Urban Management Magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Urban Management Magistriõpe

Juhtiv teaduskond - CEPT University


India linnad kasvavad oma rahva ja geograafilise piirkonna osas väga kiiresti. Nad vajavad pidevat tähelepanu olemasolevate struktuuride säilitamisele ja tulevase laienemise haldamisele. Urban Management on tulemas valdkond, mis vajab erialaseid teadmisi linnade asunduste ja põhiliste juhtimispõhimõtete kohta. Linnahaldurid keskenduvad linnade ja linnade funktsioneerimisele ja püüavad parandada linnade tehnoloogilist, operatiivset ja rahalist toimimist, et parandada elujõulisust./>

See eesmärk on tuua märkimisväärseid muutusi linna Indias, luues kõrgetasemeliste spetsialistide kogumi, mis on pühendatud inimeste elupaikade haldamisele. Programm aitab õpilastel välja arendada oskusi keeruliste probleemide lahendamiseks, nagu linnateenuste pikaajalise efektiivsuse suurendamine, linnade igapäevase toimimise parandamine ja linnade süsteemide rahastamise parandamise võimaluste leidmine.

Programm keskendub interdistsiplinaarsele koolitusele, arendades samas tõhusa juhtimise oskusi. Esimeses "sihtasutuse" semestris korraldavad üliõpilased kursusi, mis aitavad neil õppida linna konteksti ja arendada oskusi raamatupidamises, juhtimispõhimõtteid ja linnade kommunaalteenuste põhiprobleemide lahendamisel - probleemide väljaselgitamisel ja lahenduste leidmisel.

CEPT University õppekavad keskenduvad professionaalse suutlikkuse tõstmisele ja seetõttu keskenduvad nad "stuudiotele". Järgmise kahe semestri jooksul keskendub nende põhitähelepanu studiokorraldustele linnapiirkondade ja suurte linnapiirkondade majandamiskavade koostamiseks. See õpipedagoogika võimaldab õpilastel võtta otse projekte ja suhelda valdkonna spetsialistidega. Õpilased võtavad ka muid kursuste organisatsiooni käitumise, linnaarhiini, eetika ja valitsuse, e-valitsemise, ettevõtlusoskuste, linnade infrastruktuuri, sotsiaalettevõtete, ettevõtluse arendamise, turunduse

Neljandal ja viimasel semestril peavad üliõpilased doktoritöö tegema. Väitekiri on nagu väitekiri või individuaalne uurimisprojekt valitud juhendi raames.

Õpilased peavad registreeruma suvekooli ja talvekooli programmide raames korraldatud õppereise või kursuste korraldamiseks.

Selleks, et õpilased saaksid oma individuaalseid huvisid täita, on ainult kolm neljandikku kogu akadeemilisest töökoormusest. Õpilased valivad kursused paljude olemasolevate valikained lõpetada ülejäänud. Õpetajad on kogenud praktilisi asjatundjaid, kes annavad praktilise kogemuse klassiruumi ja õppejõudude jaoks, mis täiendavad õpetamist teoreetiliste ja kriitiliste lähenemisviisidega.

See programm avab noortele spetsialistidele uusi võimalusi oma võimekuste ja volituste täiustamiseks ning töötab kohalike omavalitsustega, rahvusvaheliste arendusagentuuride, fondivalitsejate, infrastruktuuri arendamise ja projektijuhtimisega tegelevate ettevõtete, kinnisvara ja varahaldusnõustamisteenustega. Samamoodi vajavad mittetulunduslikke, valitsusväliseid organisatsioone ja ühenduse organisatsioonilisi organisatsioone, kes osutavad teenuseid kogukonna arengus ja sotsiaalteenustes, juhte, kellel on arusaam avalike teenuste kattumisest, avaliku sektori otsuste tegemisest ja propageerimisest.

Märkus: programmi nimi peab olema UGC heakskiit.

MasterOfUM101


Abikõlblikkus/>


Taotluste abikõlblikkuse kriteeriumid:/>

Tunnustatud bakalaureusekraad igast voogist, mille üldkategooria kandidaatidele on kogutud vähemalt 55%, ja reserveeritud kategooriate kandidaatide puhul 50% koondtabelid vastavalt Ülikooli määrustele.

Istekohad

Sanktsioonitud süstimine: 36

Vastuvõtmise protseduur


CEPT University juhtkonna teaduskond on kavandatud eesmärgiga pakkuda haridust ja koolitust inimeste elupaikade haldamise valdkondades. Hästi juhitud ruumid, olenemata sellest, kas see on asula, valla või linnaosa, on esteetiliselt meeldivamad, funktsionaalsemad ja tõhusamad./>

Inimeste elupaikade haldamine on keeruline ja sellega tuleb tegeleda mitmete sidusrühmadega. Arvestades inimeste elupaikade ohtu, keerukust ja mitmekesisust, on kursus avatud kõigile valdkondadele (arhitektuur, insenerindus, kaubandus, kunst jne). See võimaldab vastastikust õppimist ja annab üliõpilastele võimaluse õppida erinevatest vaatepunktidest tervikliku õppe saamiseks kaheaastase kraadiõppe programmi raames CEPT University .


Taotlusprotsess:/>

Nagu ülikool otsustas, viiakse kogu taotlusprotsess läbi online-režiimis.

Saadud taotluste hindamisprotsess: seda tehakse alljärgnevalt kolmes etapis:


1. etapp - Abikõlblikkuse kontroll:/>

Kõik saadud taotlused vaadatakse läbi taotlusvormides esitatud / üles saadetud teabe alusel. Selle kontrolli eesmärk on kontrollida, kas taotleja vastab eespool nimetatud abikõlblikkuse kriteeriumidele. Abikõlblikkuse kriteeriumidele vastavad taotlejad eemaldavad 1. etapi ja neid käsitletakse 2. etapi jaoks (allpool mainitud).

Kandidaadid, kes taotlevad programmi, võivad osaleda vastuvõtukatsel isiklikult CEPT ülikoolilinnakus Ahmedabases või valida videokonverentsi teel testi.


2. etapp - Campus vastuvõtukatsel:/>

Taotlejatel, kes vastavad abikõlblikkuse kriteeriumidele, kutsutakse sisseastumiskatset. Sissepääs katse koosneb kirjalik test, Group arutelu ja isiklik intervjuu.

Iga taotlejat hinnatakse järgmiste parameetrite kõrval koos hindamise kaaluga:

S #


Sissepääs test läbi videokonverentsi:/>

Videokonverentsi kasutavatele kandidaatidele peaks olema internetis vähemalt 15 minutit enne vestlusele antud aega. Iga kandidaati hinnatakse järgmiste parameetritega koos hindamise kaaluga:

S #

Kirjaliku testi jaoks kasutatakse katse autentsuse tagamiseks jagatud ekraanirežiimi. Kandidaat peab e-kirja saatma kirjalikku sisu kohe 5-minutilise videokonverentsi intervjuu järel.


3. etapp - Merenduse loendi ettevalmistamine:/>

Koostöövõimaluste nimekirja koostatakse, lisades kirjaliku testi, grupi arutelu ja isikliku vestluse märgid (2. etapp).

Küsitletud hagejate täielik konsolideeritud hinnangute nimekiri kuvatakse CEPTi veebisaidil. Kohtade olemasolu ja taotlejate vastuvõtu seisundi põhjal võib lubade vastuvõtukomitee oma äranägemisel otsustada välja tuua täiendavad nullimisnimekirjad, järgides konsolideeritud pingeread nimekirja.

Tasud


Akadeemilise aasta 2018-19 tasu ajakohastatakse varsti./>


Akadeemilise aasta 2017-18 tasud/>

Rs 1 600 000 / semestril *

Rs 25 000 / - (ühekordne tagastatav tagatis) **

Pane tähele:

* Teise aasta tasu vaadatakse läbi igal aastal.

** See on tagastatav tagatisraha summa. Lõpetamise ajal võite valida, et sissemakse tagastatakse kirjaliku avalduse esitamisega. Kui te ei anna kirjalikku avaldust, krediteeritakse teie deposiidi oma teaduskonna vilistlaste ühingule teie liikmeks saamise eesmärgil.


Üliõpilane finantsabi/>

Palun teavitage, et võite kasutada stipendiumi eelmakseid ( vahendid cum merit ), täites stipendiumi vormi. Stipendiumid, mis ulatuvad 25% -st kuni 75% -ni aastasest õppemaksust, saavad valitud tudengid abikõlblike taotluste hulgast.


Stipendiumi esitamise viimane kuupäev on 20. aprill 2018/>


Stipendiumi saamise õigus:/>

Õpilased, kelle sissetulek on väiksem kui RÜ. Selle stipendiumi taotlemiseks on õigus saada 10 lacsi aastas. Stipendiumi saajad saavad jätkuvalt stipendiumi kogu programmi kehtivusajaks, pidades kinni vähemalt 2,7 SGPA (samaväärne B-) igal semestril ja lõpetades kõik esimeses katses kõik kursused.


Olulised juhised:/>

Ülikoolil on õigus taotlusele tagasi lükata, kui taotleja ei esita nõutavaid tõendavaid dokumente. Stipendiumi määramine kuulutatakse välja koos teie vastuvõtu pakkumise kirjaga, kuid summa makstakse välja ühe kuu jooksul semestri algusest / loengudest.

Selle kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust Siseministeeriumi juures allpool nimetatud kontaktandmetega.

Sisseastujale Office

Telefon: 1800-270-4030

E-post: admissions@cept.ac.in

Rakenda siin

Viimati uuendatud apr 2018

Teave kooli kohta

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Loe edasi

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Näita vähem