Uus-Meremaa

Uudised Uus-Meremaa

Uus-Meremaa on mitmekesine riik on ainulaadne kultuuriline taust ja palju pakkuda rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni. Asub edela Vaikse ookeani selles saareriigis on lähedal Austraalia, samuti Fidži ja Tonga. See on kauge tervikuna, kuigi on suur ja kasvav linnades üle kogu riigi. Tegelikult, Uus-Meremaa oli üks viimase äärealadel lahendatakse inimest. Suurim linn Auckland on koduks paljudele kõrghariduse võimalusi rahvusvahelistele üliõpilastele, kuid on ka teisi võimalusi ka.

Õpilased registreeruda kooli kuueaastaselt. Nad on kohustatud vastavalt föderaalseaduse, jääda koolis läbi 16-aastaselt. Riigi kodanikud ei maksa hariduse kogu see aeg. Enamik õpilasi jääb koolis läbi 19-aastaselt, mis kõik on makstud riigi poolt. Riigil on kirjaoskuse tase on 99 protsenti.

 

Kliima

Suurema osa aastast, kliima on siin kerge. Aastane temperatuurivahemik on 50 ° F kuni 61 kraadi F. temperatuurid võivad ulatuda, aga mille põhjal saare asukoht sa elame läänerannikul on väga märg. Central Otago piirkonna poolkuivad kliimas. On vihmametsi siin samuti mäetipus väga madalatel temperatuuridel.

 

Ühiskond

Uusmeremaalastele armastavad oma õues. Leiad, et see on koht, mida külastada, kui olete pärast mägironimine või suusatamine. Samas piirkonnas on ka tugev kultuuriline komponent, mis sisaldab varajase traditsioone Maoori kultuur. Suur riik jääb kauge ja paljud inimesed elavad nendes valdkondades. Kaasaegsetes linnades, kuigi leiad iga mugavus, mida võib harjunud nautida.

 

Elukallidus

Asukoht Uus-Meremaa on palju nagu elavad Austraalias. Riik 's elukallidus Auckland on sarnane sellega, mida leiad London, Sydney, või New York. Imporditud tooted ei kulu oluliselt rohkem. Osta liikuda pilet, sa 'll veeta NZ 15 $. For tassi kohvi, siis kulub umbes NZ $ 4.