See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

17. väljaanne - Turundus- ja kommunikatsiooniministeerium tähendab klientide ja tootemarkide vaheliste suhete loomist, arendamist, hooldamist ja optimeerimist, otsese ja isikustatud võlakirja loomist.

Turundus- ja kommunikatsiooniminister sündis vastuseks ettevõtete ja asutuste väljendatud vajadusele omandada kvalifitseeritud personali strateegilise ja operatiivse turunduse ning ettevõtte kommunikatsiooni valdkonnas. Et vastata rahuldavalt turu vajadustele ja abisaajate ootustele, pöörab magistrikraad paralleelselt kahte kutsevaldkonda - turundus ja kommunikatsioon - nii ettevõtte kui ka asutuse seisukohast, et näidata kontaktpunkte, koostoimeid ja koostoime dünaamika. Lisaks paralleelselt üha kiiremini areneva turuga hõlmab koolitusrada suuri mooduleid, mis viitavad konkreetselt veebivaldkonnale: sotsiaalmeediast juhtimisele SEO ja SEM-ile, veebiturundusest kuni blogijaga suhtlemise haldamiseni ja infunecers, maine ja sisu haldamine.

Target - turunduse ja kommunikatsiooni magister on suunatud lõpetajate kommunikatsiooni, turunduse ja majandusteaduse, humanitaar kraadi ja noorte spetsialistide, kes soovivad süvendada teemasid kapten.

Metoodika ja struktuur - turundust ja kommunikatsiooni ei saa enam mõista kui müügitegevust ja reklaami puudutavad funktsioonid, vaid need tuleb asetada laiemasse stsenaariumisse, mis arvestab ühelt poolt potentsiaalsete klientide avalikkust, teiselt poolt sotsiaalne ja majanduslik kontekst, milles ettevõte tegutseb ja mille suhtes ta peab määratlema oma asukoha.

Magistrikursus on korraldatud makromajanduslikes valdkondades, millest igaüks koosneb erinevatest valdkondadest: kommunikatsioonisotsioloogia, disaini metoodika, turundus, digitaalne kommunikatsioon

Karjäärivõimalused - Master rongide spetsialistid, kes saavad töötada turundusosakondade, toote turunduse või kaubanduse turundusosakondade ja kommunikatsioonibüroode või kontoriteenuste, sotsiaalmeedia haldurite, strateegiate ja sisujuhi rollides.

Programmi õpetamise keel:
  • Itaalia

Vaata veel 1 kursust IED – Istituto Europeo di Design Torinois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
nov 2019
Duration
11 kuud
Päevane õpe
Price
11,900 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
nov 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

nov 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date