Turunduse juhtimise magister (MiMM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärgid:
Eesmärk

MiMM lõpetas ...

... tuvastab väljakutsed ja vajaduse meetmete järele klientide ja turu seisukohalt ning on võimeline kasutama teisi ettevõtlusvaateid.
... tunnevad turu-uuringute ja tarbijate käitumise meetodeid ja vahendeid, kuna nad on neid praktilisi näiteid rakendanud ja praktiseerinud.
... viia läbi turgudele orienteeritud ettevõtte juhtimise kontekstis (turundusjuhtimine) strateegiate ja kampaaniate tõhususe ja tõhususe põhjalik hindamine.
... on kompetentsed vahendite turule orienteeritud kasutamise kontseptualiseerimiseks ja suudavad dünaamilises keskkonnas strateegiad uuendada.
... on digitaalse meediaga suhtlemisel hästi kursis.
... ühendada kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed analüütilised ja kontseptuaalsed meetodid praeguste ja tulevaste probleemide lahendamiseks.
... hinnake ettevõtlusstrateegiate ja plaanide mõju turule, ühiskonnale ja keskkonnale realistlikul viisil.
... on õppinud tegelema uute asjadega isikliku vastutuse vaimus.
... sõnastada selged tagajärjed.

... tegutseda ettevõtlusel individuaalsel, projektiga seotud ja korralduslikul tasandil.

Rahvusvahelised vahetusprogrammid
HSG võimaldab õpilastel kulutada vahetus semestreid ca. 200 partnerülikooli. Lisaks saate taotleda CEMS MIM-i või DM2 topeltarvestusprogrammi.
Karjäärivõimalused
Tõeliselt omandatud teadmised ja uued kombineeritavad oskused (analüütilised ja kontseptuaalsed oskused, instrumentaalsed teadmised) ja harjutatav põhiline lähenemisviis (turule orienteeritus ja vastutustundlik tegevus praktikas) on hädavajalik edu töömaailmas, mis muutub üha kiiremaks.
Turunduse professionaalsete profiilide tulevasteks arenguteks on:
• digitaalse pädevuse kasvav tähtsus;
• analüütilised oskused, näiteks arenenud analüütikud;
• "sisulised" pädevused, näiteks jutustamine;
• võime mõelda ja töötada lahenduspõhiselt;
• kaasamine ümberkujundamisprotsessidesse (koostöös teiste osakondadega, tutvustades klientide seisukohti);
• turundus-strateegiline tugi - ettevõtlusmudeli uuenduste kontseptsioonide ja positsioonide väljatöötamine;
• uuenduslike turundusmeetodite juhtimisalane hindamine ja nende panuse suurendamine ettevõtete edukuse suunas.
MiMM-programmi vastuvõtmine:
Lisateavet leiate meie veebisaidilt viimaste üksikasjalike sisenemiskriteeriumide kohta.
www.admissions.unisg.ch
www.mimm.unisg.ch
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide i ... Loe edasi

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide in the Financial Times Masters in Management Ranking. The Master in Banking and Finance is ranked 6th in the FT Masters in Finance Ranking. International accreditations by EQUIS, AACSB and AMBA underline our commitment to a holistic curriculum that meets the highest academic standards. We aim to develop students both in professional and personal terms by providing them with an education along humanist lines. Näita vähem