaja
  • Turismiametnik
  • Sihtkohaarengu konsultant
  • Operatsioonide haldur

Te leiate tõenäoliselt töö sihtturgude turustamise organisatsioonides, hotellides, tegevusfirmades ning kohalikes ja piirkondlikes turismi planeerimise organisatsioonides kogu maailmas.

Pärast programmi lõpetamist võite taotleda ka Ph.D. mis tahes Rootsi ülikoolis turismiuuringute või sarnaste valdkondade positsioon. Võite ka taotleda täiemahulist Bologna magistrikraadi mõnes meie partnerülikoolis Euroopas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Dalarna Universityis »

Viimati uuendatud Detsember 28, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Price
87,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date