Turunduse ja kommunikatsiooni magister

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Turunduses ja kommunikatsioonis töötamine tähendab klientide ja kaubamärkide vaheliste suhete loomist, arendamist, hoidmist ja optimeerimist, otsese ja isikupärase sideme loomist.

Turundus- ja kommunikatsiooniminister sündis vastuseks ettevõtete ja asutuste väljendatud vajadusele omandada kvalifitseeritud personali strateegilise ja operatiivse turunduse ning ettevõtte kommunikatsiooni valdkonnas. Et vastata rahuldavalt turu vajadustele ja abisaajate ootustele, pöörab magistrikraad paralleelselt kahte kutsevaldkonda - turundus ja kommunikatsioon - nii ettevõtte kui ka asutuse seisukohast, et näidata kontaktpunkte, koostoimeid ja koostoime dünaamika. Lisaks paralleelselt üha kiiremini areneva turuga hõlmab koolitusrada suuri mooduleid, mis viitavad konkreetselt veebivaldkonnale: sotsiaalmeediast juhtimisele SEO ja SEM-ile, veebiturundusest kuni blogijaga suhtlemise haldamiseni ja infunecers, maine ja sisu haldamine.

Target - turunduse ja kommunikatsiooni magister on suunatud lõpetajate kommunikatsiooni, turunduse ja majandusteaduse, humanitaar kraadi ja noorte spetsialistide, kes soovivad süvendada teemasid kapten.

Metoodika ja struktuur - turundust ja kommunikatsiooni ei saa enam mõista kui müügitegevust ja reklaami puudutavad funktsioonid, vaid need tuleb asetada laiemasse stsenaariumisse, mis arvestab ühelt poolt potentsiaalsete klientide avalikkust, teiselt poolt sotsiaalne ja majanduslik kontekst, milles ettevõte tegutseb ja mille suhtes ta peab määratlema oma asukoha.

Magistrikursus on korraldatud makrotemaatilistes valdkondades, millest igaüks koosneb erinevatest erialadest: kommunikatsioonisotsioloogia, disainimetoodika, turundus, digitaalne kommunikatsioon ja turundus, ettevõtte kommunikatsioon ja avalikud suhted, professionaalne disain. Veebiturunduse valdkonda uuritakse selle täielikkuses ja evolutsioon alates kõige uuenduslikumast tarkvarast kuni sotsiaalmeedia turunduse ja veebisaidide indekseerimisega seotud probleemideni otsimootorites. Vaadati läbi mitmekordne kommunikatsiooni- ja avalike suhete alane tegevus, pakkudes teooriaid, tehnikaid ja tööriistu strateegiliseks kavandamiseks ja operatiivseks rakendamiseks. Osalejad arendavad inimestevahelisi oskusi tihedate arutelude kaudu spetsialistidega, kes tutvustavad kursuse jooksul oma juhtumi ajalugu ja annavad tunnistusi. Seejärel kutsutakse neid välja ja viima ellu väliste ettevõtete tellitud projektid, mis käsitlevad tegelikke ja praegusi juhtumeid, elades professionaalses olukorras väga sarnases olukorras.

Karjäärivõimalused - Master rongide spetsialistid, kes saavad töötada turundusosakondade, toote turunduse või kaubanduse turundusosakondade ja kommunikatsioonibüroode või kontoriteenuste, sotsiaalmeedia haldurite, strateegiate ja sisujuhi rollides.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

IED Turin is recognized with some authority as one of the world most important centers for the training in transportation design. Aligned with the knowledge and research typical of its context, this c ... Loe edasi

IED Turin is recognized with some authority as one of the world most important centers for the training in transportation design. Aligned with the knowledge and research typical of its context, this campus develops and focuses its design work towards concepts of future mobility and the most advanced and innovative manufacturing clusters. Näita vähem