Ametlik kraadi andnud University of Santiago de Compostela, koostöös Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .

Programmi juht: dr Nieves Lagares

Akadeemiline nõukogu: dr Antonio López Vega, dr. Luis Luis Barreiro, dr Javier Del Rey Morató, dr. David Redolí Morchón, dr Margarita Márquez Padorno, dr. Erika Jaráiz, dr Pablo Oñate Rubalcaba, dr. Dr. Manuel Manuela, dr. Gabriel Colomé García, dr. Luis Luis Sanchís, dr Andrea Donofrío, dr Fernando Vallespín Oña.

Pealkiri: Turunduse magistrikraad, nõustamine ja poliitiline kommunikatsioon.
Autorid: 60 ECTS
Hind: 7 000 eurot
Kestus: oktoober - juuni
Modaalsus: nägu
Vastutav keskus: Santiago de Compostela ülikool ja Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .
Keeled: hispaania ja inglise keel
Istekohtade arv: 60
Teave ja kontakt: infocursos@fogm.es

Aastatel 2012, 2013, 2014, 2015 ja 2016 peeti ajalehe El Mundo järgi parimaks kommunikatsiooniministriks. Selle peamine eesmärk on arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud õige professionaalse tulemuslikkuse saavutamiseks turunduse ja poliitilise suhtluse valdkonnas , alati valitsus-, haldus- ja / või institutsionaalses valdkonnas. Tegemist on professionaalide koolitamisega, kellel on ülemaailmsed teadmised kõigist poliitilise turundusega seotud valdkondadest, kellel on samal ajal oskused vastata nendele turupiirkondadele pühendunud ettevõtetes toimuvatele erinevatele ülesannetele.

See Master on kinnitanud riikliku agentuuri Quality hindamise ja akrediteerimise (ANECA) alusel Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni Hispaania. Krediiti teenitud Master tuvastatakse automaatselt juurdepääsu doktoriõppe tahes ülikooli Euroopa kõrgharidusruumi.

esitlus

Magister turunduse, nõustamise ja poliitilise kommunikatsiooni on peamine viide selle distsipliini Hispaanias, võttes arvesse aastatel 2012, 2013, 2014, 2015 ja 2016 parim magistrikraad teatises , vastavalt maineka Magistriõpe edetabeli välja töötatud igal aastal ajalehes El Mundo . Koolitusprogramm vastab kommunikatsioonitöötajate kasvavale nõudlusele strateegilise fookusega organisatsioonides. See pakub neile, kes soovivad selles valdkonnas spetsialiseeruda, vajalikke teoreetilisi ja praktilisi vahendeid tõhusate ja tõhusate poliitiliste ja institutsiooniliste kommunikatsioonistrateegiate väljatöötamiseks ja rakendamiseks.

Üldised eesmärgid

 • Arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud nõuetekohase ametialast tulemuslikkust turunduse ja poliitiline kommunikatsioon alati sees valitsus-, haldus- ja / või institutsioonilist raamistikku.
 • Koolitada spetsialiste põhjaliku arusaamise kõigis valdkondades, mis on seotud poliitilise turunduse, samal ajal omada oskusi, et täita mitmeid ülesandeid, mis käsitlevad ettevõtetes, mis tegelevad nende turul piirkondades.

Konkreetsed eesmärgid

 • Töötada välja terviklik globaalne turundus poliitilise mõtte, eriti poliitiline kommunikatsioon ja poliitiline nõustamine üldiselt.
 • Tea põhjalikult erinevate nõustamine meetodid, protsessid mõjutavad poliitiline kommunikatsioon ja poliitiline turundusvõtete; ja strateegiate ja elluviimiseks vajalikud ressursid, hallata ja parandada turustamise organisatsioonide ja institutsioonidega.
 • Omandada terviklik oskusi sotsiaalse ja organisatsioonilise konteksti poliitilise turunduse teada, kuidas teha kindlaks sihtrühmad, partnerid, näitlejad ja agendid kommunikatsioon samuti side ja turustamise vahendid, mis on vajalikud, et suhelda iga arendab.
 • Omandada oskused, et kohaneda ühise töö poliitilise nõustamise ning sideseadmete ja juhtimise poliitiliste turustamise ja täiendavad valdkonnad nõustamine, kui see on hädavajalik, teades, kuidas valmistada projekti saaks esitada hea aruande.
 • Tugevdada ja arendada juhtimisoskusi edukalt teostada vastutust organisatsioonid ja asutused kasutada turundus ja kommunikatsioon.

Master pakub teed spetsialiseerumine poliitiline nõustamine, mis võimaldavad õpilastel õppida tehnikaid ja dünaamika vajalik inkorporeerimist sellel turul. Õpilane saada arenenud globaalne nägemus, mis võimaldab teil mängida oma karjääri erinevate organisatsioonide ning avaliku ja erasektori institutsioonide. Sellega seoses õppurite tööalast sisaldab erakondade, avaliku sektori asutuste, ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide ja meedia ettevõtted või poliitilise konsultatsiooni.

programm

MOODUL I: turunduse ja poliitilise kommunikatsiooni täiustatud teooria ja metoodika
- teadusuuringute teooria ja meetodid. (6 ETCS) (OB)

II MOODUL: Turunduse, nõustamise ja poliitilise kommunikatsiooni tehnikad ja vahendid
- Uurimistehnikad: poliitilises turunduses ja poliitilises konsulteerimises (6 ETCS) (OB)
- Poliitilised kommunikatsioonitehnikad (3 ETCS) (OB)
- turundusvahendid (3 ETCS) (OB)

III MOODUL: Institutsionaalne ja valitsuse turundus ja kommunikatsioon
- institutsionaalne turundus (3 ETCS) (OB)
- poliitika ja kommunikatsioon 2.0 (3 ETCS) (OB)
- Institutsiooniline teabevahetus (3 ETCS) (OB)
- kriisijuhtimine (3 ETCS) (OB)

MOODUL IV: Nõustamine, turundus ja poliitiline-valimiskommunikatsioon
- kampaaniate planeerimine ja suunamine (3 ETCS) (OP)
- konsultant ja kampaaniate haldamine (3 ETCS) (OP)
- Valitsus ja kampaania (3 ETCS) (OP)
- Valimisstsenaariumid (3 ETCS) (OP)

MOODUL V: poliitiline nõustamine
- avaliku halduse nõustamine (3 ETCS) (OP)
- Konsultatsioonivahendid (6 ETCS) (OP)
- Nõustamisliigid (3 ETCS) (OP)

Vastuvõtutingimused

Eelistatud kvalifikatsioonid:

 • Lõpetajad / nagu Politoloogia
 • Lõpetajad / nagu ajakirjanduse ja Infoteaduste
 • Lõpetajad / nagu Economics
 • Lõpetajad / nagu Administration and Management
 • Lõpetajad Reklaam ja suhtekorraldus
 • Lõpetajad Public Administration and Management
 • Lõpetajad seadus

Mittesoovitavad kraadid:

Kõik ülikooli kvalifikatsiooni, mis võimaldab juurdepääsu magistriõppes. Master Turundus, Nõustamis ja teabevahetuspoliitika võib olla läbi nii ülikooli Santiago de Compostela ja peakorter Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset . Kuid registreerimise protsessi toimub ainult ülikooli Santiago kaudu virtuaalne sekretariaat. Teave registreerimise protsessi uuendatakse iga kõne.

Juurdepääs:

Et pääseda Master in Marketing, Consulting ja teabevahetuspoliitika vaja olema sertifikaadi välja andnud kõrgkool, mis kuuluvad Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) kõrgharidus või kraad või teise.

Akadeemiliselt kvalifitseeritud välistööjõu haridussüsteemide kõrgharidusruumi nad lubatakse ilma, et ühtlustada nende pealkirjad, kui nad suudavad näidata samaväärne vastava ülikooli ametlik Hispaania koolituse ja õiendi oma riigi poolt annab juurdepääsu kraadiõppe. See tee mitte mingil juhul, heakskiitmise pealkiri, ega selle tunnustamine muuks otstarbeks kui õppimise Magistri õpetusi.

Lubamise taotlus

 • elulugu
 • Lühidalt aruande selgitades programmi (read 20-25)
 • Koopia passi või ID-kaardi originaal compulsa
 • 2 Passi suuruse fotod
 • Superior sertifitseeritud koopia kõrgharidus ja lõpetas originaal compulsa
 • Soovituskirja (valikuline)
 • legaliseeritud sertifitseerimine uuringud, milles ametlik kestus, õppeaastates õppekava järgneb koopia, õpitud ained ja tundi iga üks algse compulsa.

Lisaks lõpetajate väljaspool Euroopa kõrgharidusruumi, või ei kõrgharidust välismaal heakskiidetud, peab esitama:

 • Sertifikaat Ülikooli, kus nad on lõpetanud uuringud ja tõendab, et need annavad omanikule õiguse astuda kraadiõppesse otsuse teinud riigis. Õpilased välismaa kraadi ei kinnitatud või kinnitamise kord peab esitama nõuetekohaselt kinnitatud ja tõlgitud kastiilia dokumendid, kui neid on.

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset teatama õpilase eelnevalt vastuvõtmist ning seejärel peab olema vähemalt 10 päeva, et nad vormistavad selle koha reserveerimine.

Erakorralise vastuvõtmiseelse perioodi puhul peab ülalkirjeldatud dokumentide kättetoimetamine toimuma enne 30. septembrit.
Vabade kohtade avamisel avatakse teine eriväljaanne, mille jooksul tuleb eelnevalt kirjeldatud dokumentatsioon esitada ja reservatsioon vormistada enne 30. septembrit.

stipendiumid

Excellence stipendiumid

Õpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset õpib meistrid seda võib kohaldada eest toetuse saamiseks instituudi Excellence Program. Need stipendiumid maksab 30% õppemaksust, va tasud makstakse ülikooli viide.

Iga õpilane, kes soovib taotleda Excellence stipendiumi antakse sekretariaadile Instituudi astme taotluse, milles ta on terava:

 • isikuandmete
 • Master, kus üliõpilane õpib
 • Dokumentatsioon annab
 • Stipendiumid olete taotlenud või kavatseb taotleda igal avaliku või erasektori kõne

Stipendiumitaotlus tuleb esitada registreerimise ajal hiljemalt 10. septembriks 2019.

Stipendiumi taotlus tuleb saata instituudi sekretariaadile samal ajal, kui tehakse koha reserveerimine.

Andmise kriteeriumid toetuste hulka: akadeemilise rekord (70%), isiklik või perekondlik olukord (10%), elukoht väljaspool Madrid aastal enne nende kuulumine (10%) aastas ja isiklik motivatsioon (10%). Õpilased peavad esitama dokumendid, mis tõendavad kõigi nende kriteeriumide ning võib lisada kaks soovituskirja professorid. Instituut võib nõuda valitud õpilast tõendavad esitatud dokumentide originaal või tõestatud koopiad.

Akadeemiline komitee sõlmida stipendiumid koosneb instituudi direktor, peadirektori fond Jose Ortega y Gasset - Gregorio Marañón ja kaks professorit Instituudi määratud ettepanekul direktor instituudi ja peadirektor. Direktorid iga Master saadetud aadressile Instituudi poolt iga aasta 15. novembriks üksikasjaliku arvamuse kohaselt eespool nimetatud kriteeriumidele, mille ettepaneku sõlmida stipendiumid esmajärjekorras kindlaks õpilaste vahel, kes on taotlenud stipendiumi oma Master. Komisjon vastavalt teadetele tõstab ettepaneku anda stipendiume enne iga aasta 1. detsembriks.

Excellence stipendiumi Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on kokkusobimatu mis tahes muu avaliku või erasektori stipendiumi antakse õpilasi osalema Master on registreerunud Instituut. Toetusesaaja on kohustatud teavitama Instituut muid stipendiume antakse 10 päeva jooksul alates toetuse. Instituudi õpilased väidavad summa, mis oleks andnud Excellence stipendiumi Instituut kui selline olukord aset.

Summa toetuse kohaldatakse viimase osamakse õppemaksu .The Instituut võib taotleda stipendiumi õpilastel viia läbi kooliväliste tavade toetamiseks õpetamis-, uurimis- ja kultuurilise institutsiooni tööd, mida tunnustatud sertifikaat . Need tavad ei hõlma töö- või ärisuhted institutsiooni ja ei tasustata.

VILISTLASKOGU Stipendiumid Program

Endine üliõpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on õigus 5% allahindlust iga uue programmi registreeruda. Nimetatud allahindlust, mis loetakse toetuseks, kantakse hind õppemaksu, va tasud makstakse ülikooli viide. Allahindlust rakendatakse viimase osamakse õppemaksu.

Et saada stipendiumi, üliõpilane peab esitama sekretariaadile Instituudi taotluse ja dokumendid, mis tõendavad olles olnud üliõpilane instituudi.

Igal juhul see allahindlus ei kehti teise või järjestikuste registreerumise teemasid, mis ei ole heaks kiidetud või teemade sama programmi, mis ei ole läbinud esimese aasta kursusel.

Soodusmaks ettemaksu eest

Üliõpilased, kes vormistavad esimese sisseastumise väljamaksmise instituudi mis tahes ametlikku kaptenisse enne 16. maid, on samuti õigus saada stipendiumi õppemaksu 5% allahindlusest, välja arvatud ülikoolile makstud tasud. viide.

Soodustust kohaldatakse õppemaksu viimase osamakse puhul. Õpilased peavad esitama instituudi sekretärile taotluse koos tõendiga esimese makse kohta enne 16. maid.

finantseerimine

Tutvuge oma kraadiõppe eelistatud rahastamistingimustega. Usume, et majanduslikud küsimused ei tohiks olla teie koolituse takistuseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

Vaata veel 6 kursust Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gassetis »

Viimati uuendatud March 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,000 EUR
Deadline
sept 30, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 30, 2019

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 30, 2019
End Date
Juuni 30, 2020