Urban infrastruktuuri kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

Urban infrastruktuuri kapten

Planeerimise teaduskond - CEPT University


Urban Infrastructure Master (MUI) valmistab ette noorte spetsialiste karjääri tegemiseks ühes või mitmes neist: (i) linnade ja nende piirkondade infrastruktuuriprojektide ettevalmistamine; (ii) linnade ja nende piirkondade infrastruktuuriprojektide ja rajatiste juhtimise korraldamine või nõustamine (iii) projektide ettevalmistamine ja nende täitmise järelevalve India ja ka teiste arengumaade linnade infrastruktuuri valdkondades ning iv) linnapiirkondade infrastruktuuri arendamise poliitika ja protsesside uuringute läbiviimine. See avab õpilastele ka linna infrastruktuuri arendamise keskkonnaalaseid, sotsiaalseid, poliitilisi, majanduslikke ja rahalisi mõõtmeid ning kutsealal töötamise eetilisi mõõtmeid./>

Infrastruktuuride planeerimine pakub uuringuid linna tasandil infrastruktuuride kavandamise ja infrastruktuuriprojektide arendamise ning linnade infrastruktuuri kavandamise ja infrastruktuuri arendamise kursuste kohta.

Õpilased on koolitatud osalema kohalike projektide skaaladega linna ja tema piirkonna globaalseks, kasutades selleks praktilist õppetööd, intensiivset teooriat, individuaalset nurgakivi projekti ja külastusi Indias ja välismaal suve- / talvel koolides.


Märkus: programmi nimi peab olema UGC heakskiit./>


Abikõlblikkus


Miinimumkvalifikatsioonid/>

  • Bakalaureusekraad (või samaväärne) Arhitektuur,
  • Bachelors Degree in Engineering / (või samaväärne) Civil Engineering või Environmental Engineering,
  • Bachelors Degree ehitustehnoloogia,
  • Bakalaureusekraad (või samaväärne) planeerimisel
  • Magistriõpe (või samaväärne) Geograafia, Majanduse, Sotsioloogia,
  • Magistriõpe (või sellega samaväärsed) sotsiaaltööd

Märkus Üldkategooria kandidaatide kogumarginaalide 55% ja reservkategooriate kandidaatide 50% koondtabel.

Istekohad

Sanktsioonitud tarbimine: 24

Vastuvõtmise protseduur


Hindamisprotsess/>

Ettenähtud tähtaja jooksul saadud taotlusi hinnatakse viies etapis:


1. etapp - Abikõlblikkuse kontroll:/>

Taotlusi kontrollitakse taotlusvormis kandidaadi esitatud / täidetud teabe alusel. Selle kontrollimise eesmärk on kontrollida, kas taotleja vastab eespool nimetatud abikõlblikkuse kriteeriumidele [jaotis 2 (C)] programmi jaoks, mille kohta taotlus esitatakse. 2. etapi puhul võetakse arvesse ainult neid taotlejaid, kes vastavad vähemalt ühe programmi sobivuskriteeriumidele.


2. etapp - rühmatööde lühikirjeldus (GD)/>

Taotlejate lühikese nimekirja esitamise etapp on 3. etapp (rühmatöö ja isiklik intervjuu). Lühiuuringute aluseks on väljaõppe nimekiri, mis on koostatud järgmiste akadeemilise tulemuslikkuse kriteeriumide järgi:

Protsess

* Märkus: juhul, kui viimase poolaasta tulemused on ootel, siis protsendid - CGPA kuni eelviimasest semestrist arvestatakse.

Protsess

* Märkus: skaalal olevatele märkidele loetakse ainult täiskoormusega kogemusi pärast kvalifikatsioonitunnistust ja sertifikaadi (de) ga toetust

2. etapi lõppedes koostatakse nimekiri kandidaatidest, mis on kolm korda suurem kui saadaolevad istekohad. Pange tähele, et praeguses etapis reserveeritud kategooriale ei tehta ühtegi piirangut ja seega kutsutakse kõik kolmanda etapi (GD ja PI) protsessi jaoks abikõlblikkuse kriteeriumidele vastavad reserveeritud kategooriad.

Kõik väljavalitud kandidaadid, kes on selle piiri kohal, kutsutakse grupi arutelu ja isikliku vestluse 3. etapiks. Võimalus ilmuda PI-le või ilmuda skype kaudu on saadaval väljapakutud taotlejatele väljastpoolt Ahmedabad. Kui GD asemel otsustavad Skype'i asemel, palutakse taotlejal rääkida antud teemal küsitluse ja vastuhääletuse paneeli vastuhäältega.


3. etapp - hindamine läbi GD/>

Fraktsiooni arutelu ja isiklikku vestlust kõigi väljavalitud kandidaatide kohta hindab õppejõudude kolleegium alltoodud kriteeriumide ja kaalude põhjal:

Protsess


4. etapp - Teenete nimekirja koostamine:/>

Koostatud positiivne nimekiri koostatakse, lisades 2. etapi märgid, mis sisaldavad akadeemilist tulemust ja töökogemust (pikkus / periood); ja 3. etapi kaubamärgid, mis hõlmavad grupi / teema arutelu, isiklikku vestlust ja töökogemust (asjakohasus). See tähendab, et konsolideeritud võidusaadete loend põhineb kõikide kaheksa ja kolmanda etapi tabelites esitatud üheksa kriteeriumiga saadud märgistustel. Küsitletud hagejate täielik konsolideeritud hinnangute nimekiri kuvatakse CEPTi veebisaidil.


5. etapp PG Programm tark paigutuskoht/>

Istekohtade jaotamine toimub kandidaadi (või kandidaadi poolt volitatud isiku) juuresolekul (täpsustada hiljem), nagu allpool kirjeldatud:

FP vastuvõtukomitee kutsub kandidaate nende järjekorras, et nad võtaksid sisse PG programmi, võttes aluseks programmis olemasolevate kohtade arvu. Auhinnakõne ajal (vastavalt konsolideeritud teenitud kandidaatide nimekirjale) pakutakse kandidaadile tema valikul vabalt valitud PG-programmile vastavalt olemasolevatele kohtadele. Kohtade puudumise korral on kandidaadil võimalus valida teine ​​programm, mis vastab valitud programmi sobivusele.

Tasud


Akadeemilise aasta 2018-19 tasu ajakohastatakse varsti./>


Üliõpilane finantsabi/>

Palun teavitage, et võite kasutada stipendiumi eelmakseid ( vahendid cum merit ), täites stipendiumi vormi. Stipendiumid, mis ulatuvad 25% -st kuni 75% -ni aastasest õppemaksust, saavad valitud tudengid abikõlblike taotluste hulgast.


Stipendiumi esitamise viimane kuupäev on 20. aprill 2018/>


Stipendiumi saamise õigus:/>

  • Õpilased, kelle sissetulek on väiksem kui RÜ. Selle stipendiumi taotlemiseks on õigus saada 10 lacsi aastas.
  • Stipendiumi saajad saavad stipendiumi jätkuvalt kogu programmi kehtivusajaks, säilitades igal semestril vähemalt 2,7 SGPA (samaväärne B-) ja lõpetades esimeses katses kõik kursused.


Olulised juhised:/>

  • Ülikoolil on õigus taotlusele tagasi lükata, kui taotleja ei esita nõutavaid tõendavaid dokumente.
  • Stipendiumi määramine kuulutatakse välja koos teie vastuvõtu pakkumise kirjaga, kuid summa makstakse välja ühe kuu jooksul semestri algusest / loengudest.


Selle kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust Siseministeeriumi juures allpool nimetatud kontaktandmetega./>

Sisseastujale Office

Telefon: 1800-270-4030

E-post: admissions@cept.ac.in


Rakenda siin/>

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Loe edasi

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Näita vähem