Turismimajanduse magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Ülemaailmne turismitööstus nõuab kirglikke ettevõtjaid ja juhte, kellel on arenenud, tööstusharu spetsiifiline koolitus. Turismimajanduse magistriõppe (MATM) programm on loodud selleks, et aidata teil seda nõudlust täita.

Kui teil on kirg rahvusvaheliste reiside, säästva turismi või muu turismi- ja hotellitööstuse tahkude pärast, aitab MATM-i abil teil omandada oskused ja kogemused, et edendada paljusid põnevaid ja väga tasuvate karjäärivõimalusi.

See programm luuakse koostöös tööstuse ekspertidega, pakkudes teile juhtimisvahendeid, arenenud teadmisi ja reaalmajanduse oskusi kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks ja globaalse turismi uusimatele suundumustele.

MATM-i programm on üles ehitatud kolme keskse teemaga: juhtimine, turundus ja sihtkoha arendamine. Antud kursuse sisu laieneb sotsiaalteaduste kontseptuaalsele alusele, suurendades teie isiklikku arengut ja pakkudes ainulaadset ülevaadet turismist nii jätkusuutliku majandusmootori kui ka globaalse sotsiaalse nähtuse jaoks. Erinevad põnevad valikained võimaldavad teil kohandada oma haridusreis ja viia need vastavusse soovitud karjäärivõimalustega.

Tutvuge tegelike juhtumiuuringutega, mis tutvustavad säästva turismi arendamise erinevaid lähenemisviise, tegelevad teadlike ja kogenud õppejõududega ning õpivad tegelema ühiste töökohaga seotud väljakutsetega turismi ja külalislahkuse organisatsioonides. Campus-ülikoolilinnakus saate luua väärtusliku tööstusharu kogemuse ülemaailmse tuntud rahvusvahelise sihtkoha väliskoolitusreisil.

MATM-i programmi pakutakse kahel tarnimismudelil: 18-kuuline ülikoolilinnak kohaletoimetamine või kaheaastane segatud kohaletoimetamine, mis ühendab veebipõhise iseseisva õppimise kolme nädala residentsusega meie uimastamisel Victoria ülikoolilinnakus.

Kes see on mõeldud

MATM-programm on mõeldud ülemaailmse turismi jaoks homseks trailblaseriks. See on motiveeritud juhtide jaoks, kes soovivad tõusta kõrgemale tasemele tööstusharus - olgu see siis juhtkond, ettevõtjad või konsultandid avalikus, era- või mittetulundussektoris.

Kõige tähtsam on see programm kõigile, kellel on turismiga seotud taust, kes soovib omandada oskusi, usaldust ja strateegilist visiooni, et julgelt astuda põnevaks, kõrgetasemeliseks karjääriks ülemaailmses turismitööstuses

Põhijooned

Turismijuhtimise magistrikraad on 36-krediidiprogramm, mis hõlmab mitut teemat, mis on teie edu kõige olulisem turismitööstuses. Programm, mis ühendab meeskonnapõhise töö ja iseseisva õppimise, koosneb kaheksast nõutavast kursusest, kolmest valikaistast, kogemuslikust väljaõppest, lõpetaja uurimistööst ja vabatahtlikust praktikast.

RAHVUSVAHELINE VALGUSE UURING:

MATM-i ülikoolilinnak programmi globaalse turismi kursus sisaldab ülemaailmset välitööd maailmatasemel rahvusvahelise sihtkoha jaoks. Selle reisi vältel teete oma valitud teemal väliuuringuid, ühendades kohalikke asutusi ja kogevad sihtkohta turistide vaatenurgast. See nädala pikkune reis sisaldab nii grupi tegevust kui ka individuaalset aega oma uurimiseks.

ÕPPEKAVA JÄRELEVALVE:

Te lõpetate MATM-programmi lõpetaja teadustööga, mis ühendab nii kriitilisi teooriaid kui ka rakendusuuringuid. See uurimus annab teile võimaluse süvendada mõnda konkreetset huvitavat teemat ja parandab oluliselt teie võimet luua realistlikke tulemusi, näiteks teostatavusuuringuid ja äriplaane. See kogemus on eriti väärtuslik, kui kaalute doktoriõpinguid mõnes tulevikus.

TOIMUMINE:

MATM-programmi osana saate luua praktilisi tööstusharusid ja saada veelgi rohkem reaalmaailma kogemust vabatahtliku 420-tunnise praktikaga. Teie internatuur on võimalus põhjalikult uurida konkreetset karjääri - kas Kanadas või välismaal - täielikult toetades Royal Roads töötajad ja õppejõud.RRU Hatley Castle

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Loe edasi

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Näita vähem