Ülevaade

Turundus keskendub klientide loomisele ja hoidmisele, leides, edastades ja säilitades konkurentsieelise, mis muudab ettevõtte tõeliselt edukaks. Turunduses käsitletavad teemad hõlmavad reklaami, ettevõtte strateegiat, konkurentsianalüüsi ja väärtuse loomist.

Turunduse magister sobib nii spetsialistidele, kes töötavad turunduse valdkonnas ja sellega seotud valdkondades, kui ka nendele, kes soovivad selle valdkonnale üle minna.

Kursusest

UWA üliõpilaste turunduskampaaniatele on võimalus alustada projekte tegelikele organisatsioonidele ja varem töötanud firmadega Coles, Google, Microsoft, Rio Tinto, Tourism WA, Transperth ja Westpac.

Klassis saadaval päeval ja õhtul, see kursus sobib nii hõivatud kutse-ja täisajaga üliõpilane.

UWA ärikool

UWA ärikool on Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas üks premier ärikoolidest. Kool inspireerib ja edendab andekate õpilaste üle kogu maailma, et saada homme austatud ja uuenduslikeks akadeemilisteks, kogukondlikeks ja ärijuhtideks.

Oleme Austraaliast vaid kaheksa asutust, kellel on rahvusvaheline akrediteerimine nii EQUISe, Euroopa kvaliteedi parandamise süsteemist kui ka AACSB-st, mis on Advance Collegiate School of Businessi assotsiatsioon. See tagab, et meie kraadid tunnustavad kogu maailmas tööandjaid ja tagavad meie õpetamise, teadustöö ja muude tegevusvaldkondade kvaliteedi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust The University of Western Australiais »

Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date