VIP meistreid organisatsioonilised muutused

Üldine

Programmi kirjeldus

Muuda ained seisavad lenduvate häireid maailmas. See annab riske palju ja võimalusi neile, kes tunnevad kinni ja kohanemiseks. Paljud muutus praktikud on mõistnud, et muutused ja innovatsioon on peamiselt sotsiaal-tehnoloogia nähtus ja et standard lähenemised ei tööta juba nende organisatsioonidele.

See kahe aasta osalise tööajaga programm on mõeldud kogenud praktikud, et rahuldada oma eakaaslastega. Sa uurib erinevaid perspektiive organisatsioonid, muutusi ja uusi lähenemisi maandatud aastat praktilisi kogemusi kui ka heli akadeemilised.

Riiki sisenemise nõuded: Bakalaureusekraad ning vähemalt viie aasta pikkune kogemus organisatsiooni sekkumine rolli.

Programmi sisu

Saad sügavamat arusaamist ülemaailmseid probleeme ning mis on kujundamisel territooriumil muutusi. Sa avastad, kuidas võtmeisik võib sekkuda keerukaid süsteeme, kaaslooma kultuuri muutuste ja innovatsiooni parema maailma ning antakse praktilisi abivahendeid plii muutuste ja innovatsiooni tagasi töökohal.

Ashridge julgustab samm muutus meie osalejate tava põhineb kolme asja:

  • paremini mõista globaalse probleemid ja suundumused ja kuidas see mõjutab nende organisatsioonide
  • paremaks mõistmiseks muutus keerukaid süsteeme ja kuidas luua tingimused muutuste ja innovatsiooni
  • distsiplineeritud keskendumist taotluse ja kuidas töötada muutuste ja innovatsiooni, kiirendas tava tegevuse uuringud.

Teaduskond

Õppejõud juhtiv uus Change Magistriõpe sisaldavad kogenud Change praktikud ja konsultandid ja kõik eksperdid keeruline ja toetada üksikisikuid. Nad kogeda rühma, mis koheselt loob toetav, kaasates ja jõuline õpikeskkonna. Kuigi õppejõud tegevust lihtsustada / vaatlejad, su kaasas teid õpirännakut, selle asemel, et kaug spetsialistid. Atmosfäär on arutelu ja dialoogi, mitte õpetamine ja ütlen.

Hetkel programmi

Programm on mõeldud juhtidele, et mõista, me läbi aja suuri väljakutseid häireid ja jätkusuutlikkust. Tavaliselt osalejad on kogenud juhid, tippjuhid, täidesaatva treenerid, konsultandid või koolitajad. Ootame praktikud, kes ei ole huvitatud, millega muutus vaid pigem valmis uusi võimalusi teha "hea" muutuste ja innovatsiooni süsteemi ja organisatsiooni tasandil.

õpikeskkond

See uuenduslik aste pakub osalejatele segamine õppimise kogemus. See on esitatud kasutades segu näost-näkku töökojad, kohustuslik Internetis ja seminarid ja virtuaalsete discussios koos teiste õpilastega. Töötoad toimuvad Ashridge inspireeriv keskkond condusive peegeldus ja õppimise, mis aitab osalejatel avada üksteise ja kogukonna luua lühikese aja jooksul. Ikka ja jälle osalejad ütlevad meile, et Ashridge on parim koht, et kajastada ja uuesti tasuta. Lisaks klassiruumid on mõeldud julgustama ümarlauaaruteludes ja peer-to-peer õppimist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our researc ... Loe edasi

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our research, pedagogy, and courses have always had one goal: to improve how organizations perform and how executives lead. Näita vähem
London , Berkhamsted + 1 Rohkem Vähem