UPEACE - UNITAR MA arendusuuringute ja diplomaatia alal

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

133530_UPEACE-UNITAR.jpg

„Magistriõpe arenguõppe ja diplomaatia alal“ on interdistsiplinaarne ja terviklik programm, mis laiendab õpilase teadmisi arenguõppe, jätkusuutlikkuse ja diplomaatia valdkonnas. See annab neile ka nõutavad pehmed oskused edukaks rahvusvaheliseks karjääriks ükskõik millises kompetentsivaldkonnas. Seda pakutakse nii veebis kui ka näost näkku UPEACE ülikoolilinnakus Costa Ricas. Programmi käigus analüüsivad õpilased arengu erinevaid mõõtmeid. Täpsemalt uurivad nad 21. sajandi keskkonna-, sotsiaal-, majandus- ja inimmõõtmeid ning diplomaatia teooriat ja praktikat.

Kellele see on?

Programm on mõeldud kraadiõppuritele, diplomaatidele, riigiametnikele, vabaühenduste esindajatele, rahvusvahelistele riigiteenistujatele või erasektori spetsialistidele, kes soovivad tugevdada oma teadmisi arenguõppe, jätkusuutlikkuse, rahvusvaheliste suhete juhtimise ja diplomaatia alal. (näost näkku)

Kasu

 • ÜRO poolt heaks kiidetud ja tunnustatud.
 • Õpetavad kogenud praktikud, ÜRO töötajad, diplomaadid ja juhtivad eksperdid.
 • Sisaldab õppereisi Genfi ja Haagi ning oskustepõhiseid sessioone eduka rahvusvahelise karjääri jaoks.
 • Kiidab heaks interdistsiplinaarse lähenemisviisi tervikliku hariduse andmiseks.
 • Vastab õpilaste paindlikkuse vajadusele, pakkudes mitmekesiseid valikulisi mooduleid ja iganädalasi seminare).

Õppe eesmärgid

Magistriprogrammi lõpus peaksid õpilased:

 • Omada põhjalikke teadmisi arenguõppe, rahvusvahelise koostöö ja säästva arengu teooriast ja praktikast.
 • Suuda hinnata arengu erinevaid mõõtmeid.
 • Omada sügavaid teadmisi diplomaatia teooria ja praktika kohta.
 • Suuda hinnata diplomaatia, ÜRO süsteemi ja tänapäevaste väljakutsete vahelist seost.
 • Suuda rakendada peamisi pehmeid oskusi rahvusvahelises töökeskkonnas.

Kiired faktid

 • Kuupäevad: 24. august 2020 - 8. juuni 2021 (ülikoolilinnakus) * / 07 september 2020 - 11. märts 2020 (veebis)
 • Kestus: 1 aasta
 • Õppemaks: 19 500 USD (ülikoolilinnakus) / 8500 USD (veebis)

* MA-l on kaks erinevat rada, üks ülikoolilinnakus ja teine veebis.

Välisreis Genfi ja Haagi

Üliõpilaste professionaalne kasv on UNITARi prioriteet. Magistriõpe segametoodika pakub erilist tähelepanu karjäärile vastavate oskuste arendamisele. Selles osas on üliõpilastel võimalus saada vahetu ülevaade rahvusvahelise arengu areenil tegutsevate kogenud spetsialistide käest Master Reisiga Genfi ja Haagi

133529_133476_PalaisdesNations.png

Jean-Marc Ferré / ÜRO foto

UNITARist

ÜRO koolitus- ja teadusinstituut (UNITAR) pakub uuenduslikke õppelahendusi üksikisikutele, organisatsioonidele ja asutustele, et tõhustada ülemaailmset otsustusprotsessi ja toetada riigi tasandil parema tuleviku kujundamisel võetavaid meetmeid.

UNITAR loodi 1963. aastal, et koolitada ja varustada taasiseseisvunud ÜRO liikmesriikidest pärit noori diplomaate teadmiste ja oskustega, mis on vajalikud diplomaatilises keskkonnas liikumiseks.

Aastate jooksul on UNITAR omandanud ainulaadseid teadmisi ja kogemusi mitmesuguste koolituste kavandamisel ja läbiviimisel. Meist on saanud juhtiv instituut kohandatud ja loovate õppelahenduste pakkumisel nii avaliku kui ka erasektori asutustele ja üksikisikutele.

UNITARi koduleht

UNITARi kataloog

UPEACE kohta

Rahuülikool loodi lepingulise organisatsioonina, millel on oma harta rahvusvahelises lepingus, mille Peaassamblee võttis vastu 5. detsembri 1980. aasta resolutsioonis 35/55 ja mille ülesanne on pakkuda inimkonnale rahu ja heaolu nimel rahvusvahelist kõrgharidusasutust. eesmärgiga edendada kõigi inimeste seas mõistmise, sallivuse ja rahumeelse kooseksisteerimise vaimu, stimuleerida inimestevahelist koostööd ning aidata vähendada hartas väljakuulutatud üllastest püüdlustest lähtuvalt takistusi ja ohte maailma rahule ja edusammudele Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ".

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

An autonomous UN body established in 1963, the United Nations Institute for Training and Research (www.unitar.org) is a training arm of the United Nations System, and has the mandate to enhance the ef ... Loe edasi

An autonomous UN body established in 1963, the United Nations Institute for Training and Research (www.unitar.org) is a training arm of the United Nations System, and has the mandate to enhance the effectiveness of the UN through diplomatic training, and to increase the impact of national actions through public awareness-raising, education and training of public policy officials. Näita vähem
Genf , Šveits Online , San José + 2 Rohkem Vähem