Uute humanitaarteaduste ja disaini magister: spetsialiseerumine - India mõtted ja praktika

Üldine

Programmi kirjeldus

MA India mõtteviisis ja praktikas

ITP-2018-001.jpg

India mõtteviisi ja praktika spetsialiseerumine on struktureeritud ja intensiivne uurimus, mille üksikute teadusuuringute oluline osa. See programm avab uusi võimalusi, kuidas siseneda erinevate India traditsioonide uurimistele ja tavadele. Nii pedagoogika kui ka teadustöö keskenduvad õppijale otsijatena, praktikandina, keda juhendab praktik. Otsingut ei pruugi olla teoreetiline teoreetiline vorm. See võib olla kunstiteos, poeetiline esitus ja meditatiivne sekkumine.

  • Programm valmistab ette õpilasi, kellel on oskused sõltumatuteks teadlasteks, teaduslikuks tööks, teadustööprogrammide avaldamiseks ja jätkamiseks.
  • Erinevate kunstide, käsitöö ja teaduse praktikud suudavad oma tegevust süvendada India traditsioonide interdistsiplinaarsete uurimiste kaudu.
  • See võimaldab üliõpilastel oma uurimuse osana toota teadustööga seotud loomingulisi väljundeid nagu maalid, illustratsioonid, muusikateosed, etendused jt.

Kursuse struktuur

Seminar

Seminar andis ruumi konkreetse idee, teema, praktika uurimiseks läbi lugemise, kirjutamise, tegemise ja arutelu. Seminar võib hõlmata käimasoleva või lõpetatud tööde ettekandeid, ülevaateid ja lugemisi.

Stuudio

Annab intensiivseid õpikogemusi ja võimaldab diskursust tegemise ja mõtlemise kaudu. See on peamine praktikavõimalus, kus õpilased kasutavad oma õppest ja kriitilist mõtlemist üksikute programmide põhjal. siin seminaride-stuudiote jaoks rikkalikumaks mõistmiseks ja kogemuste saamiseks. See on mõeldud ruumi teadmiste ja tavade eksperimentideks, sünteesiks siseruumides, intuitsiooni, kontekstuaalse õppimise, disainiprotsesside ja loominguliste meetodite abil.

Sõltumatu uuring

Sõltumatu uuring võib hõlmata süstemaatilist uurimist / uurimist / uuringuid, mis on tehtud huvipakkuvas valdkonnas õppejõudude juhendamisega läbi spetsiaalselt kavandatud õppeüksuste.

Üldõpe

Üldteadmised pakuvad ulatuslikku vaadet küsimustele, et laiendada meelt, et saada teadmisi disaini kontekstidest, samuti teravdada kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust. Nad töötavad paralleelselt distsiplinaarsetel stuudiokanalitel ja mängivad rolli õpilaste evolutsiooni nõtmiseks, inspireerimiseks ja provotseerimiseks, nagu kunstnikud, disainerid ja loomingulised praktikud.
Lisateavet üldteadmiste programmi kohta klõpsake siin

Oskuste suurendamise kursus

Oskuste suurendamise kursus (SEC) on väärtuspõhine ja / või oskustepõhine ning selle eesmärk on pakkuda konkreetsetele erialadele asjakohast praktilist koolitust, pädevust, oskusi jms.

Eneses algatatud projekt

Iseseisev projekt on semestri lõpu kokkuvõtva hindamise vorm, mille käigus õpilastele antakse ülesanne, mis on täidetud. Nad peavad rakendama ja sünteesima oma õppimist ning kasutama semestri jooksul välja töötatud mõtlemisoskusi ja -võimalusi. Iseseisev projekt katsetab õpilase võimet uurida, kujundada ja täita antud ülesande autonoomia ja enesejuhtimisega.

Mõistmise läbiviimine

Mõistmise tulemus on semestri lõpu kokkuvõtva hindamise vorm, mille käigus õpilastele antakse ülesanne, mis on täidetud. Nad peavad rakendama ja sünteesima oma õppimist ning kasutama semestri jooksul välja töötatud mõtlemisoskusi ja -võimalusi. Mõistmise jõudlus katsetab õpilase võimet uurida, kujundada ja täita antud ülesande autonoomia ja enesejuhtimisega.

Interlude

Interlude on ruum, kus saab kriitiliselt kaasata ja reageerida tänapäevase tähtsuse teemadele ja provokatsioonidele. See asub akadeemilise õppimise ja disainivaba tsooni ristumiskohas. Interlude nõuab ühiste jõupingutuste tegemist, et arendada loovaid, peegeldavaid ja mitmemõõtmelisemaid tulemusi. Töö võib toimuda eksperimentide, sümpoosionide, näituste, avalike ülesannete ja teiste kujundamise ja läbiviimise vormis.

Internatuur

Professionaalne internatuur annab võimaluse kasutada õppetöö käigus omandatud multidistsiplinaarset oskust ja õppimist ning omandada akadeemilise õpingu täiendavaid professionaalseid sisendeid. Internatuuri saab lõpetada professionaalses kunsti- või disaintuudios, organisatsioonis / tööstuses, teadusasutustes, valitsuses või kultuuri- ja mittetulundussektoris. See soodustab õpilaste arusaamist kunsti / disaini praktikast ning stuudios või äriettevõttest.

Välitöö

Süsteemne uurimine või uuring viidi läbi kogukonna või organisatsiooni piirkonnas / kohas. Väljaõppetöö võib hõlmata pidevat osalust, uurimistööd või sekkumist.

Nurgakivi

Katseplats annab distsiplinaarse teaduskonna ja / või välisekspertide mentorluse raames disaini / kunstiprojekti kogu tsükli kogemuse. Seda saab jätkata individuaalsete ideede või lahenduste uurimise, ettepanekute tegemise, valideerimise ja elluviimisega. Või see nõuab individuaalselt eksperimenteerida, spekuleerida ja kriitiliselt uurima arenenud ideid kunsti, disaini ja tehnoloogia kohta konkreetse raamistiku piires. Nurgakivi on juurdunud reaalsetes kontekstides ja probleemides; subjektiivne loominguline protsess ja / või tööstus või ühiskondlikud organisatsioonid. See on arusaamise jõudlus, mis ühendab ja demonstreerib õpingute eelmistes semestrites omandatud õppimist.

Dissertatsioon

Dissertatsioon on kirjutatud diskursus, mida jätkatakse üksikute uurimiste, ideede või lahenduste väljapakkumise, valideerimise ja täitmise kaudu. See võib nõuda üksikisikult eksperimenteerida, spekuleerida ja kriitiliselt uurida arenevaid ideesid kunsti, disaini ja tehnoloogia kohta konkreetse raamistiku piires. Doktoritöö võib juhinduda reaalsetest kontekstist ja probleemidest; subjektiivne loominguline protsess ja / või tööstus või ühiskondlikud organisatsioonid. See on mõistmise jõudlus, mis ühendab ja demonstreerib õpinguid, mis on omandatud eelmise semestri jooksul ja mis on lõpetatud distsiplinaarõppejõudude ja / või välisekspertide juhendamisel.

Õppimisviis

Selle kursuse õppimisviis on aktiivne, koostöö ja praktika orienteeritud. See ühendab filosoofilise lähenemisviisi kunstile ja disaini mõtlemisele ja praktilisele uurimisele. Protsessi keskmes on üliõpilased, kelle ainulaadsed isiksused ja spetsiifilised õpistiilid. Selle kraadiõppe kursuse osalejaid julgustatakse pidevalt küsitlema, kriitiliselt analüüsima ja uurima erinevaid objektiive enda praktikas. Erinevat tüüpi teadmiste süsteemide kogemusliku õppimise ja mõtteviisi kaudu arendavad õpilased välja uurimisküsimusi ja kavandavad oma projekti.

Võimekomplektid

  • Võimalus olla sõltumatutel teadlastel teadusliku töö tegemiseks ja avaldamiseks
  • Võime teha interdistsiplinaarseid uurimisi erinevate India traditsioonide raames ja jätkata uurimistööd
  • Võime kombineerida kriitilist uurimist ja loovust

Võimalused

Võime seab õpilase varustamiseks ja ettevalmistamiseks paljude võimaluste jaoks, sealhulgas

  • Haridus ja teadus
  • Kultuuriasutused ja valitsusvälised organisatsioonid
  • Arhiivid ja muuseumid
  • Sihtasutused ja filantroopia

Päringud

Uuringuteks pöörduge Pithamber R. Polsani poole aadressil pithamber@srishti.ac.in

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Srishti Institute of Art, Design, and Technology is a non-residential institution founded in 1996 by the Ujwal Trust with the objective of providing art and design education in an environment of creat ... Loe edasi

Srishti Institute of Art, Design, and Technology is a non-residential institution founded in 1996 by the Ujwal Trust with the objective of providing art and design education in an environment of creativity to maximize the individual’s potential.The Ujwal Trust also manages Srishti's sister institution, the prestigious Mallya Aditi International School. Näita vähem